DAJ CYNK

29 groszy za minutę w Nowej Erze Domowej

29.04.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4217

Ważne 0

0

Od lipca wszyscy klienci Nowej Ery Domowej na krajowe numery komórkowe będą dzwonić za 29 groszy za minutę.

Od lipca wszyscy klienci Nowej Ery Domowej na krajowe numery komórkowe będą dzwonić za 29 groszy za minutę.

Era obniży stawkę na te połączenia z 0,39 zł na 0,29 zł (cena do Play wyniesie 59 gr). Minuta rozmowy z wszystkimi sieciami stacjonarnymi w Polsce kosztuje 17 groszy.

Nowa Era Domowa to telefon stacjonarny działający bez gniazdka, instalacji i podłączania kabli. Można korzystać z niego w promieniu do 500 metrów od domu. Osoby dzwoniące na ten numer za połączenie zapłacą tyle samo, jak za połączenie z każdym innym numerem stacjonarnym.

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się
27. patpac
0

2010-04-30 21:46:41

Małe sprostowanie: telefon w Erze Domowej działa w obrębie co najmniej 500 metrów od domu, nie maksymalnie. Maksymalnie nawet do 2 kilometrów. Pzdr.

Odpowiedz

26. ~Jack
0

2010-04-30 17:45:28

Nie ma co narzekać. Konkurencja wcale lepszych warunków nie daje. Baaa nawet podwyżki funduje np Plus do CP 80groszy. Tutaj robią cięcia w cenach a że dopiero od lipca to inna sprawa. Ale już jest pierwszy większy sygnał na to że jeden z W3 reaguje na zmniejszenie MTR.

Odpowiedz

25. pablo_79
0

2010-04-30 15:36:29

@17, w końcu się pojawią, bo ostatnio ciagle Tak Taka ulepszają. Niedawno w Hot był tylko pakiet sms/mms, ostatnio weszły rozmowy z trzema numerami, teraz pakiet 1000 minut w sieci, czyli kolejny etap- pakiety MB.

Odpowiedz

24. ~orange
0

2010-04-30 15:31:13

a tam sie ptc stara.. jestem sprzedwaca orange i zapraszam do orange strefa ;) abonament 20zl z vat !! telefon za 1 zł i 60 minut za darmo.. potem minuta 12 gr z vat ;D gg764899 tel 512107116 ;)

Odpowiedz

23. ~mucus
0

2010-04-30 14:16:07

Chyba bye bye:)

Odpowiedz

22. ~ZICO
0

2010-04-30 08:49:22

#3: lemur: można iść na spacer nawet 30km od domu, bo już próbowałem i ED działała.

Odpowiedz

21. ~master of disaster
0

2010-04-30 01:13:04

@10 ...bo ten z #7 to wielki "znawca jest" (zagorzały PLAY boy, ten z 17 nic nie rozumie - to nie obiecywanie tylko prawda... za chwile klient otrzyma pismo informujące go o tym, a z #19 poliglota - "bay bay"... ehhh ludzie nauczcie się, że trzeba też dawać, a nie tylko brać...

Odpowiedz

20. ~wtl
0

2010-04-29 21:54:08

@ 10 Era Domowa to właśnie jest typowy telefon komórkowy. Karta sim ma przypisany nr z tak zwanej puli numerów stacjonarnych. Reszta nie ma nic wspólnego z telefonią stacjonarną. Zresztą u innych operatorów jest podobnie. Więc z tym pukaniem się po głowie to lepiej ostrożnie.

Odpowiedz

19. ~Pan Pikuś
0

2010-04-29 21:53:42

No no,niech się starają.A u mnie w TT już tylko 11 zyla na koncie.I...GOOD BAY MAY LOVE GOOD BAY...

Odpowiedz

18. ~
0

2010-04-29 18:01:34

Vincezno: Mało tego, w Simplusie, 36i6, SamiSwoi do P4 wprowadzono podwyżkę do 80 gr/min!

Odpowiedz

17. ~xxx
0

2010-04-29 17:53:23

Obiecywanie, obiecywanie. Pakiety gprs też miały być w TT i co ? Wszyscy znawcy wiedzą, że NIC.

Odpowiedz

16. ~nick
0

2010-04-29 17:52:40

Od kiedy to Play sam sobie obniży MTR ? hehe dobre... A to ciekawe ze strony Ery takie obniżki. Do Play tylko 59groszy to naprawdę niezła obniżka. Era domowa coraz bardziej konkurencyjna.

Odpowiedz

15. thonka
0

2010-04-29 17:49:04

@7 no bo przeciez play daje Ci te stawke 29gr wraz z numerem stacjonarnym (to akurat fakt), a w ramach abonamentu umozliwia wykonywanie polaczen na stacjonarne w Polsce (no w Polsce owszem), UE, USA i Kanadzie (w tych 2 ostatnich takze na komorki). po abonamencie tez mozesz dzwonic w play po 39gr na stacjonarne w UE, USA i Kanadzie (tu rowniez w 2 ostatnich tyczy sie to komorek). zanim sie wypowiesz, sprawdz o jakiej ofercie piszesz, bo akurat tu play nie jest takie rewelacyjne...

Odpowiedz

14. Vincenzo
0

2010-04-29 17:43:51

Dokladnie 1 lipca chyba spada MTR do Playa mogliby spokojnie zejsc do 49gr do Play ale lepiej nadal sztucznie blokowac 4 opa. Nie rozumiem polityki W3. Obnizyli by rozmowy do P4 do poziomu interkonekt + 5-10gr i byloby ok. Wtedy nie byloby sensu w wielu wypadkach przechodzic do Play, bo pozostale stawki 29gr za min czy korzystajac z ostatnich promocji nawet na karte w orange go lub simplusie mozna zejsc do poziomu 10-15gr za minute i miec sporo polaczen wewnatrzsieciowych jako gratisy lub za grosze. Mnie osobiscie w Nowym Orange Go denerwuje najbardziej cen do P4 75gr to ewidentne zawyzanie stawek. Poza tym pomijajac internet oferta jest porownywalna z Play Fresh. A jednak W3 nadal z uporem maniaka daja zaporowe stawki do P4.

Odpowiedz

13. ~mago
0

2010-04-29 17:40:33

W gaduair jest 19gr za minutę do wszystkich.pozdrawiam.

Odpowiedz