DAJ CYNK

[Aktualizacja II] Trwa wielogodzinna awaria portalu Orange

08.10.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 14432

Ważne 15

1

Od ponad 11 godzin nie działa strona internetowa orange.pl. Odwiedzający widzą białą stronę z komunikatem Błąd 503 - Service Temporarily Unavailable.

Od ponad 11 godzin nie działa strona internetowa orange.pl. Odwiedzający widzą białą stronę z komunikatem Błąd 503 - Service Temporarily Unavailable.

Z komentarzy przedstawicieli Orange na blogu (który działa, bo jest na innym serwerze) wynika, że problem ma zostać wkrótce usunięty. Co ciekawe, na oficjalnym profilu Orange na Twitterze pojawił się dziś wpis informujący o teście tabletu Asus MeMOPad LTE FHD 10, kierujący do ciągle niedziałającego serwisu.

[Aktualizacja 12:02] Niestety technika od czasu do czasu płata figle i mamy awarię IT, która spowodowała, że nie działają nasze strony orange.pl i njumobile.pl. Mamy także problemy z funkcjonowaniem niektórych usług i bieżącą obsługą klientów korzystających z salonów sprzedaży oraz obsługi telefonicznej. Przepraszam za wszelkie, związane z tym utrudnienia. Walczymy, aby jak najszybciej usunąć awarię. Spodziewamy się, że nastąpi to dziś w godzinach popołudniowych - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik operatora.

[Aktualizacja II 16:26] Awaria, co potwierdza rzecznik i czytelnicy, została już usunięta.

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
118. ~mała
0

2013-11-15 11:52:54

ludzie ja wczoraj po godz 17.00 nie mogłam nigdzie sie dodzwonić nawet numer alarmowy 112 nie działał a musiałam wezwać pogotowie do chorej sąsiadki !!!! dzieki bogu są jeszcze tel stacjonarne u sąsiadów !!!!! PORAŻKA !!!!

Odpowiedz

117. sumix
0

2013-10-09 12:16:39

@103 nie można, ITIL jest brytyjski

Odpowiedz

116. ~
0

2013-10-09 11:03:44

wczoraj doladowane konto mtransferem,do dzisiaj nie zasilone!

Odpowiedz

115. ~anty orange mobilnet
0

2013-10-09 09:05:58

114 - ehe wzorowo smiga w reklamie bo nawet lata nam mieszkaniami

Odpowiedz

114. ~
0

2013-10-09 05:10:08

113, u mnie w kratke działa Play a Orange śmiga wzorowo

Odpowiedz

113. AERO2 USER
0

2013-10-08 23:04:40

@111 masz farta. U mnie też nie działa jak powinno. Czasami działa czasami nie.

Odpowiedz

112. ~Maly
0

2013-10-08 22:14:01

mozna sioe zalogowac ale nie widac stanu konta i pakietow, widac spis polaczen i mozna robic pakiety. czyli po 24 godzinach od awarii moze uda im sie w pelni przywrocic system do pracy

Odpowiedz

111. ~Calm7
0

2013-10-08 21:40:47

107). Divhash. No patrz, a ja jak na złość wszystkim, mam te Orange, piszę, dzwonię, netuję - pewnie cudem? Nawet mmsy co dzień wysyłam, o zgrozo! Mam fart? :-D

Odpowiedz

110. ~
0

2013-10-08 21:37:48

hejter jak ta lala :)

Odpowiedz

109. ~
1

2013-10-08 21:27:12

108, popieram. 107 główny hejter portalowy. ja mogę powiedzieć, że u mnie w Szczecinie Orange działa dobrze, jakość połączeń na wysokim poziomie zapewnia. Moi znajomi także są zadowoleni.

Odpowiedz

108. ~alo alo
0

2013-10-08 21:19:10

@107 - zapomniales dodac - to mowilem JA - GLOWNY HEJTER!!!

Odpowiedz

107. Blank
-1

2013-10-08 21:12:50

O ile zgadzam się z "Niestety technika od czasu do czasu płata figle i mamy awarię IT,", o tyle w wypadku Orange stwierdzenie, że "od czasu do czasu technika płata figle" jest w zasadzie kłamstwem, gdyż w tej sieci, "od czasu do czasu" to technika działa prawidłowo...

Odpowiedz

106. cesarz
0

2013-10-08 21:11:52

Działa poczta , stan konta , faktury :-)

Odpowiedz

105. ~Astis
0

2013-10-08 20:03:07

Awaria NIE została usunięta ! Nie można wejść w pod strony tj. rachunki i płatności, numery, stan konta itd... myślę, że to jeszcze potrwa ...

Odpowiedz

104. ~
0

2013-10-08 20:01:16

@103 a można po polsku?

Odpowiedz