DAJ CYNK

[Aktualizacja] Awaria w Play

28.12.2011

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10943

Ważne 0

0

Od godzin popołudniowych w Play występują problemy z doładowaniem konta w usługach na kartę.

Od godzin popołudniowych w Play występują problemy z doładowaniem konta w usługach na kartę.

Awaria ma charakter ogólnopolski. Według informacji TELEPOLIS.PL, ma ona zostać usunięta do jutra (29. grudnia) do południa.

[Aktualizacja 29. grudnia 11:55] Awaria została już usunięta około 4:00.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
78. ~Calavardo
0

2012-01-05 23:45:37

A mi dzisiaj wyłączyli telefon w Play-u, bez powodu, nawet do biura obsługi klienta nie mogłem zadzwonić (musiałem kupić nową kartę i dopiero zadzwonić). Telefon już włączyli ale w poniedziałek i tak zmieniam operatora.

Odpowiedz

77. ~ddd
0

2012-01-03 21:18:40

kilka tygodni temu byla z kolei awaria doladowan playa przez sms wysylany na numer 3388 w mbanku.... dobrze ze choc mi wtedy kasy z banku nie sciagnelo

Odpowiedz

76. ~Von Arthur
0

2011-12-31 08:58:40

Ja w pierwszy dzień swiat załadowałem 8 kodów z fanty i nic.Nawet do play dzwoniłem to twierdza ze to wina coca-coli.W KULKI LECA i tyle.Play jest obecnie najtansza siecia ale konsultanci i rozwiazywanie problemow to porazka zawsze nic nie wiedza albo zwalaja ze awaria systemu jeszcze nigdy zaden konsultant nie pomogł w rozwiazaniu sprawy a dzwonie do nich od paru lat.

Odpowiedz

75. Dina
0

2011-12-30 23:12:53

Moje doładowania: 30zł i 20zł (przez konto bankowe) pojawiły się jednocześnie na obydwu numerach 29.grudnia około godziny 4:00. Kamień spadł mi z serca, bo myślałam, że będę musiała składać reklamację.

Odpowiedz

74. ~aferowicz
0

2011-12-30 11:00:00

Kod z fanty wysłałem 27.12 ok. godz. 19. Nie dali 2 zł. Czekam i składam reklamację.

Odpowiedz

73. ~
0

2011-12-30 08:08:41

play to jednak porazka. Tanio jest ale jak jest problem, to nikt nic nie wie. Gruszka nawet nie wie, ze jest takie promo z kodami z fanty. Ale firma :/

Odpowiedz

72. ~
0

2011-12-30 08:04:56

doladowalem specjalnie 5dni przed terminem kodami z nakretek. Niestety do dzisiaj nie przyszla kasa a dodatkowo awaria doladowan uniemozliwila przedluzenie promocyjnych zlotowek 74pln. Pisze reklamacje. Widac play wraca do starego poziomu

Odpowiedz

71. ~
0

2011-12-30 07:24:32

Playu, kto cię kupi?

Odpowiedz

70. ~rafal
0

2011-12-29 21:29:56

Awaria nie została usunięta do końca. Do tego doszły problemy ze zmiana taryfy i aktywacja nowych usług.

Odpowiedz

69. ~uważny
0

2011-12-29 17:01:19

po KARNYM PINDOLKU dla PLAY za niedziałające doładowania i kody z promocji Fanty. Może zainteresować drugiego organizatora akcji czyli koncern Coca Cola jak Play wywiązuje się ze wspólnej akcji i jaką promocje tym samym dla nich robi?

Odpowiedz

68. bolek2004
0

2011-12-29 15:56:56

Witek T może byś się zajął tą awarią z kodami fanty w play bo rzecznik nawet o tym nie wspomina a play4you udaje jakby nic się nie działo. Jeśli nie to dajcie chociaż to promo do głuchych telefonów bo play sobie kpiny urządza takim postępowaniem.

Odpowiedz

67. ~uważny
0

2011-12-29 14:50:11

UWAGA wszyscy nabici w fioletową butelkę z promocyjnymi doładowaniami za kody w PLAY. Widzę, iż jest nas więcej a Play. Proponuję zorganizowanie się przy pomocy netu i złożenie wspólnie pozwu zbiorowego. To jedyne rozsądne rozwiązanie i wbrew pozorom bardzo tanie. Pamiętajmy tylko aby zebrać teraz, przed końcem promocji dokładną dokumentację. Pamiętajmy. Tylko POZEW ZBIOROWY rozwiąże nasz problem. Wtedy zostaniemy zauważeni a nasze problemy nie zostaną zignorowane

Odpowiedz

66. ~oli
0

2011-12-29 14:29:00

Wysoka pow.Piła Play traci zasięg od tygodnia na wyswietlaczu -błąd sieci

Odpowiedz

65. ~Miko
0

2011-12-29 14:16:36

@Luk A to ciekawe co z tą kasą za zakrętki skoro od 23 czekasz. Ja jeszcze zasiliłem 19 i po kilku godzinach dostałem bonus. Teraz wprowadziłem kody z 3 zakretek, mam potwierdzenie że kod przyjęto do realizacji, odpowiedź za 72h i niestety nic. 72h mineły już dawno a kasy nadal nie ma. Regulamin mówi że zakończenie konkursu będzie 31 grudnia.

Odpowiedz

64. ~Tecumsech
-1

2011-12-29 14:09:58

a i tak -play na kartę kładzie wszystkich na łopaty.ie ma lepszej sieci i nie będzie. Jesli mowimy o abonamencie - wg znajomych jest ok.Tylko nie właczac internetu bez dodatkowego wkupienia pakietu. Najwieksi oszuści i złodzieje to era gsm( obecnie t-mobile/)moze cos sie zmieni u nich skoro zmienił sie wlasciciel, ale wątpie.

Odpowiedz