DAJ CYNK

50 Stanów Świadomości z LG Swift L9

05.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5767

Ważne 0

0

Tede rusza na podbój USA aby wraz z ekipą Red Bull Mobile realizować projekt o nazwie 50 Stanów Świadomości. W ciągu następnych 50 dni odwiedzi 50 stanów USA. W trakcie podróży liczącej ponad 25 tys. kilometrów LG Swift L9 będzie stanowił okno na świat polskiego rapera.

Tede rusza na podbój USA aby wraz z ekipą Red Bull Mobile realizować projekt o nazwie 50 Stanów Świadomości. W ciągu następnych 50 dni odwiedzi 50 stanów USA. W trakcie podróży liczącej ponad 25 tys. kilometrów LG Swift L9 będzie stanowił okno na świat polskiego rapera.

LG Swift L9 to najnowszy smartfon z serii L, cechujący się najwyższej klasy wzornictwem oraz wytrzymałością. LG Swift L9 posiada wyświetlacz IPS i baterię w technologii SiO+ umożliwiającą korzystanie z takich funkcji jak przeglądarka Internetowa, nawigacja czy aparat przez ponad 24 godziny z maksymalną wydajnością, co okaże się atutem w tak długiej podróży.

Tede ma za zadanie zaprezentować nieodkrytą jeszcze twarz USA - w zupełnie nietypowy sposób, bez zwiedzania popularnych atrakcji, bez scenariusza i wyreżyserowanych ról - to będzie prawdziwie spontaniczna podróż wspierana przez LG Swift L9. 50 stanów świadomości: 25 000 kilometrów, 6 stref czasowych, 4 strefy klimatyczne, 1 600 litrów paliwa, 400 godzin drogi - to wszystko w 50 dni. LG Swift L9 Jest dostępny w ofercie Red Bull Mobile już od 6 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG

Komentarze
Zaloguj się
19. ~prefix
0

2012-11-27 15:16:49

a co myślicie o usłudze Quick Translator w telefonie LG L9, bo moim zdaniem to bardzo przydatna funkcja.

Odpowiedz

18. toczek
1

2012-11-27 12:18:08

Muszę przyznać, że LG L9 to jeden z lepszych Smartfonów.

Odpowiedz

17. ~prefix
1

2012-11-13 20:12:44

ja również uważam, że LG L9 to bardzo dobry model telefonu, jeden z lepszych z linii L-Style.

Odpowiedz

16. Gitarka
1

2012-11-12 19:16:33

Myśle, ze się mylisz, moze i kase wyłożyło, ale nie bez powodu. L9 jest dobrym telefonem i ta akcja ma na celu to udowodnić

Odpowiedz

15. ~
0

2012-11-11 19:07:21

14, prawda jest prozaiczna: bo LG wylozylo kasiore.

Odpowiedz

14. ~prefix
1

2012-11-11 18:50:06

poza tym wydaje mi się, że z jakichś konkretnych powodów do akcji zaangażowano właśnie LG L9, jak myślicie dlaczego wybór padł właśnie na ten model? Może dlatego że jest bardzo dobry.

Odpowiedz

13. Gitarka
0

2012-11-10 18:27:55

A wy cały czas o tym Tede, a tu chyba chodzi o sprawdzenie jak się będzie w tym wszystkim sprawował L9, a ze to swietny telefon to myśle, ze pójdzie bardzo dobrze

Odpowiedz

12. ~Ks
0

2012-11-08 08:11:23

tede jest dobry na swój sposób. Rozwalił mnie w spocie gdy do pewnego utworu bujając się zawył OY! OY! Pół dnia brechtałem. Ale dobra dobra, nie wiem jak wy, ale sam bym pozwiedzał stany i jeszcze mi zapłacą. Po prostu zazdrościcie, trole.

Odpowiedz

11. ~
0

2012-11-05 18:31:08

@8 - warszafski wiepsz wypije dziennie po redbulu i da rade :-)

Odpowiedz

10. ~Marko
-1

2012-11-05 12:40:29

@5 Gwoli ścisłości nie wszystkie stany USA znajdują się w Ameryce Płn - Hawaje są kawałek drogi od kontynentu :). Ale poza tym wydaje się, że skrót myślowy autora jest raczej zrozumiały.

Odpowiedz

9. freq
1

2012-11-05 12:37:34

@gsmpro-cytuje pierwsze 4 wyrazy artykulu "Tede rusza na podbój USA..."

Odpowiedz

1

2012-11-05 12:11:06

400 godzin drogi przez 50 dni? 8 godzin podróży dziennie? Musieli mu sporo za to zapłacić, bo ani nie zdąży się zagrać koncenrtu, ani nic zobaczyć ani odpocząć.

Odpowiedz

7. ~krs
3

2012-11-05 11:27:07

Tede w aż takim kryzysie ?

Odpowiedz

6. ~chmurek79
2

2012-11-05 10:56:05

Ale obciach tego pseudorapera do USA wysłali. Wstyd dla Polski i polskiego rapu

Odpowiedz

5. gsmpro
-1

2012-11-05 10:54:13

@4 Artykuł mówi, że Tede odwiedzi 50 stanów które znajdują się gdzieś na kontynencie Ameryki Północnej. Wszystkie stany USA znajdują się na terenie Ameryki Północnej. Więc gdzie tutaj widzisz błąd?

Odpowiedz