DAJ CYNK

60% łączy w UPC to co najmniej 25 Mb/s

14.10.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3851

Ważne 0

0

Już 500 tys. z ponad milionowego grona abonentów UPC Polska korzysta z szerokopasmowego Internetu. Blisko 60% nowych abonentów wybiera łącza 25 Mb/s lub szybsze.

Już 500 tys. z ponad milionowego grona abonentów UPC Polska korzysta z szerokopasmowego Internetu. Blisko 60% nowych abonentów wybiera łącza 25 Mb/s lub szybsze.

Już blisko 70% sieci UPC zostało unowocześnione do standardu EuroDocsis 3.0, a do końca bieżącego roku UPC Fiber Power będzie dostępny wszędzie tam, gdzie UPC oferuje usługi internetowe.

Źródło tekstu: UPC, wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~
0

2010-10-17 01:06:14

Szkoda że u mnie to góra 2 mb się da przyłączyć

Odpowiedz

30. ~hołek
0

2010-10-15 11:30:23

skoro 25mb jest w dobrej cenie, to klienci upc nie mają jakiś oporów i nie biorą 5mb. Ale jeśli UPC ma być jakąś istotną alternatywą dla Neo, to musi rozszerzać swoją działalność na całą Polskę, a nie tylko działać w kilku kluczowych miastach.

Odpowiedz

29. ~santo nicolaus
0

2010-10-15 09:42:46

Ja powiem , tak, mam 25mb i czasami chrome nie zdąży zapisać pliku zanim się ściągnie ( plik 144MB jakieś 7minut i jest 100% po czym sie zawiesza "zapisywanie" ), a na FF działa ok , 7min i plik siedzi na dysku :PP @9 ~użyszkonik Widocznie masz lipny router, ja zazwyczaj mam 22mb gdy coś ciągnę z sieci, 2,5MB gdy ssie z torrenta, wszytko na wifi. Jedynie zauważyłem ze upload na wifi mam w granicach 600kb a na kablu 1400 Ja zazwyczaj

Odpowiedz

28. Rafix
0

2010-10-15 08:15:38

Niektóre opinie są ciekawe... Ja się pałuję z 2Mb na dwa kompy, a momentami przy zwykłym przeglądaniu stron i 5Mb mogłoby być mało. Jakbym sam decydował o łączu u siebie, to poniżej 5Mb nawet bym nie rozważał, a wręcz myślał o jakiejś dwucyfrowej prędkości.

Odpowiedz

27. ~iksmennn
0

2010-10-14 23:43:18

Warto dodać, że upc limituje p2p http://oi55.tinypic.com/2m4rlar.jpg lub http://je.pl/tb7p

Odpowiedz

26. ~
0

2010-10-14 22:07:58

@23 nie wiem gdzieś ty się uchował ale 1Mb do stron nie wystarcza , do torrentów 6-10 to też za mało , a to że tobie idą wolno to twój problem , jak ściągam coś z torrenta to transfery dochodzą do 100Mb/s , a co do UPC to miałem łącze 30Mb ale je zamieniłem na 120Mb/s , transfery są takie jak powinny być i nie mam co narzekać na upc

Odpowiedz

25. ~
0

2010-10-14 20:58:40

c,d,oczywiscie z TS i dodattkami + skype dla teamu

Odpowiedz

24. ~
0

2010-10-14 20:57:48

@23-NP. do cod 6 na prywatne rozgrywki...:)

Odpowiedz

23. ernov
0

2010-10-14 20:24:14

Zastanawiam się po co użytkownikowi prywatnemu (a do takich adresowane są reklamy UPC) 25 mbit łącza? Do stronek wystarczy 1mb, do gier dla dzieci 2-4mb, do ściągania torrentów 6-10mb, chociaż i tak rzadko idą połową tej prędkości. Więc?... 25 mbitów epenisa, jo? Ktoś wspomniał też o asymetrii tych łączy, która jest po prostu żałosna: pobrać filmik na youtube w kilkanaście sekund, a wysyłać fotki z wakacji do rodziny przez kilkadziesiąt minut? To jakaś pomyłka. Niestety w tej kwestii wszystkie polskie molochy internetowe zwyczajnie dają ciała. Ludzie z UPC - mi nie imponują Wasze numerki, mi wystarcza 4 mbity łącza, a szczęśliwy byłbym, gdyby było to symetryczne.

Odpowiedz

22. ~
0

2010-10-14 19:05:45

"17-tez mieszkam w katowicach i caly czas mam 24-27(abo 25!)

Odpowiedz

21. ~
0

2010-10-14 19:04:06

ja tam sobie upc bardzo cenie a jak mieli zwieche to bez jakiejkolwiek reklamacji dali upust na abo.spoko firma.

Odpowiedz

20. Scenic
0

2010-10-14 18:42:46

Szkoda,ze u mnie nie moge miec nawet 1Mb/s. We wsi wszystko pozapychane. ;/

Odpowiedz

19. code
0

2010-10-14 18:07:51

jeśli ktoś zastanawia się, do czego 25MB, musi mieć tylko jeden komputer podpięty do internetu...

Odpowiedz

18. maniek
0

2010-10-14 17:44:47

Zmieniłem 15 Mb/s ma 5 Mb/s. Do użytku domowego spokojnie wystarczy. Różnicy nie widze żadnej, chyba że ściągam jakiś duży plik ale to bardzo rzadko robię.

Odpowiedz

17. ~wookash
0

2010-10-14 16:58:38

Potwierdzam opinię Don Pedro. W centrum Katowic osiągnięcie prędkości 25 mbps jest niemalże teorią. Faktycznie możliwe jest osiągnięcie około 16-18 mbps maksimum.

Odpowiedz