DAJ CYNK

5. urodziny Serca i Rozumu na Facebooku

31.08.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2828

Ważne 5

6

Popularne maskotki sieci Orange - Serce i Rozum obchodząc swoje 5. urodziny. Co ciekawe, na początku nie były one związane z operatorem.

Popularne maskotki sieci Orange - Serce i Rozum obchodząc swoje 5. urodziny. Co ciekawe, na początku nie były one związane z operatorem.



Serce i Rozum pojawili się na Facebooku 1 września 2010 roku. Przez pierwsze dni posty prezentowane na profilu maskotek, nieco różniących się od swoich obecnych wcieleń, nie zdradzały ich współpracy z ówczesną Telekomunikacją Polską. Dwa tygodnie później, 14 września, na profilu pojawiło się pierwsze zdjęcie będącą reklamą TP. Obecnie Serce i Rozum mają 2,319 mln fanów w serwisie Facebook.

Z okazji urodzin maskotek na Facebooku został uruchomiony specjalny Quiz dzięki któremu każdy może się przekonać, czy jest Sercem, czy Rozumem. Znajdziecie go pod tym zdjęciem.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~
1

2015-08-31 21:28:30

Teraz juz nie. Jak mozna było zmarnować tyle sympatii, ile kiedyś miały te maskotki.

Odpowiedz

7. ~??
1

2015-08-31 16:45:05

Kogoś jeszcze to bawi ?

Odpowiedz

6. ~Punk
1

2015-08-31 16:24:14

Orange samo sobie strzela w stopę, mi nie chcieli pociągnąć kabla kilka m od słupa który stoi koło mojego domu na mojej posesji.Skoro Orange szkoda kasy na kabel kilka metrów to niech dalej tracą, inne firmy za to zarobią skoro oni nie chcą.Ta firma powoli się sypie, jak jak już się posypie to pozostanie po niej tylko smród.

Odpowiedz

5. ~@jedrek
1

2015-08-31 15:23:14

Orange nie ma problemów... to firmy zewnętrzne je tworzą ! Możliwości są... a przyjdą 2 druciki na instalacje i już się nie da... bo czegoś nie potrafią, nie wiedzą czy nie rozumieją... Ostatnio spotkałem 2 druciki przy instalacji FunPacka.. to nawet nie wiedzieli w jakiej technologii Orange świadczy usługę TV przy prędkości 80 Mbs ;) "Druciki"(technicy firm zewnętrznych pracujący dla Orange) to państwo w państwie ! Jeśli oni się nie zmienią to Orange straci wielu klientów.

Odpowiedz

4. ~
1

2015-08-31 14:50:09

Serce i rozum skończyli się w momencie pełnego przejęcia przez Orange pod własną marką. Wcześniej był jakiś pomysł, jakiś ukryty żart czy głębszy sens, a teraz.... szkoda gadać

Odpowiedz

3. jedrek
2

2015-08-31 14:20:15

tu 5 urodziny maskotek, a wiejski, francuski operator od 5 lat ma problem zestawić parę miedzianą ze swojego słupa stojącego przed oknem domu. Ta firma już nic nie urodzi.

Odpowiedz