DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowa opcja w Orange Freedom Pro

02.03.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7433

Ważne 0

0

Orange wprowadzi nowy wariant taryfowy w swojej usłudze Orange Freedom Pro, czyli dostępie do Internetu w technologii CDMA.

Orange wprowadzi nowy wariant taryfowy w swojej usłudze Orange Freedom Pro, czyli dostępie do Internetu w technologii CDMA.

Obecnie dostępna jest tylko jedna opcja - 3 GB za 49 zł miesięcznie. Wkrótce będzie można wybrać wariant z 10-gigabajtowym limitem transferu za 119 zł miesięcznie.

Oferta Abonament Aktywacja
Orange Freedom Pro 3GB 49 zł 19 zł
Orange Freedom Pro 10 GB 119 zł 39 zł

Umowa jest podpisywana na 12, 24 lub 36 miesięcy.

Po wykorzystaniu transferu będzie można dokupić jednorazowe pakiety dodatkowe, lub zlecić ich automatyczną aktywację co miesiąc:

0,5 GB za 10 zł
1 GB za 15 zł
2 GB za 20 zł

Aktualizacja
Oferta nie jest jeszcze dostępna (jak napisaliśmy wcześniej), pojawi się najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
53. ~
0

2012-01-30 00:27:39

Nabyłem ten żałosny internet 3GB limitu i potwornie tego żałuję. Limit 3GB wystarcza na pół dnia zwyczajnego użytkowania i cały miesiąc jestem bez internetu gdyż po tym limicie zwalnia do tak skandalicznych prędkości że komputer zwyczajnie nie wykrywa łącza. Żadna strona nie chce mi się otworzyć. Wcale nie trzeba oglądać filmików czy zdjęć, wystarczy zwyczajne przeglądanie stron a po połowie dnia limit się jakimś cudem kończy! Tak więc w ciągu całego miesiąca otrzymuję pół dnia internetu i na tym koniec a płacę tak jakby to był super szybki internet bez limitów. To skandal!

Odpowiedz

52. ~majsel
0

2011-09-03 20:09:33

a ja chciałem powiedzieć, że ten internet to porażka!!!!!!!! nie chodzi o prędkość. tylko o to, że nawet jak nie korzystamy z internetu to sam router zużywa ok. 3,5mb na godzinę utrzymując połączenie z masztem!!!!!! potwierdzenie takiego faktu dostałem z działu technicznego. wychodzi na to, że jeśli router jest włączony i nie korzystamy z internetu to SAM WYKORZYSTA przez miesiąc 3,5mb X 24h X 30dni = 2,5gb bez naszego udziału!!!!!!!!

Odpowiedz

51. ~lol
0

2011-08-27 13:50:51

*** mi 3 gb na 2 tygodie starczają

Odpowiedz

50. ~Szanowny
0

2011-03-14 10:41:47

W marcu konczy mi sie umowa i chyba wezne idnego przez pierwsze 6 miesiency byl bez limitu ale puzniej 3 giga to zal limit prez 4 dni sie konczy i sciongam po 8kB/s zal tego internetu nieche go za darmo!!!!!!!!!

Odpowiedz

49. ~kris86
0

2011-03-10 10:59:34

10Gb za 120zł to kpina,i jeszcze ten głupi limit.Niech pomyślo o obecnych klientach,a dokupywanie limitu 2Gb za 20zł,to ja sobie zgrzewke piwa kupie,a co mam pobrać to pobiore,bez wględu na limit.Kończy mi się umowa i biore coś z oferty Polsatu.

Odpowiedz

48. ~
0

2011-03-06 17:44:08

@45 nie do końca jest tak jak piszesz. Wszystko jest kwestia rozeznania i potrzeb. Mobilny możesz mieć właściwie za jakieś 19 zł, co do technologii to przynajmniej nie stoją w miejscu. Już uruchomili HSPA+DC. Może jeszcze nie wszędzie działa, ale przecież na to potrzeba czasu.

Odpowiedz

47. ~Sferowiec
0

2011-03-03 22:37:44

Poprawka z punktu 38 dla sieci Sferia najwyższy ping 107 ms DL 0.96 Mb/s UL 0.41 Mb/s http://www.speedtest.net/result/1181347868.png najniższy ping 59 ms DL 1.59 Mb/s UL 0.57 Mb/s http://www.speedtest.net/result/1181355104.png ping 65 ms max DL 1.91 Mb/s UL 0.56 Mb/s http://www.speedtest.net/result/1181356778.png

Odpowiedz

46. ~mirekb
0

2011-03-02 22:54:07

tak w ogóle to strona z zasiegiem orange od dluzszego czasu mi sie nie otwiera..pewnie szybko chca zaktualizowac hspa+dc ;-))sparwdzcie sami czy Wam otwiera czy nie..w centku relacja cena/jakosc zawsze jest na niekorzysc ceny bo z jakoscia zle nie jest jednak tak powazne zaniedbanie cdma przyniesie ft.pl duże straty choc mogloby byc wiecej tego na czym najbardziej im zalezy-kasy i dlatego uwazam ze wlasciwie fakt zapadania decyzji poza granicami kraju wobec rozwoju sieci ogranicza nasz Nasz dostep do szerokopasmowego netu.na szczescie orange to nie wszystko

Odpowiedz

45. ~idiota
0

2011-03-02 21:48:27

Niestety ale Orange nie ma się czym chwalić. Bardzo wysokie ceny, sama technologia słaba, gra nie warta świeczki. Zdecydowanie lepszy, a zarazem tańszy jest internet w Plusie. Studiując mapy zasięgu nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Orange ma niedostateczną ilość nadajników. Przypomina mi się polski film, chcą z nami, klientami ubić interes, po tym co zobaczyłem to nie ubił bym z nimi muchy w kiblu.

Odpowiedz

44. prezes
0

2011-03-02 21:25:45

dokładnie wystarczy orange free :) tam nawet nie ma potrzeby włączania CDMA bo jest dostępne od razu tak jak w BE. teraz już lepiej działa CDMA ORANGE: http://www.speedtest.net/result/1181669780.png a po 24 będzie jeszcze lepiej :) pzdr

Odpowiedz

43. ~
0

2011-03-02 21:16:12

Możesz kupić orange free i włączyć cdma przez BOK. Co do przedłużania przez net to nie wiem. Ale jeśli przedłużacie biznes przez kumatego konsultanta ( nie telefonicznie tylko kkb ) to dostaniecie 50% rabatu na cały okres umowy, czyli np za 49 zł 20GB + kilka dodatkowych.

Odpowiedz

42. ~
0

2011-03-02 20:46:52

39, 40@ no tak ale żeby wziąć biznes e. trzeba mieć firmę czyli jest to dla niektórych ograniczenie, no chyba że można kupić ofbe nie mając firmy? I kolejne moje pytanie czy można przedłużyć freedom pro przez internet bo nie mogę znaleźć.

Odpowiedz

41. prezes
0

2011-03-02 19:23:15

oczywiście piszę o CDMA ORANGE :P

Odpowiedz

40. prezes
0

2011-03-02 19:22:49

mam BE i modem ADU 635 WA, prędkość: http://www.speedtest.net/result/1181477651.png ale w nocy po 24 zasuwa ponad 1 Mbit i pingi na granicy 40-50. Ale wieczorami to masakra!!

Odpowiedz

39. ~
0

2011-03-02 19:18:16

Widzę, że redakcja ostro cenzuruje. Już nawet imbecylem nie można kogoś nazwać, chociaż na to zasługuje. Jeszcze raz napiszę. Ciekawe, czy wykasują ? W Orange są oferty pro w zwykłym biusiness every....Tak, więc biorąc premium pro a 99zł masz 20 GB, Standard masz 8 GB. Do tego od 24 do 8 rano poza limitem i maile z programu pocztowego też. Wystarczy wziąć modem obsługujący cdma.

Odpowiedz