DAJ CYNK

3 mln nowych iPadów w 3 dni

05.11.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2112

Ważne 0

0

W ciągu pierwszych trzech dni sprzedaży nowych iPadów - "dużego", czwartej generacji, oraz mini - nabywców znalazło 3 mln urządzeń.

Na razie nowe iPady dostępne są tylko w wersji WiFi, z modemem 3G mają być dostępne w nadchodzących tygodniach.

W ciągu pierwszych trzech dni sprzedaży nowych iPadów - "dużego", czwartej generacji, oraz mini - nabywców znalazło 3 mln urządzeń.

Na razie nowe iPady dostępne są tylko w wersji WiFi, z modemem 3G mają być dostępne w nadchodzących tygodniach.

Nowe iPady sprzedały się w pierwszych trzech dniach w ilości dwukrotnie więcej niż poprzedni model iPada (the new) w ciągu swoich pierwszych trzech dni na rynku.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia iPada 4 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia iPada mini w katalogu.

Źródło tekstu: Apple, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. ~Konrad
0

2012-11-06 23:44:27

Ja zawsze biorę poprawkę na wyniki Apple, bo jestem pewny, że je zawyżają po to by ludzi nakręcić jaki to ich sprzęt jest wspaniały. iPad Mini z tym prześmiesznie beznadziejnym ekranem to sprzęt co najwyżej przeciętny

Odpowiedz

14. ~
0

2012-11-06 23:18:53

a po weekendzie coś jeszcze sprzedali z 5-ki?

Odpowiedz

13. code
0

2012-11-06 13:08:56

czym pobił sprzedaz iP 4S, będac kolejnym najszybciej sprzedającym się iPhone.

Odpowiedz

12. code
0

2012-11-06 13:07:08

@11: zgodnie z keynote Apple, sprzedaz iPhone 5 wyniosła 5mln sztuk w ciągu pierwszego weekendu.

Odpowiedz

11. ~siedem
0

2012-11-06 10:07:30

a ile sprzedano ipione 5? bo jakoś nic nie słychać by rekordy bili w sprzedaży złoma

Odpowiedz

10. ~JustMe
1

2012-11-05 22:49:09

@9 Tak samo swietnie sprzedaje się tania whisky,już nie tak swietnie single malt a 18 letnie i wyzsze roczniki w statystykach nie zachwycaja...

Odpowiedz

9. ~Hose
-1

2012-11-05 21:40:59

Dwa sprzedały się w ilości dwukrotnie większej niż jeden wcześniejszy model. Teraz te 3 miliony wyglądają już mniej spektakularnie jak zdanie z newsa. Fakt jednak pozostaje faktem, jabłuszka ciągle sprzedają się świetnie.

Odpowiedz

8. ~
0

2012-11-05 19:11:20

@7 oczywiscie

Odpowiedz

7. ~pisul
0

2012-11-05 18:56:59

Mobilne urzadzenie a czy podepne to w samochodzie pod gniazdko zapalniczki?

Odpowiedz

6. ~omena
1

2012-11-05 18:10:51

a kable "light" do tego to po ile?? 199$?

Odpowiedz

5. ~JustMe
1

2012-11-05 18:10:44

Tylko 3 mln?Mysle ze to jakas pomylka,chyba 30 mln :D

Odpowiedz

4. PLANET
1

2012-11-05 17:53:02

Z czego pewnie 2/3 to tańsze mini... Bardzo sprytnie podana informacja, jak to zwykle bywa z Apple.

Odpowiedz