DAJ CYNK

[Aktualizacja] Niedługo startuje MVNO Inteligo - znamy pierwsze szczegóły

13.01.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Niedługo na rynku powinien pojawić się kolejny MVNO. Chodzi o długo oczekiwane usługi komórkowe banku Inteligo. TELEPOLIS.PL udało się dotrzeć do pierwszych szczegółów oferty, która działać będzie w sieci PTC.

Niedługo na rynku powinien pojawić się kolejny MVNO. Chodzi o długo oczekiwane usługi komórkowe banku Inteligo. TELEPOLIS.PL udało się dotrzeć do pierwszych szczegółów oferty, która działać będzie w sieci PTC.

Minuta połączenia ma kosztować 0,30 zł (oprócz Play, CenterNetu i Cyfrowego Polsatu). SMS będzie prawdopodobnie kosztował 0,18 zł, MMS 0,41 zł, a 100 kB transmisji danych - 0,03 zł. Dostępny będzie jednak pakiet internetowy - 300 MB za 15 zł.

Dość ciekawie rozwiązana powinna być ważność konta. Każda złotówka z doładowania przedłuża rozmowy wychodzące o 2 dni. Rozmowy przychodzące będą ważne o 30 dni dłużej.

Dostępna ma być usługa pozwalająca na wykonywanie połączeń w cenie 0,03 zł za minutę w ramach sieci oraz na numery Ery. Można będzie zdefiniować do 5 takich numerów, po 2 zł za każdy, co miesiąc.

Rozpatrywane jest kilka innych scenariuszy ofert, różniących się drobnymi szczegółami. Prezentujemy je poniżej:Numer będzie można zamówić z konta Inteligo - z dostawą pocztą, kurierem bądź odbiorem osobistym. Będzie można wybrać numer srebrny lub złoty - za darmo, ale za to z wymogiem pierwszego zasilenia konta o określonej wysokości. Numer zwykły - pierwsze doładowane minimum 7 zł, numer srebrny (np. 888 802 333) - minimum 180 zł, a numer złoty (np. 888 800 000) - minimum 360 zł.

Obsługa konta bankowego (zarówno telefoniczna, jak i internetowa), ma być darmowa z poziomu karty SIM Inteligo. Będzie można zdefiniować automatyczne doładowania konta po spadku salda poniżej określonego poziomu.

Pełny dostęp do danych o numerach telefonów (bilingi, limity, itp) będzie dostępny po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego Inteligo.

[Aktualizacja 18:45]

Rozważane opcje oferty, o których jeszcze nie pisaliśmy, to m.in.:
refundowanie 1% wydatków karty kredytowej w postaci doładowania konta,
promocyjne doładowania, np. 60+15 zł, 70+20 zł, itp.,
połączenie oferty z płatnościami mobilnymi w technologii NFC (Inteligo prowadziło testy z Erą, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się