DAJ CYNK

25 zł gratis przy doładowaniu Orange przez Gadu-Gadu

24.01.2011

Dodane przez: ringu

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3487

Ważne 0

0

Orange wraz z Gadu-Gadu przygotowali promocję doładowań. Przy zasileniu konta Orange przez aplikację Gadu-Gadu 10 kwotą 50 zł klienci otrzymają dodatkowe 25 zł do wykorzystania na połączenia i SMS-y w sieci, połączenia na numery stacjonarne i transmisję danych.

Orange wraz z Gadu-Gadu przygotowali promocję doładowań. Przy zasileniu konta Orange przez aplikację Gadu-Gadu 10 kwotą 50 zł klienci otrzymają dodatkowe 25 zł do wykorzystania na połączenia i SMS-y w sieci, połączenia na numery stacjonarne i transmisję danych.

Z promocji można skorzystać do 28. stycznia włącznie.

Bonusowa kwota zostanie przyznana automatycznie w ciągu 24 godzin. Dodatkowe środki są ważne przez 7 dni. Ich stan można sprawdzić poprzez:
wysłanie SMS-a o treści ILE pod numer 1555 (opłata jak za SMS),
dzwoniąc pod numer *500,
logując się na Orange-Online,
wybierając kod *124*# [zadzwoń].

Promocja łączy się z innymi ofertami, o ile nie nie zastrzeżono inaczej. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 78 kB).

Źródło tekstu: GG

Komentarze
Zaloguj się
22. ~krzysiek
0

2011-02-04 05:37:31

Orange schodzi na psy, do gry wchodzi Play, pewnie tam będzie trzeba się przenieść. Tak samo jak Wy dałem się wrobić w tą beznadziejna promocję. Gdyby napisali dużym drukiem informację, że te środki z konta promocyjnego ważne będą tydzien to myślę, że 80% osób, łącznie ze mną nie doładowowałoby konta. Ale co daliśmy się wrobić. Będzie to nauczka na następny raz. Wcześniej środki promocyjne były ważne tyle samo co i środki z konta głównego...

Odpowiedz

21. ~dvhkl
0

2011-01-27 16:19:29

Żaaaaaaaallllllllllllllllll...... nie możecie wymyślić coś lepszeg tylo jakieś 7 dni , nieno dłużej to sie nie dało :(((((((((((((

Odpowiedz

20. mungo
1

2011-01-26 23:08:51

@a_lex. Już tłumacze: najpierw ładujesz w tej promocji 50+25. Po tym doładowaniu dostajesz na konto główne 50zł (ważne 3 miesiące) oraz na konto promocyjne 25zł (ważne 7 dni). Następnie ładujesz za 100zł korzystając z masz za staż. W ten sposób doładowujesz konto główne kwotą 110zł (ważność się przedłuży do 5 miesięcy) oraz dzięki promocji masz za staż dostaniesz 10-30zł na konto promocyjne (to samo na które dostałeś bonus 25zł). Bonus z masz za staż jest odpowiedni dla nominału doładowania i dla 100zł jest to 5 miesięcy - w ten sposób całe konto promocyjne będzie ważne 5 miesięcy.

Odpowiedz

19. a_lex
0

2011-01-26 21:59:53

W tym wszystki najciekawsze jest to, co napisał mungo "wszystko będzie ważne 5 miesięcy" - a dlaczego tyle a nie 7 dni, jak jest w newsie?

Odpowiedz

18. tespos
0

2011-01-26 13:35:08

Gadu-Gady nie jest przypadkiem również operatorem pre-paidowym? Hm? Widzę tu mały konflikt interesów w promowaniu swojej i konkurencyjnej oferty. Swoją drogą dobrze, że dają jakieś bonusy, ale nadal promocja nie umywa się do 2 x Tak Tak, gdzie podwajane jest każde doładowanie pomiędzy 25 a 150 zł.

Odpowiedz

17. forumiak
0

2011-01-26 11:12:30

Nie zawsze - najczęściej staram się pokazać korzystniejsze oferty i usługi. Moim pre-paidem jest Tak-tak, więc o nim wiem najwięcej. Telekomunikacja to takie moje hobby ;-)

Odpowiedz

16. ~
0

2011-01-26 10:34:15

Forumiak dlaczego zawsze jak cię widzę to piszesz o tt podwojeniach groszach itd i o niczym więcej...jak jojo, który kiedyś pisał to co ty ale nie ładował podwójnie bo zawsze wydawal jak najmniej ile można by mieć wychodzące

Odpowiedz

15. forumiak
0

2011-01-26 10:28:13

Zaskakująca liczba promocji Orange ;-) 50% bonusu do sieci - całkiem nieźle. Problem jednak w tym, że konkursie np. Tak-tak, daje w tym momencie 100% bonusu na wszystkie usługi i bez ograniczeń czasowych.

Odpowiedz

14. Atlan
1

2011-01-24 19:32:55

@emarcin - nie wiem jak Ty, ale ja już dostałem od nich niedawno propozycję, bym zakupił 1200 smsów (2 pakiety) i w zamian za to dadzą mi 50 smsów do Orange na 2 dni ;) Tak więc nic w tej sieci mnie nie zaskoczy. Chyba nie muszę dodawać, że najprawdopodobniej te 50smsów schodzi po wykorzystaniu 1200? ;)

Odpowiedz

13. Atlan
2

2011-01-24 19:31:36

I ja się pytam - co im szkodzi dać ten bonus na 3 miesiące? Przecież to jest jakiś śmiech na sali. Żeby dopełnić szalę goryczy, to zadam pytanie (pewnie retoryczne) - jaki sens ma ten bonus w tej super, hiper, rewolucyjnej taryfie OrangeOne, kiedy na te 10 dni dostajemy dodatkowe minuty i smsy za doładowanie?

Odpowiedz

0

2011-01-24 18:40:28

@emarcin. Przecież Orange ma promocję typu Urodziny. dostajesz darmowe minuty w dniu urodzin do Orange. Jak nic pasuje zdzwonić po znajomych z prośbą o składanie darmowych życzeń jubilatowi :)

Odpowiedz

11. albek
1

2011-01-24 18:22:08

Kolejna oferta Orange :D tylko po sieci. Co by nie dali to odgrzewana mało opłacalna oferta... inne sieci dają do wszystkich a Orange ciągle tylko po swojej sieci... i jeszcze ważność środków 7dni.

Odpowiedz

10. mungo
0

2011-01-24 17:24:27

@7 A internet 500MB 35zł/mies, a tu za 30zł mies mam i internet i minuty

Odpowiedz

9. ~
-2

2011-01-24 17:21:04

Tylko że kody play nie działają groszka. Przy impotencji parametry nie mają znaczenia

Odpowiedz

8. xTRA
1

2011-01-24 17:20:40

Bezsens, taki mały bonusik z taką małą ważnością.

Odpowiedz