DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowy pakiet minut w Simplusie

25.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 27523

Ważne 0

0

26. maja w Simplusie pojawi się nowy pakiet 1500 minut do wykorzystania na połączenia w sieci Plus. Klienci ze stażem powyżej pół roku, dostaną dodatkowe 500 minut ekstra - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

26. maja w Simplusie pojawi się nowy pakiet 1500 minut do wykorzystania na połączenia w sieci Plus. Klienci ze stażem powyżej pół roku, dostaną dodatkowe 500 minut ekstra - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Pakiet 1500 minut (użytkownicy ze stażem do pół roku) uruchamia się kodem *121*11*55#, a 2000 minut (staż powyżej pół roku) - *121*11*56#.

Pakiet będzie kosztował 10 zł i będzie ważny 15 dni.

[Aktualizacja]
Promocja nazywa się "Pakiety Największe". Dzięki reklamie popularnie zwana także Simplus Maximus.

Zobacz: regulamin promocji "Pakiety Największe" (plik .pdf; 353 kB).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
186. ~plusowiczka
0

2010-12-23 22:30:39

mam pytanie czy wie ktoś czy w simplusie to istnieje jakiś pakiet smsów do wszystkich sieci?

Odpowiedz

185. ~pytająca
0

2010-07-05 15:22:47

czy pakiet 1500min działa jeśli ma sie 0 zł na koncie? np: doładuję konto za 10zł, kupię pakiet 1500min. mogę z niego korzystac? czy zawsze trzeba miec coś na koncie? bo słyszałam że tak . proszę o szybka odpowiedź.

Odpowiedz

184. tomaj
0

2010-06-21 15:12:15

Pół na pół za 5zł miesięcznie obcinała też cenę tych 29gr. Kiedy promocję wycofali, można obniżyć cenę połączenia 29gr tylko w podwójnych doładowaniach TT.

Odpowiedz

183. ~Łukasz_
0

2010-06-14 12:39:49

@182: Opłata 1,50 jest jednorazowa, jest jedynie warunek żeby wychodzące były aktywne. "W tamtym" musiałeś płacić 5zł, ale łączyło się to z 29gr, więc cena leciała w dół niemal o połowę.

Odpowiedz

182. PLAY
-1

2010-06-11 17:29:38

181@ Przecież nadal jest Profil 29gr za minute do wszystkich oprócz Play za 1,50zł na 30dni.W tamtym musiałeś bulić 5zł.

Odpowiedz

181. tomaj
0

2010-06-11 17:24:56

A dlaczego zabrali pół na pół? To była jedyna szansa na obniżenie kosztów połączeń do wszystkich w simplusie. Teraz tylko w TT i Heyah można za pół ceny rozmawiać po podwojeniach. Pakiet minut pojemny, ale nie znam nikogo, kto by wygadał nawet 1000 minut.Ilość minut ma raczej usprawiedliwić cenę pakietu (10zł)- taka jak w Orange, ale więcej minut. Do 15 czerwca 1000 minut najtańsze jest w TT, pewnie przedłużą pakiet. Oby nie podnieśli ceny.

Odpowiedz

180. ~Simplusowiec
0

2010-06-05 21:23:17

Nie dość że pół na pół zabrali to jeszcze myślą że ktoś głupi 20zł/m-c wyda tylko na połączenia do Plusa.Sms 3 razy droższy niż w Gadu Air, okres ważności konta 3 razy krótszy niż w Gadu Air po takim samym doładowaniu,żadnych gratisów po doładowaniu w simplusie, pakiety internetowe w simplusie 3 razy droższe, taktowanie gorsze, brak billingu w simplusie, brak tanich rozmów na stacjonarki- a w Gadu Air to wszystko jest -nawet za 10zł/min. mozna dzwonić na wszystkie stacjonarki w Europie bez pakietów!!! (poprzez nr 133-VoIP). Simplus w tyle. Namawiam wszystkich do przejścia do Gadu Air działającego na infrastrukturze Plusa.

Odpowiedz

179. ~
0

2010-06-04 23:19:53

gdyby pol na pol zostalo na zawsze..miliony minut w sieci nie zalatwia uciekajacych z simplusa.mirekb

Odpowiedz

178. ~Simplusowiec
0

2010-06-04 22:44:45

Ad.177 coraz więcej znajomych odchodzi z plusa i simplusa.To bardzo prestiżowa i droga sieć się zrobiła. Coś jak Orange ze 2-3 lata temu. Tylko w sieci:)

Odpowiedz

177. ~
0

2010-06-04 22:03:48

@176: Czyli musisz mało dzwonić do Plusa.

Odpowiedz

176. ~Simplusowiec
0

2010-06-04 18:45:29

Decyzja zapadła, przenoszę numer simplusa po 11 latach do Gadu Air. Jest to 3-krotnie tańsza oferta od simplusa, do tego 3 razy dłuższy okres na wychodzące rozmowy po doładowaniu. Sms w GA to 6gr, sms w simplusie:18gr, 3 razy większe pakiety internetowe za taką samą cene, taktowanie co 1bajta a nie co 100kB jak w simplusie. Do widzenia simplusie! Papa!

Odpowiedz

175. ~Poll
0

2010-06-02 19:22:11

pablo_79, i znowu jest to prawdą, że prepaidy są korzystniejsze nieznacznie od abo ale 1000 w TT, 1000 w Popie i 1500 w S+ nie będzie najlepszym rozwiązaniem jeśli dzwonisz bardzo dużo w sieci i sporo poza nią. Znowu W3 ma tu pewne ograniczenia .

Odpowiedz

174. pablo_79
0

2010-06-02 18:28:21

@165, dlaczego mieszasz pojęcia? Sim+ to prepaid, Lond Play to abonament. A na moje oko na prepaidzie można wyjść lepiej. Jeśli dzwonisz dużo w sieci: masz pakiet 1000 minut w TT, 1000 minut w Popie i 1500 minut sim+. Wszędzie stawka 29gr/min, do tego w TT znowu podwójne, czyli w Hot stawka spada prawie o połowę, do ok. 15gr przy maksymalnym doładowaniu promowanym bonusem.

Odpowiedz

173. ~Poll
0

2010-06-01 23:34:51

Łukaszu ,liczenie 150 min za XX zł jest trochę śmieszne bez sprecyzowania gdzie ile dzwonisz.

Odpowiedz

172. ~Poll
0

2010-06-01 22:43:56

@170 nie nie dostałem wystarczającej informacji bo nie wiem ile gada poza sieć i ile ma przychodzących zarówno z sieci jak i spoza niej. Dodatkowo nie wiem ile za to płaci. Równie dobrze może 150min rozmawiać z Plusem a poza nim 1500minut lub poza Plusem może rozmawiać 5 minut w miesiącu i nie mieć w ogóle przychodzących. Póki tego nie napisze nie może dostać odpowiedzi na pytanie "gdzie będzie mu lepiej jak nie w Plusie?"

Odpowiedz