DAJ CYNK

300 tys. aktywacji Androida każdego dnia

16.02.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2233

Ważne 0

0

Google pochwalił się pobiciem kolejnego rekordu - każdego dnia aktywowanych jest ponad 300 tys. urządzeń z systemem Android.

Google pochwalił się pobiciem kolejnego rekordu - każdego dnia aktywowanych jest ponad 300 tys. urządzeń z systemem Android.

Daje to około 110 mln sztuk urządzeń w ciągu roku, przy utrzymaniu obecnego poziomu sprzedaży. Ta jednak stale rośnie. Nic więc dziwnego, że w IV kwartale 2010 Android zdetronizował Symbiana w rankingu najpopularniejszych mobilnych systemów operacyjnych, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Google chwali się też innymi liczbami: 170 modeli urządzeń z Androidem, urządzenia z systemem Google'a w ofercie 169 sieci komórkowych w 69 krajach całego świata i ponad 150 tys. aplikacji w Android Market.

Eric Schmidt, Google Ex-CEO, nie zapomniał też dodać, że liczba aplikacji w Android Market potroiła się w ciągu ostatnich 9 miesięcy.

Źródło tekstu: Google, wł

Komentarze
Zaloguj się
12. WitekT
0

2011-02-17 13:32:13

aix: a te inne źródło to?

Odpowiedz

11. ~aix
0

2011-02-17 08:28:25

według innego źródła jest już 350 000 aktywacji dziennie. Należy więc poprawić post.

Odpowiedz

10. ~code
0

2011-02-16 17:11:56

@9: jako przeciętny kowalski chciałbym znaleźć aplikację do GTD na Androida.

Odpowiedz

9. ~BOLESŁAW
0

2011-02-16 14:03:55

Ja również jestem zadowolony z androida, zaczynałem od G1 poźniej była Spica następnie x10 a od jakiegoś czasu Nexus. Mam do czynienia z telefonami na co dzień i ich oprogramowaniem. Iphone jest jest fajny ale dla ludzi bez wyobraźni, jest po prostu nudny, taki sam od kilku lat i zapewne ktoś powie, że jak jest dobry to po co zmieniać, ale ja w takim razie pytam po co iphon 3gs albo 4?? skoro pierwszy też był dobry a wszystkie następne są praktycznie identyczne.!! WP7 póki co jest w fazie rozwoju, zobaczymy co z tego będzie, a symbian, eh na Nokii 3650 to było os a teraz to nawet trochę wstyd. Ja zostaję przy androidzie i uważam, że dla przeciętnego kowalskiego znalezienie potrzebnej mu aplikacji nie stanowi dużego problemu

Odpowiedz

8. MiRekin
0

2011-02-16 12:39:27

no cóż, ja jestem za androidem, mi to wystarczy i jestem z niego zadowolony od parę miesięcy już :)

Odpowiedz

7. ~Rek
1

2011-02-16 11:56:56

Przecież już w grudniu było 300 000 aktywacji i mówił o tym Andy Rubin... www. androidmobile.com.pl/wiadomoci/8-newsy/146-300-000-nowych-androi dow-dziennie

Odpowiedz

6. ~wilk100
0

2011-02-16 11:44:59

Info jak info ludzie lubia liczby. Zawartosc niektórych aplikacji android markecie czy apple store to załosne buble , które własnie podwyzszaja statystyki dodawanych programów. Tysiace latarek , notatników czy obsługi sms czy tez program typu: Twoja Stara obniza poziom wirtualnych sklepów.

Odpowiedz

5. ~
0

2011-02-16 10:35:17

Mi tez nie lezy zbytnio android. Nie ma to jak mac os:)))

Odpowiedz

4. matteo
0

2011-02-16 09:42:30

Ja wyzbyłem się wszystkich androidów i teraz czekam na E7 i dodatkowo fajnie, gdyby dorwać coś ciekawego na WP7 - coś, co wytrzyma dłużej niż tydzień bez zarysowania. Z HD7 całkowicie schodzi lakier w ciągu bardzo krótkiego czasu.

Odpowiedz

3. LuiN
1

2011-02-16 09:32:02

2, a ja się zgodzę z userem spod 1. - pod Androidem o dobre aplikacje niemal trzeba walczyć. Dużo tu śmiecia i szkodliwych programów. Moim zdaniem jednak ktoś powinien sprawdzać te aplikacje przed wpuszczeniem do sklepu. Szkoda nerwów użytkowników.

Odpowiedz