DAJ CYNK

[Aktualizacja] Awaria T-Mobile we Wrocławiu

13.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6575

Ważne 4

2

Klienci sieci T-Mobile z Wrocławia i okolic mogą mieć problemy z działaniem usług.



Klienci sieci T-Mobile z Wrocławia i okolic mogą mieć problemy z działaniem usług.

Awaria rozpoczęła się przed godziną 12. Jak informuje T-Mobile, dotyczy ona sieci 2G oraz 3G.

Nasi technicy powinni być na miejscu lada chwila, wtedy będziemy wiedzieć jak szybko uda się zneutralizować problem - przekazał nam Konrad Mróz z biura prasowego operatora.

Aktualizacja - 14:22
Jak przekazało nam biuro prasowe sieci T-Mobile, utrudnienia z łącznością we Wrocławiu zostały już usunięte.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ReVoLTEa
-1

2018-02-14 10:51:23

Akurat mam T mobile i Orange i obie te sieci wczoraj działały, żaden psychofan patryczek tego nie zmieni śmieciowymi komentarzami. Gdzie wasze LTE2600 w tym skansenie plusa patryczku? Zrób porównanie do N! Pośmiejemy się razem.

Odpowiedz

40. ~ReVoLTE
-1

2018-02-14 08:00:12

Niestety wczoraj nie mogłem pisać ponieważ chiński skansen T-Mobile ma gigantyczną awarię.W związku w powyższym przeniesłem numer do Play i dopiero teraz wiem co to znaczy szybki internet. W T-M to dziadostwo.

Odpowiedz

-1

2018-02-14 06:10:59

Zgrywam się tylko.

Odpowiedz

38. ~Dario
-1

2018-02-14 05:20:37

Patryk, dobrze że wrócił? Lepiej dla wszystkich byłoby żeby takich trolli, klakierów jak on banowali po IP.Robi syf wszędzie, gdzie się pojawi. W domu ołtarzyk ma zrobiony i modli się do logo T-MOBILE i Orange.

Odpowiedz

-1

2018-02-14 04:58:00

@35. Dobrze że wróciłeś na Telepolis, w końcu i u Ciebie usunęli awarię?

Odpowiedz

36. ~
0

2018-02-14 03:57:02

@35, co nie zmienia faktu, że TM ma dzisiaj poważna awarię.Niestety ale T-Mobile może i ma fajne parametry ale brak VoLTE dla prepaid, LTE ograniczone a rachunki zawyżane notorycznie i trzeba reklamować. Oni sami się proszą żeby klienci od nich odchodzili.

Odpowiedz

35. ReVoLTEa
0

2018-02-13 23:50:56

U mnie tam bardzo dobrze działa T-mobile, bez porównania lepiej do największej porażki i syfu - plusa.Plus lyder stagnacji i zacofania technologicznego.

Odpowiedz

34. ~
-2

2018-02-13 19:51:31

A ja z moim Play takich zmartwień nie mam. Nie chodzi dana sieć to przerzucam się na inną i po temacie. Psy szczekają karawana idzie dalej.

Odpowiedz

33. ~
1

2018-02-13 19:43:04

@ReVoLTE Tak, ja korzystam i bede korzystac. I co Ty na to?

Odpowiedz

32. ~ReVoLTE
-1

2018-02-13 19:24:30

Ktoś jeszcze ze zorientowanych korzysta z usług tej wielokrotnie skompromitowanej sieci?Zawsze mówiłem, że ta sieć zbudowana na taniej chińszczyźnie musi być awaryjna i jest. Orange to lider awarii a teraz TM dołańcza. Plus w zasadzie bezawaryjnie działa

Odpowiedz

31. ~
0

2018-02-13 17:58:49

@25 juz tak nie przeżywaj

Odpowiedz

30. ~Ola
0

2018-02-13 17:54:07

Koparka światełko przeciela... A na zapas szkoda kasy???

Odpowiedz

29. ~Czytelnicy Telepolis
0

2018-02-13 17:38:00

@25) Ale nas to nic nie obchodzi:-D

Odpowiedz

28. ~?
0

2018-02-13 17:34:19

@19. Posiadasz karty sim wszystkich operatorów telefonii komórkowej?

Odpowiedz

27. ~Lumia 925
-2

2018-02-13 17:33:45

@25 Rock. Nie wiem gdzie pracowałeś i co robiłeś ale wyobraź sobie ze 2,5 godziny obsuwy w transporcie to niekiedy niemożliwość dostarczenia do kogoś materiałów na przeładunek i dalszą wysyłkę bądź przestój w produkcji. I nikt tu nie mówi o milionowych kontraktach, bardziej o problemach w komunikacji które niekiedy rodzą frustrację po drugiej stronie słuchawki.

Odpowiedz