DAJ CYNK

3 pudełka Telepizzy to starter albo doładowanie w 36.6

16.08.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2847

Ważne 0

0

3 kupony zbierasz, 36.6 odbierasz to hasło wspólnej akcji promocyjnej Telepizzy i marki 36.6 należącej do Polkomtela, która rusza dziś, 16 a potrwa do końca września.

3 kupony zbierasz, 36.6 odbierasz to hasło wspólnej akcji promocyjnej Telepizzy i marki 36.6 należącej do Polkomtela, która rusza dziś, 16 a potrwa do końca września.

Od dziś każdy Klient zamawiając średnią lub dużą pizzę w dostawie lub na wynos w Telepizzy, otrzymuje ją w specjalnym, promocyjnym pudełku z naklejonym kuponem 36.6. Każdy, kto zbierze 3 kupony, jest upoważniony do odbioru, u dostawcy bądź w lokalu, nagród w postaci startera 36.6 z minutami do wykorzystania na kwotę 9 zł lub doładowania o wartości 10 zł.

Akcji towarzyszy specjalna reklama telewizyjna, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Polkomtel

Komentarze
Zaloguj się
20. PLAY
0

2010-08-17 18:35:37

19@ Przecież logiczne jest a zarazem opłacalne kupienie startera w kiosku. A ta pizzda to dotek za który trzeba bulić. Mam nadzieję też to rozumiesz. :-D

Odpowiedz

19. ~max
0

2010-08-17 18:23:00

@18 - za dużo bawienia to jest właśnie w te pseudo promocje; tu kup pizze, w innej doładuje regularnie, gdzie indziej wyślij sms/''a, itp. A wszystko po to by pogadać dla zasady pogadania. Co to za frajda z telefonu, gdzie zanim wykonam połączenie sprawdzam w jakiej sieci jest potencjalny rozmówca. I tu wirtualny mbank jest OK. Z doładowaniami tez żaden problem, nawet nie trzeba chodzić do kiosku, wystarczy wysłać sms i konto doładowuje się z rachunku. Ale co kto lubi.

Odpowiedz

18. PLAY
1

2010-08-17 13:33:21

15@ Tani może i masz w tym MVNO, ale bierz pod uwagę że metody doładowań do tych ofert są niedostępne, nie kupisz w byle kiosku poza miastem. Tylko przelew i wszystko się kręci wokół Online. MVNO jest nie stałą ofertą, może zostać zlikwidowane jak inni poprzednicy. I wiele osób nie posiada nP; GGAir czy mBank. Woli iść do kiosku kupić ten 36i6 za 5zł i ma spokój, ewentualnie Chill Billa przez neta włączy. Za dużo bawienia w te MVNO jest moim zdaniem.

Odpowiedz

17. ~bzz
0

2010-08-17 12:33:25

Ludzka tępota mnie obezwładnia... ludzie kalkulują jak tu wydać kilkadziesiąt złotych na 3 pizze, zamiast iść do kiosku i po prostu kupić ten starter za piątkę. Kupujecie pizze - nie było starterów - było dobrze. Teraz kupujecie pizze - dają starter przy okazji - jest źle. Że tak powiem... WTF?

Odpowiedz

16. PLAY
0

2010-08-17 08:52:02

Lepiej jakby dodawali startery GaduAIR, wtedy bym się skusił i jakoś przęłknął te 3 pizzy. :-D

Odpowiedz

0

2010-08-16 22:18:57

No niestety ale ludzie zaczynają kalkulować i wybierają np. Gadu Air,MBank mobile gdzie mają 3 razy tańsze smsy do wszystkich sieci i 2-4 razy tańsze pakiety internetowe;) Polkomtela nie stać jeszcze na ostre ruchy marketingowe w prepaid, za dużo ludzi tam jeszcze siedzi.

Odpowiedz

14. mariusz9a
0

2010-08-16 22:18:11

@10: chodzi mi o to, że masz taką sama ofertę czy załadujesz za 5 zł na 2 dni czy za 100 zł na pół roku - gadasz i piszesz za darmo. W tym sensie to napisałem. Nie musisz ładować do miesiąc określona kwota jak np w Heyah żeby mieć coś za darmo ;-) tzn wiem, że zrozumiałeś bo mądry z Ciebie chłopak, tylko musiałeś dorzucić swoje pięć groszy ;-)

Odpowiedz

13. ~darek
0

2010-08-16 18:29:03

tak polkomtel poprawia wyniki w spadającym sektorze prepaid

Odpowiedz

12. ~Arkadiusz
0

2010-08-16 17:50:57

Oferta słaba, myślałem że dają 3 pizze za doładowanie albo coś a tu taki zonk. No trochę mnie zawiedli... po raz kolejny.

Odpowiedz

11. ~Poll
0

2010-08-16 16:42:30

no nie jest za darmo. Trzeba jednak 3 pizze "wciągnąć" albo wyrzucić

Odpowiedz

10. biotyt
3

2010-08-16 16:15:23

mariusz9a: Nie nazwałbym niewymuszaniem doładowań w 36i6 gdy należy doładowywać 30 zł co miesiąc lub 50 zł co 3 miesiące. Oferta niby bez musu, ale doładować trzeba. Taki paradoks, ale widać doskonale jak na ludzi działa reklama.

Odpowiedz

9. AbrahaM
0

2010-08-16 16:03:04

ano, szkoda że Telepizza także i mnie nie smakuje. I to konsekwentnie niezależnie od lokali/miast. Co do pizzy z Da Grasso, koło mnie konkretna lokalna pizzeria tej sieci robi najlepszą pizzę w promieniu dobrych paru kilometrów, o ile nie jedną z najlepszych w całym mieście, więc tu jak widać jest rozrzut i można dobrze trafić. Z jednej strony dobrze że promocja jest, z drugiej sieć..

Odpowiedz

8. ~franek
0

2010-08-16 15:41:41

Telepizza mi nie smakuje, wolę prawdziwą włoską, a nie tą z telepizzy na gotowych blatach twardych jak guma. No ale małolatów moze to i zadowoli.

Odpowiedz

7. dzwoniec
0

2010-08-16 15:25:14

Oj, nie skorzystam, bo jadałem u nich tylko w poniedziałki na miejscu ( lepsza oferta w lokalu niż w dostawie ).

Odpowiedz

-4

2010-08-16 14:57:17

@1: Tak samo jak w Heyah jest za darmo do Heyah a nie do Ery - za dużo byś chciał. 36i6 to i tak jedna z lepszych ofert z darmowymi rozmowami i SMSami - nie wymusza doładowania. W dodatku za 50 zł masz 80 zł na 3 miesiące, z czego z promocyjnej kasy opłacany jest PiszMówDobowy - czyli masz kompletnie za darmo pisanie i dzwonienie bez limitów!

Odpowiedz