DAJ CYNK

[Aktualizacja] iPhone HD od tyłu

16.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 0

0

Witryna MacRumors opublikowała serię zdjęć, które przedstawiają tylny panel iPhone'a HD. Stylistyka bardzo przypomina tę zaprezentowaną w iPadzie, a obudowa wygląda na metalową.

Witryna MacRumors opublikowała serię zdjęć, które przedstawiają tylny panel iPhone'a HD. Stylistyka bardzo przypomina tę zaprezentowaną w iPadzie, a obudowa wygląda na metalową.Jeśli zaprezentowany na zdjęciach tylny panel iPhone'a czwartej generacji okaże się autentykiem, to niestety możemy zapomnieć o lampie błyskowej. Z oznaczenia wynika, że nowy telefon będzie miał 64 GB pamięci wewnętrznej.

Na obudowie pojawił się tradycyjny dla iPhone'aów napis: Designed by Apple in California Assembled in China. Z bliżej niewyjaśnionych przyczyn panel pokazywany jest z jednej tylko strony. Zastanawia też fakt, że obudowa jest jednolita - nie ma miejsc na anteny dla modułów GSM, WCDMA, WiFi, Bluetooth i GPS. No chyba, że obudowa jest jednak z plastiku...

Aktualizacja:
Niestety (albo stety) zdjęcia, które trafiły do sieci nie są prawdziwe. To jedynie wielokrotnie przefiltrowany rendering komputerowy.

Źródło tekstu: MacRumors

Komentarze
Zaloguj się