DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowa oferta internetowa Cyfrowego Polsatu

22.03.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10

Ważne 0

0

22. marca Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie szerokopasmowego dostępu do Internetu: nowe, większe pakiety danych, taryfę nocną, niższe stawki za przesyłanie danych w ciągu dnia po wykorzystaniu pakietów oraz nowy modem i router.

22. marca Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie szerokopasmowego dostępu do Internetu: nowe, większe pakiety danych, taryfę nocną, niższe stawki za przesyłanie danych w ciągu dnia po wykorzystaniu pakietów oraz nowy modem i router.

W miejsce dotychczasowych dodatkowych pakietów danych (1 GB i 3 GB), CP wprowadził trzy pakiety, każdy składający się z dwóch części. Jednej, przeznaczonej do wykorzystania w godzinach 8-24 oraz drugiej, dostępnej pomiędzy północą a 8 rano.

Pakiet

1 + 1

3 + 9

5 + 25

Limit dzienny

1 GB

3 GB

5 GB

Limit nocny

1 GB

9 GB

25 GB

Razem

2 GB

12 GB

30 GB

Cena

29 zł

49 zł

69 zł


Ceny pakietów 1GB + 1GB oraz 3GB + 9 GB odpowiadają cenom dotychczasowych pakietów. Pakiet 5GB + 25GB jest nową propozycją operatora przeznaczoną dla tych użytkowników, którzy intensywniej korzystają z sieci.

Nowe pakiety, podobnie jak dotychczasowe, dostępne są w wersji stałej (odnawialnej z każdym cyklem rozliczeniowym) oraz jednorazowej (do wykorzystania przez 30 dni).

Po wykorzystaniu pakietu danych z abonamentu, w godzinach od północy do 8 rano, abonenci mogą przesyłać dane w stawce nocnej 1 zł za 1 GB. Za pierwsze transmisje ponad abonament klientowi doliczana jest do rachunku opłata w wysokości 1 zł, a kolejne sesje transmisji danych są sumowane do 1 GB, z dokładnością do 100 kB. Następnie doliczana jest złotówka za każdy kolejny 1 GB, aż do początku kolejnego okresu rozliczeniowego, gdy klient nabywa prawo do korzystania z pakietów dostępnych w ramach abonamentu.

Jeśli klient wykorzysta dzienną pulę pakietu abonamentowego, to nadal ma dostęp do internetu z pełną prędkością, a za dodatkowy transfer danych będzie płacił wg niższych stawek. Opłata będzie zależna od tego, jaki stały pakiet danych wybrał.

Pakiet

1 + 1

3 + 9

5 + 25

8-24

0,04 zł za 1 MB

0,03 zł za 1 MB

0,015 zł za 1 MB

24-8

1 zł za 1 GB


Z nowej oferty pakietów i stawek mogą korzystać także dotychczasowi abonenci usługi internetu CP. Wystarczy złożyć stosowną dyspozycję telefonicznie w Centrum Obsługi Klienta lub elektronicznie na stronie icok.cyfrowypolsat.pl.

Do oferowanego dotąd modemu ZTE MF668 dołączy nowe urządzenie - modem Huawei E182E. Kolejną nowością, która w ofercie Cyfrowego Polsatu pojawi się już wkrótce będzie router Huawei D100, pozwalający za pośrednictwem WLAN podłączyć do Internetu kilka komputerów w domu. Dla tych klientów, którzy znajdują się na granicy zasięgu usługi wprowadzona została antena zewnętrzna, która w znaczący sposób poprawia jakość sygnału radiowego.

[Aktualizacja]:

Wyjaśniamy, że dane taktowane są co 100 kB łącznie za dane wysłane i odebrane.

Zobacz: regulamin (plik .rar; 793 kB).
Zobacz: cennik w ofercie abonamentowej Internet (plik .pdf; 121 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Nowe Pakiety Danych" (plik .pdf; 106 kB).
Zobacz: cennik modemów w ofercie Internetu (plik .pdf; 58 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Z telewizją Internet za 1 zł miesięcznie" (plik .pdf; 99 kB).
Zobacz: regulamin promocji "Limit Internet" (plik .pdf; 111 kB).

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat

Komentarze
Zaloguj się