DAJ CYNK

[Aktualizacja] Android 4.0 w Galaxy S II od 10. marca

09.03.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6471

Ważne 0

0

Najnowsza wersja systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich, trafi do flagowego smartfonu Samsunga, Galaxy S II, już niebawem. Przedstawiamy bliższe informacje na ten temat.

Najnowsza wersja systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich, trafi do flagowego smartfonu Samsunga, Galaxy S II, już niebawem. Przedstawiamy bliższe informacje na ten temat.

Termin udostępnienia globalnej wersji aktualizacji został przyspieszony o kilka dni względem wersji izraelskiej, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Samsung poinformował, że nastąpi już 10. marca. Co znajdziemy w nowej wersji oprogramowania?

Wśród najważniejszych nowości znajdzie się ulepszony system odblokowywania telefonu dzięki rozpoznawaniu twarzy właściciela oraz dodana zostanie funkcja pomiaru ilości przesyłanych danych. Ulepszeniu ulegnie wygoda korzystania z wielozadaniowości, a działanie niektórych aplikacji zostanie poprawione.

Nowa wersja systemu dostępna ma być zarówno za pomocą aplikacji Kies, jak i OTA (ang. Over The Air), czyli bez konieczności podłączania telefonu do komputera.

[Aktualizacja, godz. 12:39]
Samsung poinformował, że podana wcześniej przez jeden z oddziałów firmy data nie była prawidłowa. Oznacza to, że użytkownicy Galaxy S II będą musieli jeszcze trochę zaczekać na aktualizację systemu. Ile? Tego wciąż nie wiadomo.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
33. ~Nick
0

2012-03-12 12:31:44

To samsung podał nowe wieści, a mianowicie kazał się upewnić, czy mamy najnowszą wersje Kies''a zainstalowaną, a informacja o dokładnym terminie aktualizacji zostanie niedługo podana.

Odpowiedz

32. Barton
0

2012-03-11 00:47:47

@30. To jest teoria. A praktyka jest taka, że ani nie wszystkie, ani nie koniecznie tak jak na 2.3.x. Jak appka jest wiekowa i nieaktualizowana, czy lipnie napisana, to może nie działać, ale zasadnicza większość nie ma takich problemów, bo albo nie miały ich od początku, albo otrzymały już stosowne aktualizacje. Natomiast nie brak również aplikacji, które działają na 4.0.x, a nie działają na 2.3.x. I będzie ich na pewno przybywać.

Odpowiedz

31. moldovva
1

2012-03-10 15:47:08

"Samsung poinformował, że podana wcześniej przez jeden z oddziałów firmy data nie była prawidłowa."- LOL :D

Odpowiedz

30. ~Tak będą działały
0

2012-03-10 14:26:48

Na Androidzie 4.0.x wszystkie aplikacje działają tak jak na 2.3.x

Odpowiedz

29. ~
0

2012-03-09 22:09:24

czy wszystkie aplikacje co działają na 2.3 będą bez problemu działały na 4.0? Dzięki za odp.

Odpowiedz

28. RadkoR
0

2012-03-09 16:05:33

@27: Wgraj LPH, jest DUŻA różnica in plus oczywiście. Choćby problem wygaszania ekranu podczas inicjowania połączenia w LPB został poprawiony w LPH. Poza tym zainstaluj już LPH aby "przyzwyczaić" się do nowego systemu. ;)

Odpowiedz

27. ~Pyth0n
0

2012-03-09 13:11:03

@24 Na baterii trzyma znacznie dłużej. Mam wgranego ICS wersja LPB. W standbaju ma 1/3 zużycia energii Gingerbreada według wskazań softu diagnostycznego. No i teraz nie wiem, czy wgrywać LPH czy czekać na oficjalkę... :/

Odpowiedz

26. ~
0

2012-03-09 11:32:54

To samo Sony Ericsson odwoływał aktualizację ze względu na niestabilną pracę systemu,terminu nie podali kiedy go poprawią Android 4.0

Odpowiedz

25. ~In
0

2012-03-09 11:20:52

Samsung podał że data jest pomyłka. Aktualizacji nie będzie.

Odpowiedz

24. ~Wyrd
0

2012-03-09 10:48:00

Smakowo!! Wie ktoś, jakie są szanse, że klawisze dotykowe pod ekranem znikną? Mam nadzieję, że zostaną. A co do baterii, może będzie trzymać dłużej na jednym ładowaniu... Oby.

Odpowiedz

0

2012-03-09 10:30:39

taaa, za to w iOS to zawsze jest mnóstwo bardzo pożytecznych zmian, szkoda że większość już od dawna jest w innych telefonach, windows też jest ekstra - co pokazują ostatnie softy do Lumia800, plus nie ma w tym systemie prawie nic, stąd jego porażająca szybkość.

Odpowiedz

22. ~
0

2012-03-09 10:26:02

@7 A jedyna zmiana w systemie źe będzie obsługiwał matrycę 12pix aparat Android5.0 i cztry rdzrnie

Odpowiedz

20. tdsz
0

2012-03-09 10:15:55

@18 gdzie masz napisane w newsie, że Samsung dementuje jutrzejszą aktualizację?

Odpowiedz

0

2012-03-09 10:10:42

@2 jak się komuś nie chce czytać to niech nie zatruwa głupimi komentarzami przestrzeni w internecie. nie umiesz ok, nie każdy musi, nie chcesz - to się nie odzywaj. Dość proste.

Odpowiedz