DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange: przenieś numer, a zdejmiemy simlocka

19.12.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14658

Ważne 0

0

Orange wprowadził promocję bezpłatnego zdejmowania blokady simlock dla klientów przenoszących numer do jego sieci.

Orange wprowadził promocję bezpłatnego zdejmowania blokady simlock dla klientów przenoszących numer (MNP) do jego sieci.

Podpisując umowę wraz z telefonem na przeniesienie numeru z innej sieci, użytkownik otrzymuje bezpłatną usługę zdjęcia simlocka z telefonu, który mu operator zaoferował Standardowo opłata za taką usługę kosztuje 77 zł. Promocja dotyczy zarówno klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Kod do zdjęcia blokady zostanie dostarczony przez Orange w ciągu 14 dni roboczych od podpisania umowy.

[Aktualizacja]
Pierwotnie podaliśmy, że zdjęcie simlocka dotyczy telefonu, który użytkownik zakupił u innego operatora. Nasz błąd wynikał z mało jasnego komunikatu i braku regulaminu. Wiadomość została poprawiona. Przepraszamy.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
94. ~
-1

2012-12-26 11:15:06

@92 - jaka żenda? To chyba logiczne... Opcja 12 miesięcy ci się nie podoba? Co za ludzie...

Odpowiedz

93. ~
-1

2012-12-26 11:10:11

92. Czy Ty jesteś nieprzytomny ? Chyba wyraźnie jest napisane, że się podpisuje umowę. Ludzie, otrzeźwiejcie! :-(

Odpowiedz

92. messiah
1

2012-12-26 09:53:13

Promocja jest dla tych którzy wezmą abonament na 12 , 20 lub 24 miesiące. ŻENADA

Odpowiedz

91. messiah
1

2012-12-25 01:57:58

@89 Ciekawe masz źródło bo google nic o tym nie wie. Czy korzystał już ktoś z tej promocji?

Odpowiedz

90. ~
1

2012-12-25 01:52:12

ŻAŁOSNE!!! i tyle w temacie...

Odpowiedz

88. ~svr
1

2012-12-23 14:24:08

o ile przeniesienie jest możliwe. tydzień temu wypełniłem formularz internetowy. po wszystkim strona z podsumowaniem zawierała przycisk do zapisu danych aktywacyjnych na dysku i wystąpił błąd w wyniku czego straciłem dane. do tej pory nie odpisali na maila i nie wysłali żadnej umowy.

Odpowiedz

87. ~oiu
1

2012-12-23 00:08:35

Hehe faktycznie promocja typowa dla Orange...bezwartościowa.

Odpowiedz

-1

2012-12-22 12:48:53

85). Może i jest Wredniakiem, bo stosuje simlocki, i inne zagrywki, ale ofertę na kartę ma bardzo dobrą. Poza tym sugeruję wyzbyć się aż takiej nienawiści. Wystarczy zmienić sieć. Miłego dnia :-)

Odpowiedz

85. ~all
1

2012-12-22 12:21:20

nienawidzę Orange, smieszne p[propozycje, postępu w usługach brak

Odpowiedz

84. Sig
1

2012-12-20 21:49:32

@83 - lodu, lodu na głowę proponuję. W sumie jest zima, wystarczy głowa w zaspę za oknem :-).

Odpowiedz

83. ~as
1

2012-12-20 21:43:21

dlaczego telepolis promuje tą złodziejską sieć która bezprawnie blokuje telefony simlockiem !!!

Odpowiedz

82. ~Piotrek
1

2012-12-20 20:07:47

Jedynie Orange zakłada SIMLOCKi więc sorry ale to promocja dla jeleni którzy wiążą się z tym operatorem bo u innych standardem sa telefony a także modemy bez simlocka

Odpowiedz

80. pacman
3

2012-12-20 16:07:34

78@ Tylko, że Orange nie chce zyskiwać nowych klientów, a na pewno nie w abonamentach ;) Multi jest OK, ale poza promocjami na telefon nikt do nich nie przejdzie, a ich spece musiały uznać, że raz na jakiś czas wystarczy rzucić ochłap - a za tym poleci reszta, ale już na standardową ofertę. Tylko, że o ile MB czy minut może i wystarczy to telefony są drogie, czasami zapłacimy więcej niż na rynku. Są też typowe ceny zaporowe bo Nokia Lumia 800 w Smart Plan Multi za jedyne 899zł to jakiś horror :D Nie lepiej wstawić kreseczkę i brak w tym abo :> Nówe 808 PureView są w sklepach za 1700-1850zł, w Orange w abo 50zł za jedyne 1829zł, przy 69zł jedyne 1569zł, ale przecież telefon jest spłacany w tych 70zł. Abonament 60zł SP Halo i Lumia 800 za 699zł ?! Advance za 719zł, kiedy w Euro jest za 1099zł, a w sklepach na allegro nawet po 950zł. Skoro zarabia na tym jakiś sklep to żaden op nie dopłaca, a nawet zarabia, tylko dlaczego chcą ceny wyżej niż w sklepie lub z tego dla idiotów ?! Tą drogą Orange łatwo nie pozyska ludzi w abo.

Odpowiedz

79. tl111
3

2012-12-20 14:58:56

To chyba nowa strategia Oranżady. Coś zakładają żeby "promocyjnie" zdejmować, zwalniają osobistą wrożkę żeby potem oferować usługi wróżek http://www.telix.pl/artykul/wrozki-w-orange-3,52391.html .

Odpowiedz

78. ~klimass
3

2012-12-20 14:10:21

Czy nie lepiej byloby przestac oferowac telefony z simlockami i przestac robic promocje z czegos co w innych sieciach jest za darmo? Na glowe chyba upadli w 2012/2013 roku simlocka na telefonie zakladac, w zyciu nie kupie takiego telefonu czy beda dawali kod czy nie - ma byc bez zadnej durnej blokady i koniec.

Odpowiedz