DAJ CYNK

28GB do odebrania z Pakietu Kibica w Orange

08.10.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12976

Ważne 16

6

Po wygranym meczu piłki nożnej reprezentacji Polski z Czarnogórą, Orange rozdaje pakiet danych w ramach "pakietu kibica".



Po wygranym meczu piłki nożnej reprezentacji Polski z Czarnogórą, Orange rozdaje pakiet danych w ramach "pakietu kibica".

Tym razem za wygrany mecz 4:2 zgarnąć można za darmo pakiet 28GB. Aby odebrać bonus, należy wysłać wiadomość SMS o treści MAMYAWANS pod numer 277 - koszt SMS-a to 20 groszy dla klientów ofert przedpłaconych, natomiast w przypadku abonentów cena jest zgodna z cennikiem posiadanej taryfy.

Bonus można odebrać do 11 października do godziny 23:59. Pakiet zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin i będzie ważny przez 10 dni od aktywacji.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
71. ~gcrd
0

2017-10-21 16:47:46

Czy za mecze towarzyskie polskiej reprezentacji 10.11 oraz 13.11 Orange też daje pakiet kibica?

Odpowiedz

70. ~
0

2017-10-13 06:54:14

Ja tam jestem zadowolony SIM do rutera i zabawa jest

Odpowiedz

69. kolor100
0

2017-10-12 14:56:04

Na kartę pakiet kibica jest widoczny w aplikacji, ważność 14 dni

Odpowiedz

68. ~trololo
0

2017-10-12 12:58:39

pytanie na czacie orange- dlaczego w aplikacji nie pokazuje sie juz pakiet kibica? odsylanie mnie do platnego sms-a uwazam za slabe. odpowiedz pracownika- aplikacja nie dziala poprawnie- pracownik opuscil rozmowe.bardzo milo traktuja klientow abonamentowych.

Odpowiedz

67. ~Palmer
0

2017-10-11 21:45:51

A czemu ta informacja nie pojawiła się na głównej????

Odpowiedz

66. ~Bart
0

2017-10-11 01:07:26

Ajjj mogłem nie czekać, szkoda, nie przedłużyło ważności. :(

Odpowiedz

65. ~mirekb
0

2017-10-10 23:44:52

od poczatku istnienia idei potem orange,testy sieci to norma..czy to wakacyjne 6gb czy duze bonusy za gole,idzie o to samo-odzwierciedlic maxymalnie rzeczysiste warunki dzialania sieci i sprawdzic wszystko od a do z..istotnie,od stycznia pierwszenstwo roamingu zobowiązuje..przez grudzien,wszystkim znajomym doradze powłaczac reczny wybór sieci na orange-wielu sam włącze..pod wzgledem ruchu w sieci to bedzie ciekawa statystyka dla play i orange..narazie srednio-w dzien (8-14) 1Mbs-max 5 w nocy (23-6)-w reszcie godzin 2-3 Mbs..niepokojące ze w hspa+dc mam 8-9 a na lte 3-4-moze wiec lejek na roaming rzedu 3Mbs to realne mozliwosci współpracy/kooperacji.predkosc to nie wszystko-zamrażanie sesji w orange przeraża-u zadnego mno tak nie mam-poza zapchanym i okrojonym 2100 play..az nie moge sie doczekac jak sprawnie przebiegnie roaming krajowy lte z orange

Odpowiedz

64. ~dziuberdxtminder
0

2017-10-10 20:27:22

63@ A jednak to prawda: gdy ktoś ma bardzo dużo - tym więcej jeszcze chce mieć!

Odpowiedz

63. ~
0

2017-10-10 20:15:03

No i wielka lipa. Naprawili błąd i jest tylko 10 dni więc nie przedłuży już o 18dni. A tam.... Mam przeciez Grunwald więc mi to rybka

Odpowiedz

62. ~aa
0

2017-10-09 21:29:26

jak sprawdzacie stan pozostałych GB i ważność? u mnie w mój orange nie mam tego pakietu, po zalogowaniu na stronie również nie widzę. Ogólnie teraz to jest takie beznadziejne i pomieszane po zalogowaniu na stronie że aż sie tam wchodzić nie chce, kiedyś było to bardziej przejrzyste moim zdaniem

Odpowiedz

61. ~
0

2017-10-09 20:19:31

Na FB oni sie tak tłumaczą: PYTANIE: Jakaś pomylka w aplikacji MO ważność pakietu do 26 X ?Odpowiedź Orange: Mira, tak, informacja jest pokazana błędnie, ponieważ pakiet jest ważny przez 10 dni od daty jego włączenia.To co mam se myśleć teraz? Mimo daty 26paź pakiet skończy sie wcześniej???

Odpowiedz

60. ~
0

2017-10-09 20:02:10

przedłużyć można tylko czymś co idzie na konto promocyjne danych, czyli następnym meczem, a te sie skończyły

Odpowiedz

59. ~hm
0

2017-10-09 17:15:31

A jak potem przedłużyć te niewykorzystane GB?

Odpowiedz

58. cedrus
0

2017-10-09 16:42:59

Uprzedzając falę hejtu: fajna promocja za grosze.

Odpowiedz

57. cedrus
0

2017-10-09 16:42:11

I jak fajnie baza martwych simek się zmniejsza przez płatnego SMS-a aktywującego.

Odpowiedz