DAJ CYNK

[Aktualizacja] Motorola Defy, Nokia N8 i LG Swift w Play

15.12.2010

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5345

Ważne 0

0

16. grudnia Play wprowadzi nowe aparaty do oferty "na życzenie". Będą to Nokia N8 i Motorola Defy.

16. grudnia Play wprowadzi nowe aparaty do oferty "na życzenie". Będą to Nokia N8 i Motorola Defy. Pojawi się także LG Swift - pierwszy telefon w ofercie operatora, który pracuje pod kontrolą systemu Windows Phone 7.

Motorola Defy to dotykowy smartfon pracujący na Androidzie w wersji Eclair (2.1). Ma 3,7-calowy wyświetlacz o rodzielczości 480 x 854 pikseli, 5-megapiklelowy aparat fotograficzny z lampą błyskową. Główną cechą telefonu jest solidnie wykonana obudowa, która chroni urządzenie przed skutkami upadku czy zalania wodą. Więcej na temat tego telefonu pisaliśmy w tej wiadomości.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

N8 to flagowy smartfon Nokii działający na Symbianie^3. Urządzenie posiada 3,5 calowy wyświetlacz (360 x 640 pikesli) i aż 12-pikselową kamerę z optyką firmy Carl Zeiss i lampą ksenonową. Telefon niedawno był testowany przez redakcję TELEPOLIS.PL, o czym można przeczytać w tym artykule.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Przy okazji wprowadzania nowych modeli Play obniżył cenę smartfonu Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro w wybranych planach taryfowych.

Szczegółowy cennik wyżej wymienionych aparatów:


Aktualizacja:
Rzecznik Playa na swoim blogu poinformował także, że wraz z Defy i N8 pojawi się w ofercie także LG E900 Swift 7, który działa na systemie Windows Phone 7. Jest to pierwszy model z WP7 dostępny w ofercie operatora.

Cennik aparatu:


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
22. ~DDD
0

2011-03-15 16:45:58

@20 no ja nie wiem gdzie ty je widziales tansze w plusie... chyba porownujac abo za 30 w play i za 150 w plusie. bylem w plusie kilka lat i ciesze sie, ze w koncu przechodze do play (cokolwiek innego tez by bylo dobre), bo nie ma tam nic, co mogloby mnie jeszce przy nich trzymac. plus moze byc dobry co najwyzej dla osob, ktore rozmawiaja prawie wylacznie z innymi z plusa i wezma sobie do nich darmowe, choc i to nie zawsze-przeliczalem pare razy. porownywalem tez inne sieci pod wieloma wzgledami i jego jedyny plus, to chyba ten w nazwie

Odpowiedz

21. ~znawca
0

2010-12-18 09:47:42

@20. Wierzę tobie na słowo, że są tańsze (gdyż Plus w odróżnieniu od reszty operatorów nie publikuje cenników telefonów dla stałych klientów). Tylko teraz jeszcze nam powiedz ile minut do wszystkich w abonamencie 59zł otrzymują osoby przedłużające umowę. Czyżby tylko 165? LOL. Połowa tego co u konkurencji. Po prostu raty za telefon są inaczej wyliczone ;). Źródło: http://tinyurl.com/2uoqok9

Odpowiedz

20. ~dzadzo
0

2010-12-17 10:43:39

w plusie te telefony sa duzo tansze dla klientow przedluzajacych umowe , play wkoncu traci dystant do konkurencji, kasy brak z UE I NARA

Odpowiedz

19. ~tosiek
0

2010-12-16 19:25:32

zaszedlem dzis do salonu zeby kupic n8 a tam mi powiedziano ze tych telefonow jeszcze nie ma fizycznie tylko na papierze.....czy to mialo byc smieszne?? ile trzeba nedzie jeszcze czekac na nokie n8 w play, w sensie fizycznym;D

Odpowiedz

18. ~blady.felix
0

2010-12-16 17:41:16

@17. Są prostsze, bo do niczego się nie nadają. Jak się kupuje low-enda z Androidem to nic dziwnego, że się zawiesza. Jak się kupuje Androida to myślący użytkownik wie, że trzeba dokupić paczkę danych. Problemy z obsługą to mają chyba ludzie, którzy nie potrafią myśleć.

Odpowiedz

17. ~Daro
0

2010-12-16 15:36:23

Nie znam symbiana, ale już wiem z doświadczenia że android jest do bani. Zwiększa koszty utrzymania i ma swoje ograniczenia. Przeciętny użytkownik ma kłopoty z właściwą obsługa tego telefonu. W dodatku mój fonik w ciagu 5 miesiecy 4 razy sie zwiesił i czasem ma problem z rozruchem z "uspienia".Jestem zdecydowanie za fonami bez systemów operacyjnych. Sa prostsze i mnie zawodne

Odpowiedz

16. kejmul
0

2010-12-16 00:24:53

O, fajne nowości w PLAY, Defy i Swift. Zakup N8 natomiast to w pewnym sensie paranoja :).

Odpowiedz

15. matteo
0

2010-12-15 23:16:07

Uzer: ztcp w poniedziałek.

Odpowiedz

14. uzer
0

2010-12-15 21:18:32

matteo@ musieli niedawno obniżyć.

Odpowiedz

13. matteo
0

2010-12-15 16:13:21

uzer: masz nieaktualne dane. Cena jest juz ta sama. Pytanie: czy N8 bedzie brandowana?

Odpowiedz

12. uzer
0

2010-12-15 15:45:25

Nokia N8 w play bez aktywacji tańsza o 100 zł jak w sklepie Nokia.

Odpowiedz

11. kwistas
0

2010-12-15 14:56:51

O LG p500 zapomnieli oczywiście...

Odpowiedz

10. ~
0

2010-12-15 14:47:32

A gdzie LG Optimus One? Ten model ma szanse byc najlepiej sprzedajacym sie smartfonem z Androidem w historii. W Polsce na razie jest tylko w Orange.

Odpowiedz

9. uzer
0

2010-12-15 14:18:22

Jest pierwszy telefon z Windows Phone 7.

Odpowiedz