DAJ CYNK

7 tys. punktów rejestracji numerów Virgin Mobile

04.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 28

Ważne 6

1

Do dyspozycji klientów Virgin Mobile jest już blisko 7 tys. punktów stacjonarnych, w których można zarejestrować numer.

Do dyspozycji klientów Virgin Mobile jest już blisko 7 tys. punktów stacjonarnych, w których można zarejestrować numer. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. Teraz w większości punktów klienci mogą także potwierdzić dane wpisane w formularzu online.

Numer na kartę w Virgin Mobile można zarejestrować w 1785 kioskach sieci RUCH, 85 punktach Telakces, na wszystkich 190 stacjach Statoil, w 693 lokalizacjach sieci Inmedio, Relay, Virgin, 1Minute i w 4031 niezależnych punktach partnerskich. W każdym z blisko 7 tys. punktów w całej Polsce można zarejestrować karty już aktywne oraz nowe. W większości klienci mogą też potwierdzić swoje dane wprowadzone w formularzu online i tym samym dokończyć proces rejestracji rozpoczęty na stronie www. Do końca roku operator planuje zwiększenie liczby stacjonarnych punktów rejestracji do kilkunastu tysięcy.

Oprócz rejestracji stacjonarnej, klienci Virgin Mobile nadal mogą zarejestrować numer bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz online i potwierdzić dane podczas wizyty bezpłatnego kuriera.

Więcej informacji na temat rejestracji numerów w sieci Virgin Mobile, formularz online znajduje się na tej stronie , z kolei aktualna mapa z punktami stacjonarnymi na na tej stronie.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się