DAJ CYNK

[Aktualizacja] Awaria Internetu mobilnego w Orange

03.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12691

Ważne 14

4

Wygląda na to, że w sieci Orange trwa poważna awaria Internetu mobilnego. Na chwilę obecną brak jest informacji, kiedy zostanie naprawiona.



Wygląda na to, że w sieci Orange trwa poważna awaria Internetu mobilnego. Na chwilę obecną brak jest informacji, kiedy zostanie naprawiona.

Jak informują internauci na różnych serwisach, także u nas, około godziny 16:00 rozpoczęły się w różnych miejscach Polski problemy z dostępem do Internetu przez sieć komórkową pomarańczowego operatora. Niektóre zgłoszenia dotyczyły także chwilowego braku zasięgu sieci Orange.


Mapa zgłoszeń awarii w sieci Orange - stan na godzinę 17:30

Mamy awarię internetu mobilnego. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pracujemy już nad usunięciem utrudnień - taką odpowiedź uzyskano od przedstawiciela Orange Polska. Zabrakło jednak informacji o tym, kiedy awaria zostanie usunięta.

{Aktualizacja 3.10.2017 godz. 18:44]

Jak nas właśnie poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, awaria została usunięta i już wszystko powinno działać prawidłowo. Orange przeprasza wszystkich, którzy zostali dotknięci problemami z dostępem do Internetu mobilnego.

Źródło tekstu: downdetector.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
75. ~TakiO
0

2017-10-04 17:50:09

Ja tam wcale nie odczułem awarii, wszystko mi działało ok. Także jakoś mam szczęście bo te awarie mnie omijają :)

Odpowiedz

74. ~
0

2017-10-04 13:56:15

Taki " światowy " operator, a takie padaki... Orange to dziadostwo i nic tego nie zmieni.

Odpowiedz

73. ~Grzegorz
0

2017-10-04 13:28:33

Te VOLTE to raz działa raz nie działa. Sprawdzone przy takim samym zasięgu

Odpowiedz

72. ~miki
0

2017-10-04 13:26:15

No znowu awaria w Orange??? Hahahaha, jeszcze trochę a nie będzie dnia z wejściem na Telepolis, żeby nie było info o kolejnej awarii w Orange hahaha

Odpowiedz

71. ~Kono
1

2017-10-04 12:15:24

Ja mam już tyle lat internet w Aero2 free i nigdy, podkreślam NIGDY nie było żadnej awarii. Szczęka opadła?

Odpowiedz

70. ~Pączek
0

2017-10-04 12:14:32

Potwierdzam VOLte działa. Dodatkowo pojawił się znaczek HD (nie mylić z HDVoice) .....ciekawe jak długo

Odpowiedz

69. ~luk
0

2017-10-04 11:47:19

zaczeło działać VoLTE w Orange :)

Odpowiedz

68. iphoneski
1

2017-10-04 11:05:07

@59 No właśnie o to mi chodziło, może być sobie awaria raz na jakiś czas, nie mam nic do tego, jest to normalne. Ale nie tak często jak w Orange.

Odpowiedz

-1

2017-10-04 10:00:54

Całe szczęście że w Plusie takich atrakcji nie mamy ;-)

Odpowiedz

66. wlkp
-2

2017-10-04 09:32:21

@ 64 Polskich firm to jeszcze chwila i wcale nie będzie,co lepsze i tak już wykupione lub rozkradzione .A ten twój Plus to prawie taki Polski jak Orange .

Odpowiedz

65. ~Ktostam
2

2017-10-04 08:59:26

64: chyba "Cypryjskich" lub cos w tym stylu

Odpowiedz

64. ~Abonent Polskiej Sieci Plus
-3

2017-10-04 08:52:00

Niestety we francuskiej sieci Orange awarie to codzienność. Polecam korzystanie z uslug POLSKICH przedsiębiorców.

Odpowiedz

63. matek451
0

2017-10-04 08:15:44

Nie opłaca się brać internetu w Orange, oferta dużo gorsza i prawie dwa razy droższa od no limit za 45/55 zł w t-mobile z B525 za 1 zł. Zasięg T-Mobile realizowany o wspólne z Orange LTE1800NetWorks i własne LTE800 i LTE2600. Z reguły jesli działa Orange to i t-Mobile. Można wziąć ofertę T-Mobile na 30 dniowe testy.

Odpowiedz

1

2017-10-04 00:23:28

@59 Ile sim obsługuje Orange a ile TM? Taka drobnostka.

Odpowiedz

1

2017-10-04 00:20:00

@60 Jeśli widzisz ich bts z okna i masz dobre transfery to pewnie, że brać. Nie słuchaj malkontentów..Nawet jak będziesz miał 2 godziny awarii w miesiącu, to tyle bez netu przeżyjesz. Niektórym we łbach się poprzewracało i chcą mieć stabilne 100 mega 30/7/24h najlepiej za 40zł/miesiąc. Ewentualnie weź sobie zapasowy sim z netem na kartę, gdyby Orange zdechło na killa godzin i tyle.

Odpowiedz