DAJ CYNK

[Aktualizacja] Darmowe rozmowy z numerem w dowolnej sieci w prepaidzie Plusa

09.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 66436

Ważne 18

3

Od 10. stycznia Plus wprowadza w ofercie prepaid nielimitowane rozmowy przez rok z dowolnie wybranym numerem, także w innej sieci komórkowej.

Od 10. stycznia Plus wprowadza w ofercie prepaid nielimitowane rozmowy przez rok z dowolnie wybranym numerem, także w innej sieci komórkowej.

Aby skorzystać z usługi wystarczy wybrać numer osoby z dowolnej sieci komórkowej i doładować konto odpowiednią kwotą.

Przy doładowaniu kwotą z przedziału 30-49 zł, można rozmawiać z wybranym numerem w sieci Plus przez rok. Promocję należy aktywować wcześniej kodem *104*12*48numer_telefonu#.

Przy doładowaniu kwotą 50 zł i więcej, można rozmawiać z wybranym numerem w dowolnej sieci komórkowej przez rok. Promocję należy aktywować wcześniej kodem *104*13*48numer_telefonu#.

Promocja dostępna jest w taryfie Plus na Kartę i działa tylko przy aktywnym koncie, a jej aktywacja jest bezpłatna. Promocja Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej sieci wyklucza się z promocją Rok Ważności Konta.

Aktualizacja
Dodaliśmy regulamin promocji.

Zobacz: regulamin promocji "Rok darmowych rozmów z numerem z dowolnej siec" (plik .pdf; 169 kB).


Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
319. ~
0

2013-03-16 11:22:04

mi też pobierają kasę....

Odpowiedz

318. ~piotr
0

2013-03-08 15:44:21

witam, moi rodzice maja plus na karte, doladowania co 3 miesiace za 50 zł, duzo nie rozmawiaja, konto regularnie doladowuja co 3 miesiace, czy oplaca im sie ta promocja?? z gory dziekuje za odpowiedz, i wszelkie sugestie, pozdrawiam.

Odpowiedz

316. ~Radek
0

2013-02-25 12:32:13

Mam, to samo, jakieś sugestie?

Odpowiedz

315. ~Pancio
0

2013-02-20 18:09:10

Wpisalem numer osoby, doladowalem konto, pisalo ze jest promocja aktywowana, i co.... i zabiera mi kase z koonta... o co tu chodzi?

Odpowiedz

314. ~moni
0

2013-02-15 17:24:50

nie mogę aktywować numer do innej sieci kom. kto pomoże

Odpowiedz

313. ~pawel s
0

2013-02-08 07:53:46

Ja sobie aktywowałem rok darmowych rozmów do plusa i doładowałem konto za 100zł, żeby mieć kasy na dłużej. I co, i nie działa promocja :/ Normalnie mi kasa leci z konta. To musiało być koniecznie doładowanie z przedziału 30-49zł? jeżeli tak to bez sensu.

Odpowiedz

312. ~adi
0

2013-01-21 21:21:08

sciema na maksa po 3 dniach zablokowali mi numer ze za duzo rozmawialem. a 55 zlotych ktore bylo na koncie przepadlo. w regulaminie promocji nie ma nic o limitach.

Odpowiedz

310. ~mewka
0

2013-01-14 00:13:43

do 309 trzeba mieć plus na kartę. Wpisać odpowiedni kod. Potem dopiero doładować i włączone, co po chwili potwierdzi sms. Tak zrobiłam i działa.

Odpowiedz

309. ~Paweł N
0

2013-01-13 22:13:04

A jak to jest z uruchomieniem tych dwóch numerów? Czy aby uruchomić numer w obcej sieci muszę go ustawić a potem zasilić za 50zł a potem ustawic numer w plusie i znowu zasilić za 30zł czy można od razu zasilić np. za 100 zł i mieć pół roku ważności konta? I jeszcze jedno, gdybym po zasileniu za 50 zł i wybraniu numeru do obcej sieci, chciał po 3 miesiącach powrotu do roku ważności konta, dezaktywując darmowy numer mógł znowu włączyć rok ważności konta?

Odpowiedz

308. AERO2 USER
0

2013-01-13 21:49:51

Raczej żadnej kary nie będzie poza blokowaniem karty. Moim zdaniem operator ma marne szanse w sporze. Klient ma nielimitowane połączenia w regulaminie a te zobowiązania klienta takie ogólne pewnie po to żeby uprzykrzać życie dużo dzwoniącym. Jak ktoś zacznie sprzedawać te minuty to sporo paragrafów się znajdzie :)

Odpowiedz

307. ~mirekb
0

2013-01-13 20:05:17

@305 dobre..moze to w takim razie altruisci.ciesza sie razem z p4 ze zmian w ruchu on/of net?tez znam takiego co ma frii w tm,zgadal sie ze znajomkami z play i dzwoni po nocach,tez sie zastanawiam ilez mozna ale skoro op sie nie upomina to nie ma tematu..4mno sie pewnie pochwali statystykami za 4q w arpu/aupu itp to zobaczymy.dla w3 taki ruch to margines marginesu

Odpowiedz

306. ~dobrzerobisz
0

2013-01-13 19:24:54

@297, masz rację, kto tam będzie się Tobą interesował - takim szarym, bezrobotnym zjadaczem chleba których są miliony i niestety coraz więcej. Pośredniak ma Cię w d..., państwo ma Cię w d...więc szansa że nagle ktoś sobie o Tobie przypomni jest znikoma. A nawet jeśli jakimś cudem uda Ci się ściągnąć na siebie uwagę operatora, to przecież tylko się cieszyć, że jeszcze ktoś się Tobą przejął. Może z tej troski załatwi Ci też pracę co byś nie musiał w ten sposób kombinować. A jeśli w wyniku Twojego "przestępczego" działania jakiś bogaty prezio z w4 ucierpi bo nie zje 1 kawioru, to tylko pogratulować i się cieszyć.

Odpowiedz

305. ~
1

2013-01-13 19:19:03

Nie rozumiem was ludzie. Po co nabijacie sobie te minuty? Żeby wam e-penis urósł, czy co? Ja sam mam nowe ZM, tak więc teraz jeszcze (w moim przypadku) dwa miesiące, ale nigdy nie zbierałem celowo więcej niż potrzebuję bo... Po co? Żeby "czył się lepiej" mając ileś tysięcy? Żeby Play na mnie więcej zarobił? Odbieram połączenia normalnie, jak brakuje to dzwoniłem do siebie z aboanmentu i tak nie schodzę poniżej 100 minut. Jak widać miałem rację, bo co by mi było po tych wszystkich minutach, jak Play zdecydował się wyłączyć usługę? Nic, Play by tylko więcej kasy zyskał (po oni rozliczenie za zebrane dostali), a ja zużyłbardziej telefon, czy tez energię na ich ładowanie... Bez sensu.

Odpowiedz

304. ~
0

2013-01-13 16:28:18

A propo nagrywania, to przecież rozmowy są nagrywane.

Odpowiedz

303. ~
0

2013-01-13 16:07:03

W obu przypadkach zbierane minuty na wewnątrzsieciowe.

Odpowiedz