DAJ CYNK

30% więcej w POP oraz oferta KIDS

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3460

Od początku listopada w POP w Orange dostępna jest specjalna Oferta Świąteczna.

Od początku listopada w POP w Orange dostępna jest specjalna Oferta Świąteczna, na którą składa się promocja doładowania 30% więcej oraz specjalna oferta KIDS z multimedialnymi upominkami.

Od ponad 2 lat w POPie dostępna była promocja 10% więcej za doładowanie konta użytkownika. Specjalnie na Święta POP przygotował extra bonus: 30% więcej za doładowanie konta. Czas trwania promocji 30% więcej w POP: listopad 2005 – styczeń 2006.

Z promocji 30% więcej w POP może skorzystać każdy użytkownik (dotychczasowy i nowy), który doładuje swoje konto przed upływem max. 25 dni od poprzedniego doładowania. Otrzyma on 30% gratis na rozmowy w sieci Orange - wystarczy wysłać SMSa.

Wsparcie reklamowe promocji 30% więcej w POP zapewni silna kampania reklamowa w listopadzie i grudniu w TV i Internecie oraz dodatkowo reklama w centrach handlowych i SMSy do wszystkich użytkowników POPa. Materiały dostępne w punktach sprzedaży: ulotki, hangery, wobblery.

Od 4 listopada w POP dostępna jest także specjalna oferta KIDS (taka sama oferta jak w POPie), wzmocniona dołączonym gratis pakietem multimedialnym, oferowanym w:
limitowanych zestawach z telefonami Siemens AX72 w cenie 269 zł (z VAT).
Każdy pakiet multimedialny w zestawie z telefonem Siemens AX72 zawiera: 2 gry java, 2 dzwonki polifoniczne, 2 tapety, 2 wygaszacze, 2 powitania, 2 pocztówki dźwiękowe - wszystkie elementy pakietu dostępne są na portalu ORANGE WORLD - www.wap.orange.pl link: "POP zabawa".
zestawach startowych StartPOP "Gotowy do zabawy!" w cenie 20 zł z VAT
Każdy pakiet multimedialny ze starterem POP zawiera: 2 dzwonki polifoniczne, 1 tapetę, 1 wygaszacz, 1 powitanie, 1 pocztówkę dźwiękową - wszystkie elementy pakietu dostępne są na portalu ORANGE WORLD.

Multimedialna kampania wspierająca od 4.11 do 31.12.2005 r., wykorzystująca m.in. media: telewizję (kanały tematyczne: animowane, seriale młodzieżowe, kanały muzyczne), plakaty A0 wraz z dyspenserem na ulotki (szkoły podstawowe + gimnazja - 720 szkół), prasa młodzieżowa (np.: Bravo, CD Action Popcorn, Dziewczyna, Clik oraz Internet).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu