DAJ CYNK

6. maja poznamy bankową ofertę T-Mobile

28.04.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 9174

Ważne 11

15

6. maja T-Mobile i Alior Bank oficjalnie zaprezentują nową ofertę bankową, która zastąpi Alior Sync.

6. maja T-Mobile i Alior Bank oficjalnie zaprezentują nową ofertę bankową, która zastąpi Alior Sync.

Przypomnijmy, że T-Mobile i Alior Bank kilka miesięcy temu podpisali porozumienie, na mocy którego zniknie z rynku marka Sync, a w jej miejsce pojawi się T-Mobile. Choć pierwotnie usługa bankowa miała wystartować w I kwartale, to - jak powiedział prezes telekomu Miroslav Rakowski - prace nie zostały zakończone na czas, a kwestia bezpieczeństwa była najważniejsza.

Zobacz: Sobieraj: Współpraca Aliora i T-Mobile ma pionierski charakter [wideo].
Zobacz: T-Mobile: Przelewy przez Facebooka i ze zdjęcia.

Źródło tekstu: wł

Tagi: alior T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
40. ~amigo
0

2014-05-05 14:54:07

LokataWysokie oprocentowanie i szeroki wybór terminówwysokie oprocentowanie ? nawet 2,20% na lokacie w złotych

Odpowiedz

39. ~Lust
0

2014-04-30 13:23:37

~33 za tydzień wszystko będzie wiadomo, mam numer w TM, jeśli mi się opłaci to założę rachunek w ich(i aliora) banku bez wahania.

Odpowiedz

38. ~tabanr
0

2014-04-29 21:13:43

@wloNie było możliwości zastrzec w umowie z Aliorem, że nie życzę sobie przekazywania moich danych osobowych. Z drugiej strony nie było zapisu, że wyrażam na to zgodę, a to jest wymagane. Wg regulaminu, bank zapewnia ochronę moich danych osobowych zgodnie z przepisami prawa bankowego i ustawy o ochronie danych osobowych.Ale w sumie nie ma to znaczenia. Bo jeśli sms został wysłany przez Aliora, to zadne przekazanie danych nie nastapiło. Tak naprawdę w tym problem, że nie wiadomo czy zapytanie w tym smsie pochodziło od Aliora czy od T-Mobile - nie było tam żadnego podpisu.

Odpowiedz

37. wlo
0

2014-04-29 20:36:12

No ale fakt - nie w Alior Sync ;-)

Odpowiedz

36. wlo
0

2014-04-29 20:35:55

35. podałeś numer telefonu bez zastrzeżenia? Ja mam numer rachunku bankowego (końcówkę - 9 cyfr poprzedzone zerami) zgodną z moim numerem telefonu, ale w umowie wyraźnie zastrzegłem (zresztą pani z którą podpisywałem umowę o to pytała - naprawdę fair działanie) że nie życzę sobie przekazywania komukolwiek moich danych osobowych czy kontaktowych (bo czasem jest punkt, że "bezosobowo" przekazują sam kontakt - chociaż wg mnie to żadna różnica w kontekście ustawy i osoby fizycznej).

Odpowiedz

35. ~
0

2014-04-29 20:06:08

@34 ja bym się wkurzył gdyby mi jeszcze wysyłali spam sms-em.

Odpowiedz

34. ~tabanr
0

2014-04-29 19:59:52

Korzystam z Alior Sync. Używam haseł smsowych na mój główny numer telefonu. No i dzisiaj dostałem smsa od prefiksu T-Mobile, z pytaniem czy wyrażam zgodę na kontakt z doradcą, który przedstawi mi ofertę przeniesienia telefonu do T-Mobile. Czyli jak widać, współpraca działa, są jej pierwsze efekty.

Odpowiedz

2014-04-29 17:03:39

nikt nie zmusza nikogo do zakładania konta czy lokat w alior t-mobile, historię należy znać, ale nie trzeba jej się bać.

Odpowiedz

32. ~Halset
0

2014-04-29 15:22:04

30, tak, pamiętam też jak prawnicy Ery straszyli ludzi że będą im naliczać kary za zerwanie umowy kiedy im takie prawo przysługiwało

Odpowiedz

31. ~Dominok
0

2014-04-29 14:25:36

~27 benefity musza być dla przyciągnięcia nowych klientów, ciekawe tylko na jakim poziomie będzie ta współpraca.

Odpowiedz

30. ~uwaga
0

2014-04-29 13:47:00

a czy pamiętacie panów prezesów z ERY ( obecnie T-Mobile ) jak ich CBA zamknęło ?za co ? za pieniążki. DUZE pieniążki :) a teraz będą większe. trololollooo

Odpowiedz

29. ~Dominok
0

2014-04-29 13:46:53

~1 prędzej czy później miała sie pojawić oferta łączona i zapewne o tym będzie mowa 6 maja, przynajmniej tak mi sie wydaje

Odpowiedz

28. zoltan666
0

2014-04-29 13:46:46

"W związku z wprowadzaną zmianą od 2 maja (od godziny 22.00) usługa Płacę z Alior Sync będzie czasowo niedostępna. 5 maja (około południa) zastąpi ją Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe. W tym czasie za zakupy zapłacisz kartą płatniczą lub przelewem tradycyjnym. "

Odpowiedz

27. ~pabloki
0

2014-04-29 13:45:54

będzie tak: powolna zmiana i 6 maja pojawi sie jedynie zmiana barw. t mobile komunikował że zmiany będzie wprowadzał powoli , zresztą zawsze sie tak robi by nie stracic klientów. Czy będą benefity? subiektywnie myśle że być może jakiś substytut " super zestawu" w pozostałej części oferta nie powinna sie zmienić.

Odpowiedz