DAJ CYNK

4 nowe Samsungi Galaxy

Dodane przez: Ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7014

Rodzina urządzeń Samsung Galaxy się powiększa - już wkrótce w sprzedaży pojawią się cztery nowe telefony: Galaxy Ace, Galaxy Fit, Galaxy Gio i Galaxy mini.

Rodzina urządzeń Samsung Galaxy się powiększa - już wkrótce w sprzedaży pojawią się cztery nowe telefony: Galaxy Ace, Galaxy Fit, Galaxy Gio i Galaxy mini.

Wszystkie smartfony pracować będą pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Oficjalna ich prezentacja nastąpi podczas zbliżających się targów Mobile World Congress w połowie lutego, w Barcelonie.

Samsung Galaxy Ace
Galaxy Ace został zaprojektowany dla młodych ludzi. Ma 3,5-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 320 x 480 pikseli. W środku znajdzie się procesor 800 MHz. Telefon pojawi się niebawem w Rosji, Europie, Indiach i Chinach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5830 Galaxy Ace w katalogu.

Samsung Galaxy Fit
Galaxy Fit ma 3,3-calowy ekran dotykowy, którego rozdzielczość wynosi 320 x 240 punktów. W urządzenie wbudowany będzie 5-megapikselowy aparat fotograficzny. Niestety całość napędzana będzie procesorem o częstotliwości taktowania jedynie 600 MHz. Samsung będzie dostępny od lutego w Rosji, Europie, Indiach i Afryce.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5670 Galaxy Fit w katalogu.

Samsung Galaxy Gio
Galaxy Gio (od włoskiego słowa gioiello - klejnot) przeznaczony będzie dla osób, którym zależy na stylowym telefonie. Urządzenie będzie wyposażone w 3,2-calowy wyświetlacz (320 x 480 pikseli). Pojawi się w Rosji, Europie, Indiach i Chinach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5660 Galaxy Gio w katalogu.

Samsung Galaxy mini
Galaxy mini jest najmniejszym smartfonem z całej czwórki. Ma ekran o przekątnej 3,14 cala. Docelowym odbiorcą aparatu mają być młodzi ludzie, którzy często korzystają z serwisów społecznościowych. Urządzenie zostanie wyposażone w procesor 600 MHz. Telefon dostępny będzie na rynkach: rosyjskim, europejskim, indyjskim i chińskim.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung S5570 Galaxy Mini w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Korea IT Times

Przewiń w dół do następnego wpisu