DAJ CYNK

Adam Sawicki, prezes T-Mobile, odebrał Głuchy Telefon

05.02.2016

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 22795

Ważne 19

4

Prezes T-Mobile Adam Sawicki odebrał dziś w siedzibie TELEPOLIS.PL statuetkę Głuchego Telefonu, którą przyznaliśmy mu w kategorii Marka roku.

Prezes T-Mobile Adam Sawicki odebrał dziś w siedzibie TELEPOLIS.PL statuetkę Głuchego Telefonu, którą przyznaliśmy mu w kategorii Marka roku.

Zobacz: Głuche Telefony 2015.

Jestem dopiero drugim prezesem w długiej historii tej nagrody, który zdecydował się ją odebrać. Być może innym zabrakło odwagi, ja traktuje to jako rodzaj wyzwania dla mnie i całej firmy. Przyszedłem bo jestem przekonany, że to już ostatnia taka nagroda dla T-Mobile. Rozpoczęliśmy w firmie zmiany, jedne widoczne z punktu widzenia klienta, jak likwidacje 4 groszy, inne nie, ale nie mniej ważne. Zdaje sobie sprawę, że wszystkie zajmą nam wiele tygodni, być może jeszcze dłużej będziemy musieli pracować na odzyskanie pełnego zaufania klientów, ale zrobimy to. Ja będę pilnie śledził, który z naszych konkurentów wybierze się w przyszłym roku do redakcji - powiedział Adam Sawicki, prezes T-Mobile.



Dotychczas tylko dwie firmy, spośród wszystkich nagrodzonych w ciągu 10 lat, zdecydowały się na odebranie statuetki. W 2008 roku w imieniu P4 nagrodę przyjął Chris Bannister, prezes, i Jacek Balicki, członek zarządu. W 2010 roku nagrodę w naszym biurze odebrał też Marcin Gruszka, rzecznik. Z kolei w zeszłym roku nagrodę w imieniu Aero2 odebrali Edyta Wiącek-Różycka i Mariusz Busiło.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
72. ~
0

2016-08-29 16:37:14

Witold Kuchciak

Odpowiedz

71. ~nico
0

2016-08-29 16:34:57

Dzien dobry Panie prezesie Sawicki . Mam pytanie do pana czy pan wie co sie dzieje u pana w Ti-Mobailu ? Moze nadmienie zostalem oszukany w trakcie uzytkowania z waszej uslugi zerwalem umowe sam ponioslem kare dosc wysoką ponat 4 tysiące.komornik zakonczyl sprawe. ponownie otrzymuje wyrok z sadu z Lublina przez tego samego komornika o dalszej egzekucji dodzwonic sie do was nie mozna i prosic o wytlumaczenie za co ponownie mam wyrok jak nie uzywam juz ani telf ani internetu, mam wszystkie potwierdzenia wpat .Zmuszony jestem zwrocic sie do wymiaru sprawiedliwosci nie bede placil za cos czego nie uzywam i prosze o dokladnie wyjasnienieWitold Kuchci

Odpowiedz

70. ~darek
1

2016-02-11 20:54:53

panie prezesie jest powód do dumy, nie ma co...

Odpowiedz

69. ~heyah banana wsadza mi banana
1

2016-02-09 23:50:15

A dlaczego ta firma nie chce walczyć z konkurencja cena? Takie ma wytyczne z niemiec? Czy może maja nadzieje ze te ceny pójdą niedlugo nagle w gore i wszystko się jakoś unormuje? A może oni to sa masochiści i czekają na przepiękny upadek? Xd

Odpowiedz

68. ~Marian
2

2016-02-09 16:39:15

Niestety, całe TMobile Poland to tratwa, która tonie... Nie wiecie co się dzieje wewnątrz firmy. Kolejne zwolnienia niebawem? Najdłuższe kolejki na IVR - Klienci czekali ponad godzinę na połączenie, po ostatnich zwolnieniach konsultantów (przed wakacjami) - gratuluje posunięcia.. A stan jest tam taki, że przy zwolnieniach grupowych sami pracownicy chcieli odejść, mimo, że nie byli dedykowani do zwolnienia. Fajne, rozwojowe projekty są uwalane, a CRM od ilu lat się toczy??? Ile kasy pochłonął? Kto tego używa? I uwierzcie mi 100 k PLN na narty z aukcji WOŚP to kropeleczka w morzu bezsensownych wydatków tej firmy...a cyba cel najsczytniejszy :) Natomiast Pan prezes jest największym Showmanem tej firmy..i tu w sumie koniec jego zasług. No ale wyraźnie zadeklarował, że sam podpisuje się pod zmianami, które mają zajść niebawem.. No zobaczymy.. A te 4 gr TO NIE POWÓD DO CHWALENIA SIĘ TYLKO DALEJ WSTYDU Panie Prezesie! Lepiej niech Pan nie wspomina o tym za często bo to strzały w kolano.. Dalej przypomina Pan jak kiepscy jesteście że liczycie sobie za sprawdzenie konta.. Ale jak koncepcja projektu powstawała to było wszystko ok bo cele trza było osiągnąć.. teraz nagle 4 gr fe są? Ech.. tonąca tratwa..

Odpowiedz

67. ~darek
0

2016-02-09 10:26:16

o tym jak nędzna jest ta firma niech świadczy fakt, że ludzie uciekają od nich drzwiami i oknami tutaj link

Odpowiedz

66. goral2099
1

2016-02-08 15:11:35

Gratuluje odwagi i zwycięstwa. ;) No całkiem długo i uparcie musieli na to wyróżnienie pracować, teraz sporo pracy, żeby to wszysko odkręcić.

Odpowiedz

65. ~Chojnak
-1

2016-02-08 15:06:18

Krytykujecie ale zauważcie że malo kto taką nagrode by odebrał.

Odpowiedz

64. ~
-1

2016-02-08 11:33:52

Ogromny dystans, świetna sprawa. Ps na snowfest był ogień najlepsza tego typu od lat!

Odpowiedz

63. ~vojtas
2

2016-02-07 23:55:47

Słyszałem, że już otworzył Excela i zwalnia ludzi w TM. Skończą jak Netia, która ma teraz problem z kompetencjami - w końcu to Excel wskazywał, kogo wywalić. On jest słabym managerem - i jeszcze ta prezencja... brak mi słów...

Odpowiedz

62. ~cleonis
-2

2016-02-07 23:42:57

Plus Panie Sawicki za dystans do siebie :D dobra osoba na dobrym stanowisku! ;)

Odpowiedz

61. ~darek
-2

2016-02-07 19:25:29

@58 ten brodaty z prawej to jego chroniarz

Odpowiedz

60. ~darek
1

2016-02-07 19:16:11

nietęgą ma minę prezesio

Odpowiedz

59. ~Calm7
0

2016-02-06 19:10:17

Flip i Flap:-D

Odpowiedz

58. ~
-2

2016-02-06 15:56:34

Ten brodaty z prawej to jego asystent?

Odpowiedz