DAJ CYNK

[Aktualizacja] "Odjechana Promocja" w Tak Tak-u

19.04.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17862

Ważne 0

0

Tak Tak proponuje wszystkim użytkownikom taryf Nowy Tak Tak i Tak Tak HOT nową, Odjechaną Promocję, w ramach której otrzymać można pakiet 1000 minut do sieci Era.

Tak Tak proponuje wszystkim użytkownikom taryf Nowy Tak Tak i Tak Tak HOT nową, Odjechaną Promocję, w ramach której otrzymać można pakiet 1000 minut do sieci Era.

W ramach promocji użytkownik Tak Tak-a może otrzymać pakiet 1000 minut na połączenia na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne w sieci Era (z wyłączeniem połączeń na numery Era Linia Domowa oraz Era Linia Biznesowa) przez całą dobę.
Usługa aktywna jest 14 dni, a jej koszt wynosi 6 złotych.

Aby aktywować usługę należy wysłać Ekspresowy kod *100*45#. Stan pozostałych na koncie minut można sprawdzić m.in. przez wysłanie Ekspresowego kodu *103#. Promocja trwa do 15 czerwca.

[Aktualizacja]
Dopisaliśmy, że usługa nie działa przy połączeniach na numery w usłudze Era Linia Domowa oraz Era Linia Biznesowa, czyli w usłudze telefonii stacjonarnej opartej o łącza TP.

Zobacz: regulamin promocji "Odjechana Promocja" (plik .pdf; 88 kB).

Źródło tekstu: Era, wł

Komentarze
Zaloguj się
250. ~
0

2011-04-01 15:48:20

nie moge wbić kodu

Odpowiedz

249. Lorrine
0

2010-06-28 11:02:37

@242 może trochę mniej jadu? NapisaŁAM coś złego? Weź może nie atakuj ludzi... Pewnie, że w porównaniu do pakietu wypada to blado. Pamiętajmy, że NZG to już oferta de facto wyekspirowana.

Odpowiedz

248. ~
0

2010-06-16 21:51:30

Nikt już tu nie zagląda, wszyscy zapomnieli o tej promocji to po co ją przedłużali?;) telepolis też cieniuje, żadnej informacji o przedłużeniu jej.

Odpowiedz

247. ~
0

2010-06-15 20:51:08

246 takim wulgarnym językiem może posługiwać się tylko prostak.

Odpowiedz

246. ~kjhj
-2

2010-06-15 18:26:00

@243,244,245: to spier.alaj do tego fresza i nie pierd.l

Odpowiedz

245. ~Obserwator
0

2010-06-15 07:23:05

Mam nadzieje jesli przedłurzą dziś Odjechana promocję to będzie ten pakiet ważny 30 dni a nie 14 dni w których nie można wykorzystać tego pakietu!

Odpowiedz

244. ~Obserwator
1

2010-06-15 07:18:20

Chore ale musiałem w nocy połączyć się na 10 godzin z kimś z Ery aby zejść do 500 minut żebym mógł aktywować kolejny pakiet 1000 minut i skorzystać z promocji która być może dziś się zakończy. Takie rzeczy tylko w Erze:) Nie doładowuje tym podwójnym doładowaniem bo to się robi skarbonka a potem przechodzę do Play Fresh.

Odpowiedz

243. ~Obserwator
1

2010-06-14 23:12:34

Ciekawe czy przedłurzą odjechaną promocję 1000minut? jeśli nie to przenoszę się do Play Fresh:)

Odpowiedz

242. ~Smyk
1

2010-06-14 22:27:07

Lorrine jak się nie znasz to się lepiej nie wypowiadaj! W numerkach za grosze placę 3gr za minutę oraz 4zł na miesiąc za kazdy numer i mogę dzwonić tylko do trzech osób. Jak byś potrafił liczyć to dzwoniąc tylko na jeden numerek więcj niż 10 minut dziennie to już jestem startny. Wsadz sobie ... swój komentarz.

Odpowiedz

241. ~Smyk
0

2010-06-14 22:23:17

jojo pewnie byłoby dobrze gdyby tak było choć mogłoby być 1000 minut a reszta tak jak napisałeś:)

Odpowiedz

240. jojo
0

2010-06-14 21:05:15

Smyk (235) - Tak czytając Twój wpis, wciąż zadaje sobie pytanie czy nie lepiej byłoby dać "tylko" 500 minut, za to ważność pakietu wydłużyć do 2 miesięcy i dać możłiwośc przedłużenia jednego pakietu kolejnym 500 minutowym o kolejne 2 miesiące.

Odpowiedz

239. Lorrine
-1

2010-06-14 21:00:06

Jak nie przedłużą to są jeszcze numerki za grosze w Hocie. Jest to także jakaś opcja dzwonienia wewnątrz sieci za śmieszną kwotę. Nie panikowałabym zatem aż tak.

Odpowiedz

238. ~Smyk
1

2010-06-14 12:03:02

No to dziś łącze się z kimś z Ery na 10 godzin, telefon pod poduchę i idę spać, a z rana będzie jak znalazł:)

Odpowiedz

237. ~Smyk
1

2010-06-14 11:30:23

Myślę, że przedłużą. Nie mają wyjścia bo inne sieci mają takie pakiety. Jeśli tego nie zrobią to się przenoszę do Play Fresh. Ostanio na spotkaniu rodzinnym został poruszony temat wyboru sieci i co mnie cieszy wszyscy są zainteresowani Play, więc za jakiś czas będziemy dzwonili do siebie za 0gr:)

Odpowiedz

236. Lorrine
-1

2010-06-14 10:08:22

Buhehe, Smyk ;-) niezły patent. Ja się zastanawiam co się stanie po tym jak się pakiet skończy. Czy wprowadzą coś na jego miejsce, a może go przedłużą? Wybrany numer w Heyah został przedłużony, wiec może i na TT można liczyć?

Odpowiedz