DAJ CYNK

[Aktualizacja] Gaducha - VoIP od GG Network

24.02.2010

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5157

Ważne 0

0

Od 24. lutego GG Network wprowadza usługę telefonii internetowej (VoIP) - Gaducha.

Od 24. lutego GG Network wprowadza usługę telefonii internetowej (VoIP) - Gaducha.

W usłudze prowadzenie rozmów możliwe jest zarówno z komórki, jak i telefonu stacjonarnego, bez potrzeby posiadania specjalnych słuchawek, mikrofonu i nawet... dostępu do Internetu.

Aby skorzystać z Gaduchy wystarczy odwiedzić stronę www.gaducha.pl. Należy wówczas wpisać tuż przed rozmową żądany numer telefonu, wpisując również swój nr stacjonarny lub komórkowy. Po chwili Gaducha zadzwoni na podany numer użytkownika i połączy rozmowę.

Drugą dostępną możliwością skorzystania z usługi bez konieczności odwiedzania strony internetowej usługi jest telefon komórkowy, wystarczy wysłać wiadomość SMS na numer: 7255 (numery krajowe) i 7455 (numery zagraniczne) o treści "Gaducha" oraz po spacji wpisać żądany numer, z którym chcemy się skontaktować. Po chwili "Gaducha" sama oddzwoni na podany numer i połączy z wybranym numerem (stacjonarnym, komórkowym, krajowym lub zagranicznym).

Koszty rozmów w ramach Gaduchy są konkurencyjne. Za 45 minut rozmowy na polski numer stacjonarny użytkownik zapłaci 1 zł. Również tylko złotówkę kosztuje 10-minutowa rozmowa ze stacjonarnego na polski numer komórkowy.

Zobacz: cennik usługi Gaducha (plik .pdf; 38 kB).

Aktualizacja
W poprzednim cenniku (.pdf) był błąd w tabeli 2. Plik został już aktualizowany.

Źródło tekstu: GG Network

Komentarze
Zaloguj się
49. pablo_79
0

2010-03-02 16:52:00

Na podobnych zasadach funckjonują Godziny za grosze w TT: można rozmawiać 60 minut (nie jak w gaducha- 45), ale też jest godzinny takt, czyli za kilka sekund połączenia płaci się tyle samo, co za dłuższe. Na razie nie ma sensu korzystać z Gaduchy- sms aktywacyjny, dalsza taryfikacja- stanowczo za drogo.

Odpowiedz

48. Hose
0

2010-03-01 10:25:10

Fakt jest taki że za 15 sekund połączenia i tak skasuje jak za 45 minut, przetestowane.

Odpowiedz

47. ~
0

2010-02-25 19:51:56

Do 46: coś chyba nie bardzo orientujesz się w tej sprawie. Lepiej doladowac GA niż GG. przykład: doladuj sobie 20zł to w GA dostajesz dodatkowo gratis 20min na stacj pl w gng, 100MB darmowego netu w GA, 100darmowych smsow do ga/gg. Ważność niby 90dni. Nr za 1zł też dostać możesz i mieć wiele z jednego konta. Tak samo gaducha.pl kasa też idzie z ga/gg.Ładujac zaś same gg(gng) nie masz tylu gratisów

Odpowiedz

46. ~lolek
0

2010-02-25 19:40:22

doładujcie sobie konto w gadu gadu a nie w gaduAir, w gg macie numer stacjonarny za 1zeta i po problemie(doładowania w kolporterze) kasa nie przepada 10 zeta to chyba ważność na trzy miesiące

Odpowiedz

45. ~
0

2010-02-25 08:29:36

Do 44: klimass. Panie student (lub co gorsza profesor czy wykładowca) naucz się czytać ze zrozumieniem. Myślenie nie boli. A czasem pomaga. Naprawde

Odpowiedz

44. ~klimass
-1

2010-02-25 08:06:50

no dobra, z tego co widze najpierw sms za min. 2 zl, a to juz srednio wychodzi... jak dla mnie za duzo kombinowania, ale zawsze to jakies urozmaicenie...

Odpowiedz

43. ~:))
0

2010-02-24 23:06:45

do 41 - nie to nie jest z numeru na kartę tylko ze stacjonarnego 22 - a swoją drogą to ja bym akurat zrobił tak, że w Play (do Play) łączyłbym przez PF ze strefy Darmowej (czy jak to się tam nazywa)

Odpowiedz

42. ~ryp2
0

2010-02-24 21:10:30

@41 to jak by robili CLIP?? Mi sie podoba, jest wiecej takich stronek w PL?

Odpowiedz

41. ~Robert
-1

2010-02-24 20:39:33

Ciekawe tylko jak taka niską cenę do playa osiągnęli. Mi to jakimś FCT-em śmierdzi...

Odpowiedz

40. ms93
-1

2010-02-24 19:21:26

Hmm, to jest chyba polaczone z kontem GG, wiec gdyby kupic starter GaduAir za 20zl, polaczyc z numerem GG i dostac 30zl gratis, to wtedy efektywny koszt 10 minut stacjonarny>Play to 40gr. Dostajemy w Play 5 minut, czyli mamy 8gr za minute do wszystkich :D (o ile sie gdzies nie pomylilem ;)

Odpowiedz

39. ms93
0

2010-02-24 19:18:42

Za darmo mozna sobie naladowac 15 minut na Playa ;) Daja 3zl na testy, co pozwala na 30min polaczenia stacjonarny>Play.

Odpowiedz

38. ~
0

2010-02-24 17:05:20

Fajna sprawa gdy się chce zadzwonić na jakieś party line (czyt. infolinię) gdzie całe wieki czeka się na połączenie z konsultantem.

Odpowiedz

37. ~Simplusowiec
0

2010-02-24 16:52:02

Ad.35 czytaj regulamin dokładniej, 1zł jest jak numer z którym się chcesz połączyć i swój numer wpisujesz na stronie www.gaducha.pl, a 2,44zł jak zamawiasz rozmowę sms-em z komórki:) Różnica dotyczy długości możliwej rozmowy.

Odpowiedz

36. ~:))
0

2010-02-24 16:51:32

pewnie będę jedynym, który ma taki problem, ale próbowałem dzwonić i niestety słyszę głos, ale w drugą stronę nie da rady, tak jakby mikrofon nie działał. Oczywiście działa normalnie, bo dzwonię z komórki i inni mnie słyszą. Może to jakaś niezgodność kodeków???? Komuś też tak NIE działa?

Odpowiedz

35. ~Pawel
0

2010-02-24 16:47:06

To w końcu jak to jest 1zł? czy 2,44zł? Bo chyba sms wysłany pod 7255 kosztuje 2,44zł?

Odpowiedz