DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowe taryfy dla biznesu w Orange - pierwsze szczegóły

03.02.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 23303

Ważne 1

0

Od 6. lutego Orange wprowadza nowe taryfy biznesowe. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły oferty.

Od 6. lutego Orange wprowadza nowe taryfy biznesowe. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły oferty.

Plany Korzystne dla firm, bo taką nazwę mają nowe taryfy, to pakiet 5 abonamentów, które różnią się nie tylko ilością minut, ale i ilością oraz wielkością bonusów, które można do nich co miesiąc dobierać.

Poniżej prezentujemy ceny abonamentów oraz ilość minut w nich zawartych:

Taryfa Korzystny 150 Korzystny 450 Korzystny 900 Korzystny 1800 Korzystny 3000
Liczba minut w abonamencie 150 450 900 1800 3000
Abonament miesięczny 32 zł 65 zł 110 zł 190 zł 300 zł
Stawka za minute połączenia w abonamencie 0,21 zł 0,14 zł 0,12 zł 0,11 zł 0,10 zł
Stawka za minute połączenia poza abonamentem 0,29 zł 0,24 zł
Stawka za minutę połączenia do Play 0,55 zł
Stawka za SMS 0,18 zł

W ramach Kapitału Złotówek niewykorzystane środki przechodzą na kolejny miesiąc.

Poniżej prezentujemy ilość i wielkość bonusów, które można dowolnie zmieniać co miesiąc:

Taryfa Korzystny 150 Korzystny 450 Korzystny 900 Korzystny 1800 Korzystny 3000
Liczba dostępny usług 1 1 2 3 4
Bezpłatne połączenia w Orange 1 numer 2 numery ze wszystkimi numerami w Orange
Bezpłatne SMS-y w Orange 1 numer 2 numery 3 numery 4 numery ze wszystkimi numerami w Orange
Internet w telefonie 175 MB 400 MB 1 GB 2 GB 4 GB
Wybrane kraje 1 kraj 1 kraj 2 kraje 2 kraje 3 kraje

Bezpłatny pakiet danych będzie można powiększyć jednorazowymi paczkami 333 MB (6 zł) lub 750 MB (12 zł). Dodatkowo, dostępne będą wszystkie dotychczasowe pakiety transmisji danych odnawiane co miesiąc, które będzie można dokupić do abonamentu (333 MB - 6zł, 750 MB - 12 zł, 1 GB - 15 zł, 2 GB - 20 zł, 4 GB - 30 zł).

Dodatkowo, do abonamentu można dokupić opcję darmowych połączeń w ramach sieci Orange oraz do sieci stacjonarnych (to dwie oddzielne usługi, ale w tej samej cenie):

Taryfa Korzystny 150 Korzystny 450 Korzystny 900 Korzystny 1800 Korzystny 3000
Abonament miesięczny 15 zł 10 zł 5 zł 1 zł

Poniżej prezentujemy ofertę mix, do których będzie można dokupić pakiet 100 minut do wszystkich (15 zł) lub 1000 SMS-ów do Orange (10 zł):

Taryfa Mix Korzystny 15 Mix Korzystny 25 Mix Korzystny 50 Mix Korzystny 100
Abonament miesięczny 15 zł 25 zł 50 zł 100 zł
Liczba minut w abonamencie 52 86 250 555
Stawka za minute połączenia w abonamencie 0,29 zł 0,20 zł 0,18 zł
Stawka za minute połączenia do Play 0,55 zł
Stawka za SMS 0,18 zł

Dodatkowo w miksie mają być dostępne następujące usługi:
bezpłatne SMS-y z wybranymi numerami,
Rozmowy Stacjonarne bez Końca,
jednorazowe pakiety danych - 333 MB oraz 750 MB,
wszystkie dodatkowe usługi z dotychczas dostępnych Planów Optymalnych.

W ofercie bez telefonu Orange doda 20% minut przy umowie na rok lub 30% na 2 lata. Przy przedłużeniu umowy z telefonem klient otrzyma 10% minut gratis (cena telefonu jak w ofercie dla nowych klientów), a przy przedłużeniu bez telefonu - 25% więcej na rok lub 35% więcej na 2 lata.

Wszystkie podane kwoty są cenami netto (bez podatku VAT).



[Aktualizacja 22:40] Dodaliśmy wszystkie ważne szczegóły takie, jak ceny minut poza abonamentem, ceny pakietów danych oraz usługi darmowych połączeń w sieci Orange i do stacjonarnych).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
126. ~mis
0

2012-07-25 09:26:01

Czy w abonamencie Korzystny jest rozliczanie SMSów za minuty w abonamencie?

Odpowiedz

125. ~Agaaataa
0

2012-07-04 22:44:56

Jak cofnąć taryfe 0.29gr za nielimitowana rozmowe w mix6 w plusie . pomóżcie prosze !

Odpowiedz

124. ~Żaneta
0

2012-04-26 15:29:33

Właśnie podpisałam umowę 110 zł netto 990 minut do wszystkich sieci 1 GB internet przez 4 miesiące abonament obniżony o 50 %. Telefon 1 zł netto samsung galaxy SII. W play bym tego nie dostała.

Odpowiedz

122. ~Dawidx56
0

2012-03-26 12:23:49

Nie naliczają kosztów za przekroczenie limitu, jeśli chodzi o te bezpłatne usługi. Spada tylko prędkość.

Odpowiedz

121. ~watre
0

2012-03-17 00:47:11

a czy przy tym planie Plany Korzystne 900 jak mam do wyboru dwie darmowe uslugi to jak bym wziął internet 1gb i rozmowy do wszystkich w orange to za darmo to jest te dwie razem co miesiac?? a jak przekrocze ten 1gb to dają jakos znać ze zaczynaja naliczac kase??

Odpowiedz

120. ~
0

2012-02-09 15:36:05

119 mnie tam nie stać nawet na przepłacanie w play który ma najkorzystniejsza ofertę, tym bardziej nie stać mnie na przepłacanie w orange gdzie jest dużo drożej (mydlenie oczy sgs-em za 60zł nic nie da gdy ktoś jest w stanie spojrzeć obiektywnie i całościowo na ofertę ) internet mam darmowy od orange więc jak widzisz jeżeli coś jest darmowe to jestem nawet wtsanie przeżyć nawet tragiczną jakość orange za rozmowy w playju i w orange płacę góra 10zł/mc i tez zaciskam zęby na jakość orange ale skoro za darmo to korzystam z orange ale jak trzeba płacić to zawsze wybieram play taniej i jakość o jakiej w orange można pomarzyć

Odpowiedz

119. ~One CB
0

2012-02-09 14:13:07

118 dobrze że tych minut nie starczyło by ci na całe milenium. A co jeżeli chciałbyś wszystko na raz minuty,net(o którym nie wspominasz i nie napisałeś na ile wieków by ci go starczyło) sgs2? Pewnie byś poszedł do playa bo tam i jakość samsungów jest zdecydowanie lepsza i 1gb danych w playu to i tak więcej niż 2gb w orange więc opłaca się płacić większy abonament i za tel ok 600zł bo to PLAY!!!

Odpowiedz

118. ~
0

2012-02-09 11:24:40

116 za te 3300zł kupiłbym sgs i jeszcze wystarczyło by mi na 10-20lat rozmów , gdyby mi zal;ezało na telefonie a gdyby mi zależało na duzej ilości rozmów to wziołbym abo w play darmowy play i stacjionarne i ilość minut na komórki kosmosowa a jezeli zalezało by mi na jakosci to orange omiałbym tak szerokim łukiem ze kosmos

Odpowiedz

117. ~pogromca malpiszonow
0

2012-02-09 01:48:51

111: Plus szykuje to co zawsze, czyli zmieni nazwę promocji i telefon wiodący w kampanii reklamowej :P

Odpowiedz

116. ~One CB
0

2012-02-08 23:10:18

110 netto. Jeżeli liczysz abonament jak ratę za tel i mówisz że stracił to gratuluję polotu. Najwięcej klientów ma w orange a oprócz tego ma 990 min do innych sieci i 2gb danych ile według specjalistów to kosztuje. Umowa jest na 2 lata. Chciał przejść do playa abo 122 netto(110 orange) około 1500(990 orange) minut 1gb(2gb orange) danych i stan darmowy(nielimitowane w orange gdzie jak mówi ma 80% klientów galaxy sII około 600zł (60zł orange). I w czym play jest taki rewelacyjny? A on naprawdę chciał się przenieść. Po co?

Odpowiedz

115. ~
0

2012-02-08 22:43:46

110 przeplacil 1500zl

Odpowiedz

114. ~
0

2012-02-08 22:33:57

110 netto czy brutto na dwa czy na trzy lata. z tego co pobieeznie obiiczylem to stracil conajmniej 700zl

Odpowiedz

113. ~
0

2012-02-08 21:25:55

112). Play nas nie interesuje, i tyle mamy do powiedzenia ;-D

Odpowiedz

112. ~Mateusz Spychała
0

2012-02-08 20:39:16

Kłócicie się kto ma lepszą ofertę, Orange, czy Plus (czy może też T-Mobile). ZOBACZCIE OFERTĘ PLAY''a - to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia. Pozdrawiam

Odpowiedz

111. ~malpiszon
0

2012-02-08 15:20:56

CZY KTOŚ WIE COŚ CZY PLUS SZYKUJE ?

Odpowiedz