DAJ CYNK

AB dystrybutorem telefonów Hyundaia w Polsce

11.05.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10

Ważne 0

0

Spółka AB, dystrybutor IT i elektroniki użytkowej, podpisła umowę z firmą Hyundai. Na jej mocy została dystrybutorem telefonów komórkowych marki Hyundai na Polskę, Czechy i Słowację.

Spółka AB, dystrybutor IT i elektroniki użytkowej, podpisała umowę z firmą Hyundai. Na jej mocy została dystrybutorem telefonów komórkowych marki Hyundai na Polskę, Czechy i Słowację.

Zaoferujemy naszym partnerom bardzo ciekawe i tanie rozwiązania. W ofercie AB dostępne będą między innymi telefony obsługujące dwie karty SIM oraz telefony przeznaczone dla seniorów - powiedział Zbigniew Mądry, dyrektor handlowy AB.

Hyundai ma skromne, ale dość różnorodne portfolio tanich telefonów - od prostego modelu MB-105, przypominającego kalkulator, poprzez MB-400, przypominającego iPoda, a kończąc na telefonie w zegarku, czyli modeli MB-910.

Hyundai Technologies powstał w listopadzie 2009 roku i jest częścią Hyundai Corporation. Głównym przedmiotem działalności jest licencjonowanie oraz sprzedaż telefonów komórkowych i aparatów fotograficznych. W połowie marca miesięczną wyłączność na negocjacje w sprawie sprzedaży telefonów koreańskiej firmy w Polsce miał CenterNet, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: AB, wł

Komentarze
Zaloguj się