DAJ CYNK

[Aktualizacja] Kompaktowy Hammer Active

10.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3802

Ważne 6

5

Active, to nowy smartfon w ofercie Hammera dla osób szukających bardziej kompaktowego urządzenia.



Active, to nowy smartfon w ofercie Hammera dla osób szukających bardziej kompaktowego urządzenia.

Hammer Active został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 4,7 cala oraz rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Wyświetlacz chroni szkło Gorilla Glass 3. Sercem smartfonu jest układ MediaTek MTK6580 z czterordzeniowym procesorem w parze z 1 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 8 GB pamięci wbudowanej (4,26 GB dostępnej pamięci) z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD. Głowny aparat wykonuje zdjęcai o rozdzielczości 8 Mpix, a przedni o rozdzielczości 2 Mpix. Na wyposażeniu zabrakło łączności LTE, mamy tutaj wyłącznie HSPA oraz Wi-Fi (a/g/b/n). Smartfon pracuje pod kontrolą Androida w wersji 7.0 oraz jest zasilany litowo-polimerowym akumulatorem o pojemności 3000 mAh. Całość została zamknięta w wodoszczelnej obudowie (zgodność z normą IP68) o wymiarach 145 x 75 x 10,8 mm.

[Aktualizacja 10.10.2017 godz. 17:14]

Hammer Active jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym producenta oraz u jego partnerów w cenie 549 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup do 22 października, otrzymają w prezencie słuchawki bluetooth i szkło hartowane. W przypadku zakupu telefonu poza sklepem internetowym producenta, w celu otrzymania prezentów należy wypełnić formularz dostępny pod adresem hammeromania.pl/zawszewformie/.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~olek
0

2017-10-16 10:58:17

chyba nie ma na rynku za wiele pancernych modeli o tak "przyjaznych" rozmiarach, tu ma swoją niszę

Odpowiedz

26. ~Bartnik
0

2017-10-13 10:21:06

@Astor zgadzam się w 100% , na pewno znajdzie odbiorców, chociażby ludzie uprawiający sporty jak sugeruje obrazek

Odpowiedz

25. ~Astor
0

2017-10-12 10:45:45

Jak czytam niektóre komentarze to śmiać mi się chce, jeszcze niedawno 1GB ramu było standardem i wszystko działało, nikt nie podnosił lamentu, przy czystym androidzie i dobrej optymalizacji nie będzie problemu, wiadomo że to nie jest telefon do gier

Odpowiedz

24. ~Lonek
0

2017-10-11 21:19:52

A mi się podoba, przynajmniej z wyglądu, dla mnie też nie wygląda jak cegła. A parametry dość podstawowe, ale myślę, że znajdą się chętni.

Odpowiedz

23. ~BravoS
0

2017-10-11 11:39:48

@22. Masz rację, nie wygląda jak cegła, bo cegła jest bardziej kompaktowa. Ten wygląda jak pustak, między innymi ze względu na ogrom pustej przestrzeni dookoła wyświetlacza :-)

Odpowiedz

22. ~Nela
0

2017-10-11 10:43:23

w końcu jakiś wzmocniony telefon który nie wygląda jak cegła, zielona wersja podoba mi się bardzo

Odpowiedz

21. ~DAREK
0

2017-10-10 19:50:12

I najlepszy Android Nugat 7.0 Ha ha ha ! Będzie dokładnie to, co w myPhone AXE PRO: Bluetooth permanentnie rozłącza, interfejs non stop się zatrzymuje - przy próbach reklamacji tłumaczą się, że wstrzymali aktualizację do Andka 7.0 ... tylko telefony już zassały. Na infolinii jedyne, co można to usłyszeć trzy wciąż te same, wykute na blachę frazesy od jakiejś panny spod Wrocławia - ot i cały myPhone / MP TECH. Próbują upychać archaiczną chińską tandetę, tylko o 30 % drożej niż na Ali ... / Alle...

Odpowiedz

20. ~Wygnany
0

2017-10-10 19:49:05

@3 ale błędów w jednym tekście, w języku polskim stawiamy kreski lub kropki nad literami typu ż,ś,ć,ó itp...

Odpowiedz

0

2017-10-10 19:42:44

Zrozumiałe jest, że telefon tego typu nie będzie wyglądał tak dobrze, jak jego koledzy z innymi funkcjami czy z innej półki, ale tutaj ten poziom jest zdecywowanie za niski.

Odpowiedz

15. ~4D
0

2017-10-10 18:27:04

75 mm szerokości i to ma być niby kompaktowy smartfon?! Do tego gigantyczne ramki wokół ekranu - jak w telefonach sprzed dekady. No i jeszcze ta chora cena... Kpiny!

Odpowiedz

14. Pragmatyk
0

2017-10-10 18:24:18

145mm, to jest kompaktowy??? Jeszcze przy ekranie 4,7".

Odpowiedz

13. mpiter
1

2017-10-10 18:03:23

Co za zabytkowy trup.

Odpowiedz

12. ~wygnany i w zad kopany C...7
1

2017-10-10 17:54:04

a ile kosztuje i gdzie kupic orginał tego chinczyka . nie brandowany przez naszego my pythona ?

Odpowiedz