DAJ CYNK

3 promocje do wyboru w Gadu Air

12.04.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10352

Ważne 0

0

Od dziś Gadu Air wprowadza nowe promocje za doładowanie - do wyboru darmowe rozmowy w sieci, 0,19 zł za minutę do wszystkich (oprócz Play) lub pakiet tysiąca SMS-ów.

Od dziś Gadu Air wprowadza nowe promocje za doładowanie - do wyboru darmowe rozmowy w sieci, 0,19 zł za minutę do wszystkich (oprócz Play) lub pakiet tysiąca SMS-ów.

Aktywacja darmowych rozmów wewnątrzsieciowych odbywa się kodem *123*1#, 0,19 zł za minutę do wszystkich (oprócz Play) kodem *123*2#, a pakietu SMS-ów - kodem *123*3#.

Długość trwania usługi jest zależna od wielkości doładowania:
10 zł - 5 dni,
20 zł - 10 dni,
30 zł i więcej - 30 dni.

Kod usługi należy wybrać przed doładowaniem. Usługę można zmienić na inną pod warunkiem, że od ostatniego doładowania aktywującego usługę upłynęło co najmniej 30 dni.

Zobacz: regulamin promocji Wszechdostępni w Gadu Air (plik .pdf; 54 kB).


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
117. ~exSimplusowiec
0

2010-06-11 11:31:37

Ok, mała poprawka: tylko na stacjonarki w Polsce zapłacimy 5gr/min.dzwoniąc z Gadu Air miesiąc po doładowaniu...Na zagraniczne stacjonarki zapłacimy ok.10gr/min;) Niezłe ceny.Tak powinno być wszędzie:) Juz za 5 dni mój numer będzie działać w Gadu Air.

Odpowiedz

116. ~exSimplusowiec
0

2010-06-11 11:29:17

Ad.115: Ruben, czyli połączenia na stacjonarki w całej Europie z Gadu Air za 5gr/min. w miesiąc po doładowaniu... Oczywiście 30minut po doładowaniu za 30zł lub 50minut po doładowaniu za 50zł będzie można wydzwonić tylko w cenie połączenia z 133 (5gr/min.)

Odpowiedz

115. Ruben
0

2010-06-10 17:20:51

@114 Simplusowiec: dokladnie tak to działa ;) Ja tylko dodam, że bonusowe minuty jakie otrzymujemy za doładowanie są do wykorzystania w telefonii VOiP na krajowe stacjonarki, czyli są także do wykorzystania przez numer dostępowy 133.

Odpowiedz

114. ~exSimplusowiec
0

2010-06-10 17:12:53

Ad.112: Podobno trzeba w ksiązce telefonicznej po 133 wcisnac 3 razy gwiazdkę żeby się zrobiło p i wtedy oznaczać to będzie spację po wybraniu numeru 133. Tak wiec numer bedzie miał postać 133pnrstacjonarny# i dzwonimy. Działa?

Odpowiedz

113. ~aroo
0

2010-05-10 23:59:54

o tak~~

Odpowiedz

112. ~Lashe
0

2010-04-21 18:38:48

Właśnie, ale wspomniana została też opcja z naliczaniem sekundowym. Tak jak bym zadzwonił pod 133 i wybrał nr z klawiatury, jak to zastąpić kodem?

Odpowiedz

111. ~
0

2010-04-21 15:23:56

do 110: Lashe dam Ci przykład: *133*012000000# w ten sposób jak byś chciał sobie pogadać to możesz sobie z rmf fm pogadać ... (max do 10min na stacjonarne za 1zł z gaduair)...

Odpowiedz

110. ~Lashe
0

2010-04-21 14:24:07

*133*0 numer telefonu.pl# Możecie mi wytłumaczyć w jaki sposób mam to wpisać? Mam na myśli .pl ;-)

Odpowiedz

109. ~
0

2010-04-20 08:24:29

do 108: tak przypadkiem na niego trafiłem. nigdzie o tym nic nie piszą ani na stronie gaduair ani na stronie gaducha.pl

Odpowiedz

108. Przemolog
0

2010-04-20 00:04:10

107: czy ten kod *133* jest opisany na jakiejś stronie, czy tak przypadkiem na niego trafiłeś :-)?

Odpowiedz

107. ~ion
0

2010-04-19 19:56:30

ok - mam już informacje 100% pewne informacje dotyczące opcji 133 w GA i opcji *133*0 numer telefonu.pl# (np). Opcja 133 dotyczy telefonii GaduNaGlos. tutaj naliczanie jest sekundowe wg cennika GaduNaGlos - naliczanie sekundowe jest tutaj plusem - jednak jeśli numer do którego się dzwoni nie odbiera a połaczyło się z numerem 133 to czas płynie i płaci się za połaczenie ze 133. Drugim alternatywnym rozwiązaniem do GaduNaglos jest tzw gaducha. Tutaj cennik jest inny. połaczenie odbywa się kodem (*133*0 krajowy numer stacjonarny lub komórkowy lub 00 numer miedzynarodowy# - tutaj jest tzw Gaducha.pl - jest inny cennik - nie płaci się za połaczenie które nie doszło do skutku (nie połaczyło - bo tutaj system działa na zasadzie oddzwaniania na dane numery telefonu - i to jest plusem) minusem zaś jest to że naliczanie jest takie że bierze od razu np opłatę 1zł za którą ma się np 10min rozmów na polskie numery stacjonarne lub 5min na polskie numery komórkowe. i jak się dzwoni krócej - to trudno - klient traci. Po upływie danego czasu system rozłącza rozmowe - jak się chce to można znowu zadzwonić i znowu pobiera tą np 1zł z konta - i tak to działa... połączenie jest traktowane jak z numeru komórkowego. Tyle z informacji - które potwierdziły mi zarówno BOK GaduAir jak i Gaduchy.pl

Odpowiedz

106. Przemolog
0

2010-04-19 14:43:08

98/99: systemowo problemu naprawdę nie ma. Po prostu tak działa (od strony finansowej) dzwonienie przez płatny numer dostępowy np. z telezdrapek, tyle że z GA zarówno opłata za połączenie z nrem dostępowym, jaki i za połączenie "właściwe" jest rozliczana z jednego konta. W sumie znaczenie gorsze są nry "dialthrough" 7081, gdzie za oczekiwanie na "właściwe" połączenie płacisz "drobne" 0,35 PLN/min, często z taktowaniem minutowym. Co do tego, że VoIP powinien być realizowany bardziej bezpośrednio np. tak jak testowałeś przez kod USSD, to pełna zgoda, tylko być może umowa z Polkometelem wyklucza zbytnie ułatwienia ;-).

Odpowiedz

105. piokuk
-1

2010-04-19 11:42:40

Poza łopatą ciebie nie widzę.

Odpowiedz

104. ~
0

2010-04-18 20:45:41

do 103: no nic piokuk widze że chyba jestes jakims zadufanym w sobie człowiekiem. ale na nieszczescie dla Ciebie mimo teoretycznego kryzysu w Polsce i na świecie ja nie narzekam na brak pracy. pozdrawiam

Odpowiedz

103. piokuk
0

2010-04-18 20:33:43

Różnica jest taka, że nie potrafisz posługiwać się ojczystym językiem. Do pracy zatem na pewno bym Cię nie najął.

Odpowiedz