DAJ CYNK

[Aktualizacja] "Notką SMS" w Play można już prościej zarządzać

20.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 17747

Ważne 0

0

W związku z burzliwą dyskusją wokół usługa Notka SMS, Play udostępnił prostszy sposób aktywacji i dezaktywacji usługi.

W związku z burzliwą dyskusją wokół usługi Notka SMS, Play udostępnił prostszy sposób aktywacji i dezaktywacji usługi.

Szerzej o usłudze Notka SMS pisaliśmy w tej wiadomości.

Usługą można sterować SMS-em wysyłanym pod bezpłatny numer 8042. Dostępne komendy, wysyłane w treści wiadomości, to:
STATUS NOTKA - sprawdzenie statusu usługi,
STOP NOTKA - wyłączenie usługi,
START NOTKA - włączenie usługi,
POMOC - lista dostępnych komend.

[Aktualizacja]
Play rozpoczyna informowanie klientów o Notce SMS poprzez wysyłke dwóch SMSów, w których będzie także informacja o sposobie wyłączenia usługi.

Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
146. ~Piotr
0

2015-01-18 16:54:53

Działa mi ta usługa w roamingu, a w/g Play nie działa. Każda notka 0,49zł. Brak możliwości wyłączenia tego badziewia z zagranicy. Pani z obsługi podała mi kody ale nie działają na 8042 też nie mogę nic wysłać.

Odpowiedz

145. ~
0

2010-11-24 10:18:10

Status notka u mnie nie działa. Czy u was też tak jest?

Odpowiedz

144. tricki
1

2010-11-19 12:06:52

trzy zgłoszenia do bok i żadne skuteczne. pisza ze wyłaczą a usługa działa nadal AMATORSZCZYZNA

Odpowiedz

143. wojtekpolska
0

2010-09-28 14:37:38

ale syf z ta notka łafne gó#no ;/;/;/

Odpowiedz

142. ~
0

2010-09-20 16:34:29

Minęło 30 dni. Sprawdziłem jak działają kody do notki. Stop notka - mieli w ciągu 8godz. wyłącząć, ale nie dostałem żadnej informacji czy jest wyłączona. Status notka - dostałem informacje że nie można sprawdzić statusu.

Odpowiedz

141. ~
0

2010-09-01 13:49:52

a 140. A może profil aktywowałeś albo coś innego i notka powróciła jak bumerang?

Odpowiedz

140. ~gtryhrhy
0

2010-08-31 20:20:27

Pomimo wyłączenia przeze mnie Notki czasami jeszcze potrafi zaliczyć kasę z niewiadomego powodu - u dzwoniącego do mnie pojawia sie znowu jakiś dziwny komunikat. Statusu oczywiście sprawdzić nie można. Play złapał u mnie minusa.

Odpowiedz

139. ~dliap
0

2010-08-31 18:12:37

Na drugim Freshu też mam nieaktywne przekierowanie 61. To już dwa wyjątki.

Odpowiedz

138. ~dliap
0

2010-08-31 17:59:45

@137. Mam Fresha.

Odpowiedz

137. ~
0

2010-08-30 19:26:38

@135 - Masz Mixa czy Fresha? W Mixie przekierowanie 61 (gdy nie odbieram) można wyłączyć, a we Freshu NIE. Kod ##002# nic nie daje. Cały czas aktywne jest przekierowanie na nr 790998729. Jeżeli u Ciebie jest inaczej to bardzo ciekawy wyjątek. Oznacza to, że abonenci usługi na kartę traktowani są nierówno! Sprawa nadaje się do UOKiK.

Odpowiedz

136. ~blablabla
0

2010-08-30 09:35:11

@129 W mixie też jest padaka. Tylko 30 sekund można na maxa ustawić. Komunikatów sieciowych brak- tzn. przychodzą powiadomienia w formie smsa, ale głosowych komunikatów nie ma. Może ktoś wie jak zrobić żeby GŁOSOWE komunikaty sieciowe działały? Czy może ich teraz nie ma i już? Straszny bałagan, a taką ładną nazwę wymyśliłem dla tej usługi:( Resztę wymyślił Play...

Odpowiedz

135. ~dliap
0

2010-08-30 09:25:15

@129. Nie potwierdzam. Ja pod przekierowaniem 61 nic nie mam a po kodzie ##002# numer ...729 wpisuje się tylko pod przekierowania 62 i 67.

Odpowiedz

133. ~
0

2010-08-29 15:34:29

Cd ludzie naprawdę załamujecie mnie jak czytam wasze komentarze. Połowa nicków to stali bywalcy telepolis a zachowują się jak osoby ograniczone umysłowo.

Odpowiedz

132. ~
0

2010-08-29 15:26:47

Tyle krzyku o nic. Notke wyłączyłem przez smsa a statusu nie mogę sprawdzić bo po prostu system pali głupa-nic nie widziałem nic nie słyszałem co złego to nie ja bo po prostu jest nieaktywna już. Nr mam przeniesiony. Smsy o próbie połączenia bardzo późno przychodzą. Jeśli chodzi o tryb zajęte to nie wiem bo mam aktywne połączenia oczekujące. Niemniej jednak automatyczne włączenie notek wszystkim to jest cyrk.

Odpowiedz