DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange: 50% więcej za doładowanie

25.10.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7564

Ważne 0

0

Użytkownicy telefonów w sieci Orange mają możliwość otrzymać 25-złotowy bonus w nowej promocji 50zł+50%.

Użytkownicy telefonów w sieci Orange mają możliwość otrzymać 25-złotowy bonus w nowej promocji 50zł+50%.

Promocja doładowań pozwoli abonentom wszystkich taryf na kartę w Orange oraz korzystającym z ofert Mix powiększyć środki o dodatkowe jednostki taryfowe o wartości 25 zł. Wystarczy w okresie od 25. października do niedzieli 31. października do godziny 20 doładować telefon w Orange kwotą 50 zł.

Otrzymany w ramach promocji bonus można wykorzystać w okresie 14 dni na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z krajowymi numerami stacjonarnymi oraz transfer danych.

Stan i ważność konta promocyjnego sprawdzimy wysyłając SMS o treści ILE pod numer 1555 (koszt SMS-a wg planu taryfowego), dzwoniąc pod numer *500, wprowadzając kod *124*# lub logując się na stronie operatora.

[Aktualizacja 12:50] Doładowania można dokonać dowolnym kanałem, a nie tylko poprzez panel Gadu-Gadu, jak podaliśmy wcześniej.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~
0

2010-10-29 21:55:08

Znowu promocja tylko dla jednego nominału 50zł i tylko 50% do wykorzystania w sieci i na transfer. Ilona, jednak Tak Tak w podobnej promocji dawał 4X większy bonus. I dobrze, bo promocje doładowań do sieci są mniej atrakcyjne, niż np takie podwójne doładowania w Heyah i TT z funduszami do wykorzystania na wszystko. Dlaczego? Bo usługi w sieci są teraz mega tanie i lepiej np kupić pakiet 1000 minut w TT czy Pop. W Heyah w ogóle są darmowe wewnątrzsieciowe za doładowanie min. 30zł.

Odpowiedz

39. ~Ilona
0

2010-10-27 12:37:28

@forumniak chyba nie ma co porównywać. Jedna promocja to jeszcze nie wszystko. Osobiście dodatkowe środki przydałyby mi się na usługi typu Orange World, ale z drugiej strony nie ma co się czepiać. Zawsze to jakieś udogodnienie.

Odpowiedz

38. ~alek
0

2010-10-27 10:53:12

a czy jakieś nowe bonusy w Orange pojawiły się również w ofertach abonamentowych? NP. w planach optymalnych z HTC Deisre, czy jakiś nawet zwierzęcych?

Odpowiedz

37. forumiak
0

2010-10-26 13:26:25

Kolejny bonus tylko do sieci? Nie jest to dobra opcja. W Tak-taku we wrześniu dawali +200%, inni też mieli w ostatnim czasie bonusy. Kiepsko Orange...

Odpowiedz

36. ~bunebake
0

2010-10-26 13:04:35

Może ktoś wie jak to wygląda,gdy doładuję punktami Payback?

Odpowiedz

35. dw
0

2010-10-26 11:39:16

no to już wolę BP: kod na 8006, da 10 zł, ale na 30 dni...

Odpowiedz

34. ~Julian
0

2010-10-26 11:03:09

Do tego co już napisałem dodam jeszcze że te ich wymogi też są z lekka śmieszne. Za doładowanie 25zł nic nie dostaniemy a tylko za doładowanie 50zł... ładnie narzucają klientom i zmuszają ich do ładowania określoną sumą.

Odpowiedz

33. ~
0

2010-10-25 22:20:02

sorry, 25 a nie 35

Odpowiedz

32. ~
0

2010-10-25 22:18:54

Wow, 35 zł tylko do orangutana i to jeszcze na 14 dni! Już lecę ;-)

Odpowiedz

31. cesarz
0

2010-10-25 21:31:33

Zbliża się koniec roku i każdy op chce mieć dobre wyniki finansowe - dopływ kasy . Teraz we wszystkich sieciach będą podobne promocje doładowań :)14 dni na środki promocyjne to jednak duży minus .

Odpowiedz

30. ~Mungo
0

2010-10-25 18:43:24

@29 Doładowania ze skarbonki przedłużają konto (główne lub promocyjne) o 7dni (bez kumulacji tzn jeśli konto ma ważność krótszą niż 7 dni to ważność będzie przedłużona do 7 dni)

Odpowiedz

29. ~Maciej
0

2010-10-25 18:30:36

toms - dzięki za podpowiedź. Jestem ciekaw czy przelewając środki ze skarbonki na konto promocyjne, czas ważności zostanie przedłużony? Może ma ktoś ochotę sprawdzić?

Odpowiedz

28. ~User
0

2010-10-25 18:15:42

Słabo się postarali...

Odpowiedz

27. ~Julian
0

2010-10-25 17:36:54

Dokładnie, oferta jak zawsze tylko po sieci. Do tego krótki czas ważności pakietu raptem dwa tygodnie. Dalej Ery nie pobiją, bo nawet jak dają po sieci a nie do wszystkich to 100% a nie 50%.

Odpowiedz