DAJ CYNK

[Aktualizacja] Mordor bez prądu

13.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8162

Ważne 4

2

Awaria prądu odcięła biurowce przy ul. Domaniewskiej, w tym biuro obsługi Virgin Mobile. Jeśli chcesz skontaktować się z operatorem - zalecamy cierpliwość.



Awaria prądu odcięła biurowce przy ul. Domaniewskiej, w tym biuro obsługi Virgin Mobile. Jeśli chcesz skontaktować się z operatorem - zalecamy cierpliwość.

Problemy z dostawą energii elektrycznej mają podobno aż trzy dzielnice Warszawy. Awaria zasilania w biznesowym centrum Warszawy, to nie tylko problem dla pracujących tam osób, ale też dla klientów szeregu firm. W przypadku usług telekomunikacyjnych, przerwę w działaniu biura obsługi klienta zgłosił nam Virgin Mobile. Awaria dotknęła m.in. budynek, w którym mieści się CMOK (Centrum Miłej Obsługi Klienta) Virgin Mobile. Chwilowo może to powodować problemy z kontaktem z operatorem. Awaria nie ma żadnego wpływu na działanie usługi telekomunikacyjnych.

Z naszych ustaleń wynika, że awaria dotyczy większego obszaru Warszawy w tym, m.in. kompleksu biurowców na Domaniewskiej. Niestety nie możemy uzyskać od RWE informacji kiedy awaria zostanie usunięta. W chwili obecnej nie działa nasze centrum obsługi klienta, natomiast wszelkie usługi dla klientów działają bez zarzutu - przekazał nam Mateusz Piotrowski, z biura prasowego Virgin Mobile Polska.

Jak informuje Radio ZET awarii uległy stacje elektroenergetyczne na Stegny i Cybernetyki.

Aktualizacja

Jak wynika z naszych informacji, awaria została już usunięta. CMOK Virgin Mobile działa na pełnych obrotach.

Źródło tekstu: Radio ZET; wł

Komentarze
Zaloguj się
30. ~zenON
0

2018-02-13 20:49:01

Współczesny człowiek jest całkowicie uzależniony od elektryczności, nie ma prądu > śmierć jest blisko... A pomyśleć że w moim domu prąd podłączyli 60 lat temu...

Odpowiedz

29. ~
0

2018-02-13 19:21:45

CMOK od kilku miesięcy działa tak jakby notorycznie byli pozbawieni pradu

Odpowiedz

28. ~Ewr
1

2018-02-13 17:16:09

Jeśli czekają na informacje od RWE to się nie doczekają. Trzeba dzwonić do innogy

Odpowiedz

27. ~Rock
0

2018-02-13 16:36:53

Chiciaż przez chwilę największe współczesne Centrum Wyzysku nie działało.

Odpowiedz

26. ~CaIIm7 008
0

2018-02-13 16:11:55

Wystarczy wcisnąć jeden guziczek, a pół miasta zostaje bez prądu:-)

Odpowiedz

25. Maxcio
0

2018-02-13 15:36:31

Awaria prądu, a nie zasilania? To medium przesyłkowe może mieć awarie?

Odpowiedz

24. LuiN
0

2018-02-13 14:25:59

@18, Lumia 925 - nie zauważyłem Twojego wpisu, news o problemach z T-Mobile powstał już, przed chwilą biuro prasowe operatora przekazało nam, że utrudnienia we Wrocławiu zostały już usunięte.

Odpowiedz

0

2018-02-13 14:14:45

To juz lepszy Play bo ma zasięg 4 sieci a nie tylko Teuer-Mobile :)

Odpowiedz

22. ~MQ
1

2018-02-13 14:04:19

Spóźniłem się na rozmowę i prace przez te awarię. Miałem w ogóle po drugiej stronie miasta ale tramwaj 4 jechał z Mordoru i przez tę awarię linia nie kursowała...

Odpowiedz

20. ~~`
0

2018-02-13 13:28:44

Virginowe CMOK kuleje od jakiegoś czasu. Jest coraz gorzej

Odpowiedz

19. ~ja
0

2018-02-13 13:25:26

No jasne! najlepiej dawać minusy za brak hymnów pochwalnych dla Virgina. Niech mnie CMOK-ną!!!

Odpowiedz

18. ~Lumia 925
2

2018-02-13 13:19:31

LUIN ogarniecie może jakieś info co z awarią w T-Mobile?

Odpowiedz

17. ~maniek
0

2018-02-13 13:01:23

Co za amatorszczyzna :-/ Nie wiem jak inne BOKi, ale w UPC jak biurowiec straci napięcie to są odpalane agregaty i BOK działa tak jak zwykle. Firma w której teraz pracuje (mała ok 60 osób, nie związana z telekomunikacją) nawet ma podtrzymanie do 15h na wypadek braku napięcia. Także co to za jakiś syf jest ten Virgin?

Odpowiedz

16. ~
-1

2018-02-13 12:57:38

A to coś nowego? Dziewoja działa tak, jakby tam prądu nie było przez cały rok.

Odpowiedz

15. mlody_pelikan
0

2018-02-13 12:51:42

Nie mają tam UPS-ów ani zasilania awaryjnego??!!?? Sero qrvva?!?!?!

Odpowiedz