DAJ CYNK

3G Plusa w Szczecinie

17.01.2006

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1273

Ważne 0

0

Od poniedziałku Plus GSM rozpoczął świadczenie usług 3G w Szczecinie.

Od poniedziałku Plus GSM rozpoczął świadczenie usług 3G w Szczecinie.

To 11 miasto, w którym są dostępne te usługi w sieci Polkomtela. Pozostałe to: Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź, Kraków, Zakopane, Lublin i Gliwice. W Orange usługi 3G są oficjalnie dostępne w pięciu miastach, zaś w Erze - w trzech.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita

Komentarze
Zaloguj się
10. WDR
0

2006-01-19 12:33:04

Szkoda, ze w szczecinie tylko jeden przekaźnik o zasiegu w promieniu ok 500m. Dobrze, ze chociaz na uczelni mi łapie i moge sobie ciągnąc filmiki w 3gp na nudnych wykladach. Jesli ktoś jest chetny wyprobowac wideorozmowe, to prosze o kontakt. Czy plusowi chodzi o kase?? Gdyby tak bylo to minuta wideorozmowy kosztowala by 3 zł, a nie byla traktowana wg stawek za normalna minute rozmowy;)

Odpowiedz

9. ~fonzzie
0

2006-01-17 13:51:04

no polkomtel rządzi pod względem internetu. może era ma tańsze telefony i ceny połączeń w abonamentach, ale nie ma np. blueconnectu jako usługe w abo, a Plus ma iPlus bez koniecznosci podpisywania cyrografu na 24 miechy:)

Odpowiedz

8. mikemat
0

2006-01-17 12:37:48

ptetowania - mialo byc oczywiscie testowania ;)

Odpowiedz

7. mikemat
0

2006-01-17 12:32:33

depesz - nikt Ci nie kaze zmieniac, Twoja wola, mialem przyjemnosc ptetowania UMTS i poza wyraznie gorszym pingiem chodzilo wszystko szybko i bez przerw ...

Odpowiedz

6. Depesz
0

2006-01-17 11:19:10

Taaa-patrze z okna i widze tabuny ludzi ktorzy chodza z lapotpami pod reka ;))) Mnie tam UMTS jest nie potrzebny i bede siedzial w GSM do momentu aż stanie sie juz tak archaiczny, ze bedzie mi wstyd że mam HEYAH GSM a nie Heyah Umts ;))) hihi Pozdrawiam

Odpowiedz

5. Marker5
0

2006-01-17 10:53:18

Poprostu odrazu widać ktora siec jest najlepsza...taki skok nad konkurencja, brawo Polkomtel!!

Odpowiedz

4. Barek
0

2006-01-17 10:51:53

Brawo Plus ja czekam jak UMTS dojdzie do mojego miasta (mam nadzieje że do końca tego roku)Depesz: UMTS jest po to że na swoim laptopie można mieć za 60 zł neta 380?kb/s a nie jak w twojej neozdradzie 128.

Odpowiedz

3. ~sharky
0

2006-01-17 10:40:02

szkoda ze nie mam telefonu z 3g (ani karty plusa ;)) potestowalabym, ale pewnie na prawobrzezu i tak nic z tego.

Odpowiedz

2. ~
0

2006-01-17 10:21:33

a po co latanie w kosmos dla zwyklego smiertelnika? idz lepiej wypierz sobie spodnie na tarce w rzece :) kasa napedza postep (oczywiscie kasa zebrana od nas - klientow), a bez postepu pisalbym teraz na maszynie do pisania a nie na kompie :)

Odpowiedz

1. Depesz
0

2006-01-17 09:56:42

Po co 3G dla przecietnego śmiertelnika ? GSM wytarcza w zupelnosci, a kazda kolejna nowinka to proba wyciagniecia pieniedzy z naszej kieszeni. GSM forever !!!

Odpowiedz