DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nokia N8 w Polsce miesiąc później

21.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4910

Ważne 0

0

Nie pod koniec września, lecz pod koniec października Nokia N8 będzie dostępna w Polsce. Według pierwszych planów N8 miała trafić na rynek już w sierpniu.

Nie pod koniec września, lecz pod koniec października Nokia N8 będzie dostępna w Polsce. Według pierwszych planów N8 miała trafić na rynek już w sierpniu.

Przedsprzedaż Nokii N8 ruszyła w Polsce dokładnie w tym samym czasie co w innych krajach Europy, czyli 9. sierpnia. Telefon miał być dostępny we wrześniu i na Nokia World termin ten został potwierdzony - sprzedaż miała ruszyć 30. września.

W przypadku Polski będzie jednak nieco inaczej - na stronie sklepu internetowego Nokii pojawiła się informacja o dostępności dopiero pod koniec października. Multimedialna propozycja Nokii kosztować będzie u nas 1999 zł.

Obok bardzo dobrego aparatu fotograficznego urządzenie zaoferuje m.in. ekran AMOLED, odtwarzacz plików DivX/XviD, wyjście HDMI i funkcję nagrywania wideo jakości HD.

Aktualizacja
Przesunięcie terminu premiery nie dotyczy tylko Polski. Nokia przesunęła datę rozpoczęcia sprzedaży globalnie z powodu wykrytego błędu oprogramowania.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
26. ~mokrapl
0

2010-09-29 16:02:33

ja prawdę mówiąc też poczekam. Aktualnie patrzyłem na wszystkie najwyżze modele telefonów na rynku i żaden z nich nie ma wszystkich funkcji na których mi zależy. A nokia n8 właśnie zbiera takie funkcje z różnych modeli telefonów różnych marek i zamyka w swojej obudowie. To będzie coś

Odpowiedz

25. ~
0

2010-09-29 15:59:59

No faktycznie Apple który jest 10 lat za murzynami i 15 lat za nokią, bo wprowadza na rynek tylko już sprawdzone i przestarzałe rzeczy i samsung który poza super amoled nic nie zrobił (nie stać ich na flasha i na migawkę). Brawo panowie

Odpowiedz

24. ~N-I-N_D-0U-S-T-R-I-A-L-N-Y
0

2010-09-28 17:12:19

Wiec. Ten telefon kusi mnie swietnym aparatem i video. Aczkolwiek widzialem probki filmow na necie i niestety widzialem klatkowanie. Moze i jest HD ale 25 klatek. Zobaczymy. Nie jestem zadnym fanbojem androida czy iOS i mnie potrzebny jest porzadny aparat i video. Nie musze miec tez milionow aplikacji z ktorych i tak NIE korzystam jak wiekszosc z was.

Odpowiedz

23. ~mr. Wolf
0

2010-09-26 23:05:05

Hm... Dziwna decyzja,bo fucktycznie - konkurencja nie śpi i Nokia może mieć poważny problem z przekonaniem ludzi,że warto czekać... Ja akurat poczekam;-),nie ze względu na fanatyzm:-),lecz finanse,ale ilu będzie takich,co czekać nie zechcą? Z drugiej strony: jeśli przyczyna,podana przez Finów jest prawdziwa,to przesunięcie premiery jest dobrym posunięciem - przy błędzie oprogramowania konkurencja i legion frustratów zawyłby z radości...

Odpowiedz

22. ~
0

2010-09-22 08:38:53

Skąd Geogle mają dostep do bankowego emaila i wrzucają reklamy wiec dla bezpieczeństwa wruciłem do Noki N95 a Samsunga dałem synowi

Odpowiedz

21. ~
0

2010-09-21 17:19:39

20@ sorry za bledy alr pisze z dotukpwca galaxu i jal widac nie jest latwo przestawoc sir na dptyk

Odpowiedz

20. ~
0

2010-09-21 17:16:52

Mam 2 telefony nokie n82 i od niedawna samsunga galaxy spica, ktoty w porownaniu do nokii kest demonem szybkosci, no i ten wyswietlacz tez w porownaniu z nokia super no i internet rewelacja. Reszta ma kor zysc nokii

Odpowiedz

19. prze123
0

2010-09-21 17:14:28

http://www.youtube.com/watch?v=DA1pfX1D5S8&feature=player_em bedded no tak :) to mi chodziło a no i o to : http://www.youtube.com/watch?v=zULDfSS7h20&feature=player_em bedded

Odpowiedz

18. matteo
0

2010-09-21 12:18:00

prze123: jeżeli tak bardzo się zainteresowałeś danym modelem to wypada chociaż pamiętać jaki to model. Mówisz zapewne o E7.

Odpowiedz

17. ~wilk100
0

2010-09-21 11:47:36

Mysle ze sprzedaz nie zwroci kosztów produkcji. Za pozno na takie modele z tym systemem. To ze hdmi fajnie dziala to nie przysloni minusow symbiana. Uzytkujac nokie juz dosc długo , nie chce tego systemu widziec wiecej na oczy.

Odpowiedz

16. ~
0

2010-09-21 11:42:52

pod koniec pazdziernika to kazdy bedzie mysla o fonach z windows phone 7 a nie o starym symbianie

Odpowiedz

15. ~qba
0

2010-09-21 11:02:40

będzie jak z N97;) ten telefon jest spóźniony o 1,5 roku i już na starcie przestarzały. tylko fanboye nokii wybulą taką kase, gdy można mieć taniej duuuużo lepsze smartfony.

Odpowiedz

14. prze123
-1

2010-09-21 10:45:51

w ogole nowe nokie sa super hehe nie pamietam teraz nazwy tego fona to ten w ktorym laseczka biegnie po lesie i tworzy prezentacje ? chodzi mi o modeel z full qwerty ! jezeli tez to tez super chyba ze cbodzi ci o mocnejsza wersje c6. ogolnie wszystki nowe nokie sa dla mnie super zarowno pod wzgledem wygladu i funkcji. zadowolil bym sie nawet nokia x3 touch and type! jest poprostu ladna ! akcje nokii ida w gore nowe modele sa coraz lepsze. zauwazcie tez ze ceny sa atrakcyjne !. pZdr

Odpowiedz

13. ~KK
0

2010-09-21 10:09:34

@3 sprzeda się! Fanatyków jak i tych, którzy wciąż tkwią w błędnej opinii "Nokia jest najlepsza" u nas nie brakuje :). A tymczasem nawet LG ma ciekawsze portfolio telefonów, niż Nokia. NAWET LG!!

Odpowiedz

12. ~KK
0

2010-09-21 10:07:29

Tylko Nokia tak potrafi: zapowiedzieć taki-sobie telefon, zwlekać prawie rok z jego wypuszczeniem, żeby konkurencja zdążyła się szybko uzbroić w modele znacznie lepsze, a potem jeszcze opóźnić jego premierę w kraju, który jest dla Nokii ważnym odbiorcą. Powodzenia w dalszej degradacji firmy.

Odpowiedz