DAJ CYNK

50% bonus za doładowanie przez mPay

14.02.2012

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3689

Ważne 0

0

mPay we współpracy z MasterCard wprowadza od 14. lutego nową promocję doładowań telefonu komórkowego w dowolnej sieci.

mPay we współpracy z MasterCard wprowadza od 14. lutego nową promocję doładowań telefonu komórkowego w dowolnej sieci. Doładowując kartę w dowolnej sieci jednorazową kwotą 50 zł, można otrzymać bonus o wartości 50 % ceny zakupionej przez siebie usługi.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy podłączyć do systemu mPay aktywną kartę debetową lub kredytową MasterCard lub kartę debetową Maestro, następnie zasilić swój telefon kwotą 50 zł. Środki przyznane uczestnikowi w ramach bonusu z tytułu skorzystania z usługi "Płatność mPay" dodane będą do jego konta w mPay, w terminie do 3 dni po skorzystaniu z usługi.

Bonus może być wykorzystany przez uczestnika do płatności mPay.

Promocja potrwa od 14 lutego do 31 marca lub do wyczerpania puli nagród.

Źródło tekstu: mPay

Komentarze
Zaloguj się
15. ~
0

2012-02-14 19:33:28

Sirmark, a jak masz okazję kupić taniej piwo (czy co tam lubisz) to kupujesz żeby zaoszczędzić czy kupujesz jednocześnie więcej?

Odpowiedz

14. wlo
0

2012-02-14 19:13:06

SirmarK - mój kolega specajlnie czekał z zamówieniem w sklepeie internetowym na konkretny dzień, kiedy przesyłki robili za darmo... też tak można, ale czy każdy musi? Ja nie mam kart master card - czy mam sobie wyrobić tylko dlatego, że jest promocja? inny mój kolega zanim coś zamówi w internecie 3 dni siedzi i szuka... No jak go stać - kto bogatemu zabroni tracić czas?

Odpowiedz

13. ~Piotrek
1

2012-02-14 18:32:26

#SirmarK ja tez oszczędzam nawet grosze. Tylko jak mam konta w bankach i do nich KARTY VISA a nie mastercard oraz nigdy w życiu nie skorzystałem w mPAYa bo nie było mi to potrzebne to dla tej ptomocji nie będe kupował karty pre paid mastercard przelewał tam środków zakładał konta mpay oraz łaczył konta z kartą - bo się nie opłaci Jeśli podobna akcję zrobiłby Skycash który akceptuje karty Visa i w którym mam konto na pewno bym skorzystał :P

Odpowiedz

12. ~a_lex
0

2012-02-14 17:30:45

A ktoś się jaka jest pula nagród?

Odpowiedz

11. ~Rafiki
0

2012-02-14 16:48:53

Znowu rozejda sie w 2 dni, a uczciwi, ktorzy chca sobie doladowac tel jak zawsze [np raz na miesiac albo 3 mesiace] odejda z kwitkiem. Powinni zrobic system punktowy i doladowania na jeden okreslony numer przypisany do jednej, gora 2-ch kart.

Odpowiedz

10. Ruben
0

2012-02-14 16:20:38

Promocja dotyczy także CallPay i Upaid. W przypadku Upaid zasilenie promocyjne to 10zł.

Odpowiedz

9. mungo
1

2012-02-14 15:34:26

@2 A właśnie precz z cwaniarstwem Allegrowym! Z jednej strony rzeczywiście korzysta kupujący i sprzedający na Allegro. Ale z drugiej strony traci organizator promocji oraz klienci organizatora promocji. Organizator nie spełni założeń promocji - nie wypromuje swojej działalności i następnym razem już mniej chętnie zorganizuje podobną akcję. Tracą klienci mPay, bo szybciej się skończy pula nagród i nie będzie można ponownie skorzystać z promocji. Następna promocja jest już mniej atrakcyjna (tylko doładowania 50zł) oraz tylko 50%

Odpowiedz

8. SirmarK
0

2012-02-14 15:32:30

#5. zaskakują mnie takie opinie. "Oszczędzam raptem 10 zł". Bo 10 zł to nie pieniądz i nie ma co nawet na to zwracać uwagę? Inna sprawa że chyba trochę lepiej wziąć za jednym zamachem te 25 zł od mPay. P.S. ja podnoszę z zmiemi nawet 1 grosz.

Odpowiedz

2012-02-14 15:20:14

Na razie mam abonament to nie skorzystam ale w sierpniu się kończy umowa i może jak przejdę na kartę to będę tak doładowywał czasem ale to jeszcze się zobaczy czy przedłużę umowę czy przejdę na kartę :P

Odpowiedz

2012-02-14 15:17:19

Fajne promo to już chyba nie 1 raz

Odpowiedz

5. ~Piotrek
1

2012-02-14 15:08:38

Ale ja jako "szary obywatel" mam w *** promocję dzięki której za 50 zł dostane 25 zł na konto mpay. i co z tym zrobię?? Kupię sobie drugie doładowanie 25 zł ?? a zabawa w zakładanie konta, łaczenie go z karta kredytowa mnie nie rusza. Jeśli mam 50 na allegro za 40 i 25 za 20 to oszczędzam raptem 10 zł

Odpowiedz

4. ~
0

2012-02-14 15:03:53

Rozumiem, ze nadal można doładować inny numer niż przypisany do mPay a bonus to 50% a nie 100% jak było poprzednio, tak?

Odpowiedz

3. ~
0

2012-02-14 15:01:09

@2 - nic nie rozumiesz o "ostry". Jak mPay dawał 100% to na Allegro działy się cuda wianki przecież. Powiem więcej, na pewno nadal cwaniaki z naręczami kart prepaid Mastercard będą tym handlować, ale zwyczajnie - mniej zarobią i mnie to cieszy, bo takie promocje powinny służyć promowaniu tego, kto za to płaci (MC), jak i platformy (MP), a nie nabijaniu kasy jakiegoś cwaniaka, który na swój bazarowy handelek zużyje całą pulę.

Odpowiedz

2. ~Mietel
-2

2012-02-14 14:57:24

aleś "tempy"! co Ci przeszkadza, że ktos handluje doładowaniami na allegro i to taniej niz w sklepie!? takiś pies ogrodnika? poza tym na allego ida głównie doładowania za 5 lub 10zł więc na te 50zł z mPay połakomia się głównie ci "cwaniaczki" z allegro. czas najżwyższy zabrac ci klawiaturę i odprowadzic na slizgawkę!

Odpowiedz

1. ~
1

2012-02-14 14:47:50

Dobra zmiana, uderzy w cwaniaków z Allegro, a dla zwyczajnego użytkownika jest nadal atrakcyjnie.

Odpowiedz