DAJ CYNK

[Aktualizacja] Darmowe rozmowy z dowolnym numerem w prepaidach Orange

18.01.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 111802

Ważne 69

15

Od 21. stycznia w prepaidach Orange (One, Go i POP) wprowadzona zostanie promocja z nielimitowanymi połączeniami na dowolny numer komórkowy lub stacjonarny w Polsce. Co ciekawe, jej aktywacja będzie bezpłatna.

Od 21. stycznia w prepaidach Orange (One, Go i POP) wprowadzona zostanie promocja z nielimitowanymi połączeniami na dowolny numer komórkowy lub stacjonarny w Polsce. Co ciekawe, jej aktywacja będzie bezpłatna.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a na numer 100, w treści podając darmowy numer. Oferta nie łączy się z roczną ważnością konta, ale nie wymaga też żadnego, wcześniejszego doładowania.

Wiem, że nie jesteśmy pierwsi na rynku z taką usługą, ale moim zdaniem nasza jest zdecydowanie atrakcyjniejsza niż u konkurencji. Zresztą sami będziecie mogli w poniedziałek porównać, kiedy opublikujemy regulamin - napisał na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Darmowy numer jest aktywny dożywotnio. Można go zmienić na inny raz w roku bez opłat.

Przypomnijmy, że niedawno podobną promocję wprowadził Plus w prepaidzie. Wymaga ona jednak specjalnego doładowania.

[Aktualizacja 21 stycznia 2013 roku 13:41] Dodaliśmy regulamin usługi.

Zobacz: regulamin promocji.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
348. ~Calm7
0

2014-03-31 19:46:17

347 krzysztof. Włącz sobie nielimitowany jeden numer za 3zł na 30 dni.

Odpowiedz

347. ~Krzysztof M
0

2014-03-31 19:36:33

Cenne informacje. Dzięki. Właśnie dostałem od Orange SMS-a z propozycją aktywowania usługi bezpłatnych połączeń z jedną osobą w dowolnej sieci. Po lekturze wpisów wstrzymam się z wyrażeniem zgody.

Odpowiedz

346. ~zapytanie
0

2013-12-01 13:22:47

Witam moze ktos mi odpowie wyslalo mi z tel.sony smsy fakt bezplatne ale jestem ciekawa gdzie to jest numer 8012 co to takiego moze ktos odpowie

Odpowiedz

345. ~csdcs
0

2013-11-20 20:36:26

zawiodłam się na orange :(

Odpowiedz

344. ~Ewela
0

2013-11-20 20:14:47

chce wybrać darmowe dzwonienie na stacjonarny . wpisuje nr i mi odpisują :" Dodanie wskazanego numeru nie jest możliwe. Wyślij numer komórkowy bezpłatnym SMSem pod nr 100." wysyłam jeszcze raz i znów to samo . a to miało być przecież dla dowolnego numeru , ja chciałam wybrać stacjonarny. miałam kiedyś już tą oferte włączoną ale nie chcący zmieniłam taryfe i wszystko przepadło . co mam zrobić ?

Odpowiedz

343. ~oli
0

2013-09-19 18:31:42

Wyłączenie Promocji jest równoznaczne z ustanowieniem 30 dniowego okresu ważności na połączenia wychodzące i brakiem możliwości ponownego włączenia tej Promocji, nawet po wyłączeniu Usługi

Odpowiedz

342. ~Androll
0

2013-05-10 03:44:36

Super, że blokujecie ludziom rozmowy, koleżanka ( ;) ) została przyblokowana po 6 godzinach. To na cholere ta promocja ;) Dzięki, idę tam gdzie drożej - do play. Miłego dnia.

Odpowiedz

341. WitekT
0

2013-04-21 09:48:48

Tazuj: jakie prawo nabyte??? To zwykła promocja, która wyklucza się z wybranym numerem, co jasno jest napisane w regulaminie.

Odpowiedz

340. ~Tazuj
0

2013-04-21 09:28:53

Dla mnie orange nabija ludzi w butelkę kasując wczensiej prawo nabyte do roku ważności konta, znajmomi wlaczyli po wylczneniu 1 darmoego numeru nie mozna wlaczyc roku waznosci konta i co 3 miesiace musieli bedziecie doladowywac phony, pozostaje jedynie przeniesc sie do konkurencji

Odpowiedz

339. ~MAteusz
0

2013-04-15 22:57:45

/mam pytanie: Czym mam poprzedzic numer stacjonarny ktory chce dodac do uslugi?

Odpowiedz

338. ~Calm7
0

2013-04-13 21:49:32

337 Zniknęła cała kasa z konta? Czy doładowanie zdrapkę szlag trafił po doładowaniu?

Odpowiedz

337. ~okradziona
0

2013-04-13 21:45:11

Orange ma system nastawiony na okradanie swoich klientów. Zdają sobie sprawę z tego,że nikt nie pójdzie do sądu walczyć o 5 czy 25 zł i prowadzą tą przestępczą procedurę. Mnie skasowano kilkadziesiat złotych bezprawnie,ale meilowałam do zwycięstwa i odzyskałam pieniądze.Zasilono mi konto o zabrane pieniądze.

Odpowiedz

336. ~nizadowolony
0

2013-04-11 15:45:09

niestety wyłączyli mi kolejny numer ale ciekawe jest to żeby otrzymać dokładny powód wyłączenia trzeba wysłać listownie do nich zapytanie-reklamacje no i cała idea na kartę została zniweczona bo by otrzymać odpowiedź zmuszają nas do podania swoich danych osobowych

Odpowiedz

335. ~stała klientka orange
0

2013-04-08 15:24:51

Jestem stałą klientką i jestem zbulwersowana tym co orange wyczynia! To jest czyste złodziejstwo!!!! jak można robić z ludzi głupków!!! ? skandal!!!

Odpowiedz

334. ~
0

2013-03-28 19:10:03

Oi ludziska ludziska wolicie stracić przedłużanie konta o rok :D? Olejcie tą durną ofertę. Weźcie lepiej przejdźcie na Orange One i wybierzcie pakiet bez limitu do 3 osób w orange za 6zl/miech. Macie wtedy ważność konta na 50dni ale całe szczęście można go przedłużyć o rok ;] Chyba że macie więcej osób na komórce z innych sieci to wtedy trzeba zmiatać do Play.

Odpowiedz