DAJ CYNK

50 tys. klientów Neostrady bez dostępu do sieci

23.06.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6794

Ważne 8

3

Klienci stacjonarnego Orange mieli dziś problemy z usługą dostępu do Internetu. Problem dotyczył około 50 tys. klientów z 6 stref numeracyjnych.

Klienci stacjonarnego Orange mieli dziś problemy z usługą dostępu do Internetu. Problem dotyczył około 50 tys. klientów z 6 stref numeracyjnych.

Problemy ciągle jeszcze dotyczą klientów ze strefy kieleckiej (41), krakowskiej (12), katowickiej (32), tarnobrzeskiej (15), radomskiej (48) oraz częstochowskiej (44).

Awaria została spowodowana przez firmę zewnętrzną, która podczas prowadzenia prac przerwała światłowód w dwóch miejscach. Sytuacja pomału wraca już do normy. Bardzo przepraszam klientów za zaistniałą sytuację, niezależną od nas - powiedział TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
25. ~elf
0

2014-06-24 17:31:07

@23. Nadajniki komórkowe też podłączone są pod światłowody, też mogą odczuć skutki awarii.

Odpowiedz

24. ~
1

2014-06-24 12:37:44

@23, nie rozumiesz, że chodzi o to jak przeceniany jest Internet kablowy, to się nie wcinaj.

Odpowiedz

23. wlo
-1

2014-06-24 11:25:27

Kupcie sobie dla bezpieczeństwa dostęp u wszystkich dostawców... Ludzie, nie macie poważniejszych problemów?

Odpowiedz

22. ~Piotrek
0

2014-06-24 11:14:43

@20 ale jak masz mobilny to prawdopodobienstwo że wszystkie 4 firmy mają połaczenie kablowe nadajników z centralą jednym łaczem jest dużo niższe niż w wypadku korzystania z jednego operatora

Odpowiedz

21. ~abc
0

2014-06-24 09:01:34

U mnie (Kielce) dalej nie działa Neostrada.

Odpowiedz

20. Tuldor88
0

2014-06-24 07:31:24

@14 Bo oczywiście przy internecie mobilnym nie masz naziemnej infrastruktury i sygnał Ci ufoludki z marsa przesyłają wiązką laserową :) To, że nie masz kabla w domu nie oznacza, że kabla nie ma wcale :)

Odpowiedz

19. ~DJK
0

2014-06-24 07:25:39

Czestochowa ma nr kier. 34 ........

Odpowiedz

18. ~Amigo007
0

2014-06-24 02:14:52

U mnie kierunkowy 91 zachodniopomorskie, nie mam od około północy internetu. Piszę teraz z mobilnego.

Odpowiedz

17. ~crush
0

2014-06-24 00:24:35

Miedziana Gora (swietokrzyskie) dalej nie dziala net, router nawet nie lapie synchro:-( moze jutro zadziala.

Odpowiedz

16. ~mirekb
-1

2014-06-23 21:32:52

bywa,trudno.szkoda ze nie nie piszą dokladnej lokalizacji

Odpowiedz

15. ~ORANGE_TO_Dziadostwo
0

2014-06-23 21:25:42

nic dodać, nic ująć.

Odpowiedz

14. ~
-2

2014-06-23 21:01:28

I niech mi ktoś powie, że Internet po kablu jest niezastąpiony :) Jeden idiota menedżer budowy i 50 tysięcy domostw nie ma łącza. Właśnie na takie okazje trzyma się kartę Aero2 czy pakiet netu na smarfonie z tetheringiem...

Odpowiedz

13. ~hghf
0

2014-06-23 19:44:32

a tam patszali na mapę światłowodów z 2013 i 2012 roku Jeśli chcecie się pośmiać to możecie je zobaczyć (moja okolica jest tak nimi naszpikowana ale chyba wiszą na słupach).

Odpowiedz

12. ~x
1

2014-06-23 19:32:24

Tydzień temu identyczny problem był w regionie Olsztyńskim i milczeli .

Odpowiedz

11. ~
0

2014-06-23 19:28:26

@10 a gdzie ja napisałem że to była firma zewnętrzna wynajęta przez Orange?

Odpowiedz