DAJ CYNK

[Aktualizacja] Awaria sieci Polkomtelu w Białymstoku i okolicach

08.10.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8526

Ważne 0

0

Od rana Polkomtel ma problem z działaniem sieci w Białymsotku i okolicach. Telefony nie logują się do sieci. Dotyczy to także operatorów MVNO działających na infrastrukturze tego operatora.

Od rana Polkomtel ma problem z działaniem sieci w Białymsotku i okolicach. Telefony nie logują się do sieci. Dotyczy to także operatorów MVNO działających na infrastrukturze tego operatora.

O problemie piszą nasi czytelnicy na forum w dziale Awarie. Przy okazji zachęcamy do zgłaszania w tym dziale wszystkich nieprawidłowości w działaniu sieci operatorów, co pozwala nam na sprawne weryfikowanie wszystkich doniesień.

Czekamy na komentarz biura prasowego operatora.

[Aktualizacja 14:14]

Dziś w godzinach porannych doszło w Białymstoku do uszkodzenia dzierżawionego od Exatela dużego łącza transmisyjnego sieci Plus. W wyniku awarii odcięta została transmisja do dużej liczby stacji 2G oraz 3G na terenie Białegostoku oraz w północno-wschodniej Polsce. Plus podjął już działania by do usunięcia awarii zapewnić łączność zastępczą, a właściciel uszkodzonego światłowodu, czyli firma Exatel, pracuje obecnie nad przywróceniem zerwanej transmisji. Wstępne ustalenia wskazują, że powodem awarii było uszkodzenie światłowodu przechodzącego przez skrzyżowanie, na którym prowadzone są prace budowlane. Operator sieci Plus przeprasza wszystkich klientów za wszelkie trudności związane ze wspomnianym powyżej incydentem - napisano w oświadczeniu przesłanym TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
75. ~stebaf batory hahahxD
0

2013-01-03 21:33:28

eeeee Ziomeczki możecie mi powiedzieć do kiedy ta awaria będzie bo mi się już coś robi wgle nie da się nic zrobić a sms dochodzą po pół godzine albo po godzine wiec proszę podajcie przez ile będziemy się tak mordować ???(

Odpowiedz

74. ~xy
1

2012-10-09 17:28:58

@57: Widzę knajacki język zagościł tu na stałe. Nie ma czegoś takiego jak telco! I nie zasłaniajcie się kwestiami merytorycznymi, bo z tym też nie za wysoko stoicie... Ale przede wszystkim kaleczycie język.

Odpowiedz

73. ~
1

2012-10-09 12:09:42

aaa i idąc waszym tokiem pisania powinno być ''Awaria sieci Polkomtelu w Białymstoka''.

Odpowiedz

72. ~
1

2012-10-09 10:33:25

a nie powinno być ''Awaria sieci Polkomtel w Białymstoku''? Macie już jakiegoś hopla na to U czy jak???

Odpowiedz

71. ~
0

2012-10-09 10:24:33

" w Białymsotku i okolicach" ????

Odpowiedz

70. ~jaul
0

2012-10-09 06:47:37

Awaria usunieta

Odpowiedz

69. ~Swiatlowodu
0

2012-10-09 00:27:00

Swiatlowodu w miedzianu otoczku prondym plynaca polsko przebudzcie sie

Odpowiedz

68. ~
0

2012-10-09 00:26:12

64. No właśnie. Pytanie, czy aby nie na czerwonym światłu

Odpowiedz

67. ~a
0

2012-10-08 23:39:58

a zapasu to brak? tylko tyle stacji 1 światełkiem...

Odpowiedz

66. ~
1

2012-10-08 23:38:08

@WitekT: Należy zauważyć, że Polkomtel sp. z o.o. to podmiot prawny świadczący usługi telekomunikacyjne w ramach sieci i marki PLUS, a zatem każdorazowa awaria to awaria Plusa - czyli sieci Plus, tj. sieci IN (platformy inteligentnej), a nie awaria podmiotu prawno-finansowego, firmy Polkomtel. A''propos odmiany słowa, najtrafniej można wyobrazić sobie odmianę nazwiska Wilhelma Tella lub też, alternatywnie, porównać można do istnienia dualnych form poprawnych, jak np. "otwarli" vs. "otworzyli" lub "śmieci vs. śmiecie". Anyway, apeluję o zmianę z Polkomtelu/-a na Plusa, chociażby z czysto dziennikarskiej rzetelności :) Jednocześnie gratuluję prowadzenia tego serwisu, korzystam z niego od lat, jak dla mnie no.1 na rynku, gsmonline lub telix daleko w tyle, szczerze i bez ironii. pozdrawiam

Odpowiedz

65. ~prowokator
1

2012-10-08 23:23:16

Trzeba mówić Polkomtela. Bynajmniej ja i moi znajomi tak mówią.

Odpowiedz

64. ~oburzony
0

2012-10-08 23:11:51

Kto to widział, żeby światłowód ot tak przechodził sobie przez skrzyżowanie!

Odpowiedz

63. ~
0

2012-10-08 23:04:08

W swej zaciekłości nawet nie zauważyliście literówki "w Białymsotku"

Odpowiedz

62. ~Skup
0

2012-10-08 22:38:54

Po ile skupuja swiatlowody?

Odpowiedz