DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange One zastąpi Nowe Orange Go?

06.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Użytkownicy forum TELEPOLIS.PL zauważyli, że przez kilka dni możliwa była na stronach Orange zmiana aktualnej taryfy prepaid na ofertę Orange One.

Użytkownicy forum TELEPOLIS.PL zauważyli, że przez kilka dni możliwa była na stronach Orange zmiana aktualnej taryfy prepaid na ofertę Orange One.

Korzyści płynące ze zmiany taryfy na Orange One to do wyboru pakiety minut lub SMS-ów przelewane na konto po każdym doładowaniu (użytkownik sam wybiera, który bonus bardziej mu odpowiada).

Podstawowa stawka za minutę połączenia do Ery, Orange, Plusa i na polskie numery stacjonarne wynosi 29 gr, do innych sieci (w tym Play) - 63 grosze. Koszt jednego krajowego SMS-a to 15 groszy.

Dostępne pakiety dodatkowe to między innymi:
600 SMS-ów w sieci Orange za 6 zł (ważne przez 30 dni)
60 minut do Orange i na stacjonarne za 6 zł (ważne przez 30 dni)
Wybrane Numery - darmowe rozmowy z 3 numerami sieci Orange (usługa wyklucza się z pakietem minut wewnątrzsieciowych)

Użytkownicy forum TELEPOLIS.PL nie doszukali się nowych pakietów internetowych. Po zmianie taryfy na Orange One dostępna jest jedynie migracja do Orange POP, co sugeruje, że Orange One jest następcą taryfy Nowe Orange Go.

Aktualnie na Orange Online nie ma już możliwości migracji do Orange One, taryfy nie znajdziemy też przez menu SIMteligent. Czekamy na oficjalne informacje na temat nowej taryfy i pełny cennik.

Aktualizacja:
Rzecznik Grupy TP, Wojciech Jabczyński, potwierdził na swoim blogu, że trwają prace nad taryfą Orange One, jednak na końcową ofertę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać:

Zauważyłem, że wyśledziliście już informację o naszej nowej ofercie prepaid, czyli Orange One. Rzeczywiście mocno nad nią pracujemy, ale jej komercyjne wprowadzenie zajmie nam jeszcze dłuższą chwilę.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się