DAJ CYNK

20. lipca P4 poda swoje wyniki za 2Q2011

18.07.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3637

Ważne 0

0

20. lipca P4 zaprezentuje swoje wyniki za II kwartał. Można oczekiwać podania liczby aktywnych kart SIM, ale kwestie finansowo przychodowe zostaną ujawnione najprawdopodobniej dopiero za cały 2011 rok.

20. lipca P4 zaprezentuje swoje wyniki za II kwartał. Można oczekiwać podania liczby aktywnych kart SIM, ale kwestie finansowo przychodowe zostaną ujawnione najprawdopodobniej dopiero za cały 2011 rok.

Przypomnijmy, że po I kwartale P4 miało ponad 5,5 mln aktywnych kart SIM. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
39. stz
0

2011-07-18 23:54:00

Trochę z innej beczki. Mój kolega był dzisiaj w salonie Teuer Mobile w Żurominie, żeby załatwić jedną sprawę. Po prostu ma problem z przerejestrowaniem tak taka na siebie, a chce przenieść numer do Play. Pani powiedziała do kolegi, że go zaraz połączy z działem obsługi klienta. Poprosiła od kolegi telefon. Znajomy w pierwszej chwili nie wiedział o co chodzi, a pani wybrała z jego telefonu numer i kazała mu dalej rozmawiać. Śmiechu warte.

Odpowiedz

38. ~
0

2011-07-18 22:42:19

@36: 10/10

Odpowiedz

37. Spamer ;)
0

2011-07-18 21:06:47

Teraz pewnie ma ponad 6 mln aktywnych kart sim ;)

Odpowiedz

36. ~Zrywający Wiśnie
1

2011-07-18 20:56:09

Odkąd przeniosłem numer do Play, praktycznie wcale nie zasilam konta. Nie jestem bogaty aż na tyle by zasilać konto 30 zł na miesiąc, choć stać mnie na to bo dziś mam 50 zł i mógłbym kupić doładowanie no ale po co mam karmić operatora jak za tą kwotę mog e ja żyć, gdyż w takim Play mam jeszcze 96 zł na promocyjnych ważnych jeszcze 2 miesiące i też nie wiem czy wydzwonię bo mało dzwonie i piszę smsy tylko gdy na prawdę muszę, większość czasu poświęcam pracy i gospodarce.

Odpowiedz

35. ~mirekb
0

2011-07-18 20:24:24

no jak maja sie czym chwalic niech sie chwalą..niech poadza jaka czesc ruchu idzie po polkomtelu i ile po orange/ile we wlasnej sieci ;-)to byloby ciekawe

Odpowiedz

34. ~zwykły użytkownik
0

2011-07-18 18:43:12

Jestem w Play od 4 lat i nie wyobrażam sobie korzystania z innej sieci. Najzwyczajniej w świecie Play jest najtańszy. Mam umowę na czas nieokreślony z rabatem na abonament-po co mi nowa umowa jak rachunki (w porównaniu z poprzednim operatorem) mam dużo dużo niższe. W moim przypadku nie ma nawet sensu rozpatrywać ofert innych sieci. Co innego z internetem w Orange. Ci ostatni postanowili doprowadzić mnie do zawału.

Odpowiedz

33. ~
-1

2011-07-18 18:15:14

Ważne, że Play trzyma fason i nie ulega zachłanności W3. To pozwala na dalsze pozyskiwanie tych, co nie są skazani na wielką trójcę. Być może kiedyś różnice nie będą tak duże jak obecnie, ale to co zaoszczędzę teraz, to zostaje w mojej kieszeni i nikt mi tego nie zabierze. Trzymam kciuki za P4.Ważne, że Play trzyma fason i nie ulega zachłanności W3. To pozwala na dalsze pozyskiwanie tych, co nie są skazani na wielką trójcę. Być może kiedyś różnice nie będą tak duże jak obecnie, ale to co zaoszczędzę teraz, to zostaje w mojej kieszeni i nikt mi tego nie zabierze. Trzymam kciuki za P4.

Odpowiedz

32. ~Calm7
-1

2011-07-18 17:00:29

Moze i wygoda konto wazne rok, ale jedna jaskolka wiosny nie czyni ;-) Kto ma isc do was i tak pojdzie bez wzgledu na czas waznosci konta.

Odpowiedz

31. rcicho
0

2011-07-18 16:58:33

Przecież P4 został już kupiony przez Germanosa.

Odpowiedz

30. ~Szczęsław Kusiciel
-1

2011-07-18 16:17:01

Może w końcu rozwiąże się zagadka, kto kupi Play.

Odpowiedz

29. WitekT
0

2011-07-18 15:51:06

28: tytuł jest jak najbardziej wporządku. Wyniki nie mają tylko wymiaru finansowego.

Odpowiedz

28. ~
0

2011-07-18 15:46:15

tytul jest nie adekwatny do wydazenia poniewaz P4 poda liczbe aktywnych kart sim (nie mylic z liczbą abonentów) a to zdecydowanie za malo zeby mowic o wynikach

Odpowiedz

27. ~aaaaa
0

2011-07-18 15:40:41

ja jestem ciekaw kiedy ta swietna sieć zacznie rozwijać infrastrukturę.może następnym krokiem w tym kierunku bedzie zasięg PTC.jest juz POlkomtel, centek teraz czas na T :D wtedy to już faktycznie zasieg obejmie całą polskę.

Odpowiedz

26. Francuz
0

2011-07-18 14:42:38

Ciekawe czy Play dogada się z kimś w sprawie pakietów roamingowych za granicą. Na tle orange i tmobile play wyglada slabo. Jade za granice i nie moge wybrac sobie np pakietu na internet. Jest (wcale nie)tani roaming na rozmowy ale to mnie nei zadowala na tle ofert konkurencji.

Odpowiedz

24. rcicho
0

2011-07-18 14:19:50

W kilku poprzednich miesiacach Play miał miesięczny przyrost ok 100-120 tys nowych klientów. Tak więc angelo prawdopodobnie jestes bliski wytypowania tej liczby. 5,800-5,900 mln.

Odpowiedz