DAJ CYNK

Adobe Flash Player 10.1 już dostępny w Android Market

23.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2

Ważne 1

0

Aadobe zaprezentował finalną wersję aplikacji Flash Player 10.1 w wersji dla telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android 2.2.

Adobe zaprezentował finalną wersję aplikacji Flash Player 10.1 w wersji dla telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android 2.2.

Aplikacja oferuje wyświetlanie treści Flash w sposób nie odbiegający od tego znanego z komputerów. Flashowe gry, strumieniowe wideo na stronach WWW czy stale aktualizowane indeksy są teraz w pełni dostępne również z poziomu telefonu.

Oprogramowanie Adobe posiada wiele udogodnień związanych z mobilnym dostępem do treści Flash. Należą do nich autorotacja sterowana akcelerometrem, automatyczne pauzowanie odtwarzacza przy zminimalizowanym oknie przeglądarki, wstrzymanie odtwarzacza przy przejściu telefonu w tryb uśpienia, inteligentny zoom gwarantujący wyświetlanie treści w trybie pełnoekranowym oraz rendering jedynie widocznych na ekranie elementów Flash, a nie z całej strony WWW.

Obecnie program dostępny jest w Android Market dla wszystkich smartfonów z Android OS 2.2 (choć jeszcze nie został oficjalnie wydany). Trwają prace nad aplikacją dla systemów BlackBerry, webOS, Windows Phone, MeeGo i Symbian. Apple w dalszym ciągu Flasha w iPhone'ach nie chce.Źródło tekstu: Adobe, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy