DAJ CYNK

2 grosze za SMS-a w GaduAir

14.12.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10226

Ważne 0

0

GaduAir obniża ceny SMS-ów do innych sieci - do 2 groszy w profilu, gdzie minuta rozmowy kosztuje 19 groszy. Promocja potrwa aż do odwołania.

GaduAir obniża ceny SMS-ów do innych sieci - do 2 groszy w profilu, gdzie minuta rozmowy kosztuje 19 groszy. Promocja potrwa aż do odwołania.

Nowa promocja umożliwia użytkownikom GaduAir wykonywanie połączeń do innych sieci telekomunikacyjnych w cenie 19 groszy za minutę połączenia (nie dotyczy Play, Cyfrowego Polsatu, wRodzinie oraz Mobylandu) oraz wysyłanie wiadomości tekstowych SMS w cenie 2 groszy za 1 SMS.

Aktywacja opcji promocyjnej 19 gr/min i 2 gr/SMS następuje kodem *123*2#. Uruchomienie tej opcji promocyjnej jest równoznaczne z wyborem 19 gr/min w promocji Wszechdostępni. Wszyscy klienci, którzy już korzystają z tej opcji Wszechdostępnych, automatycznie otrzymają niższe stawki za SMS.

O innych profilach w promocji Wszechdostępni szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji Wszechdostępni (plik .pdf; 100 kB).

Źródło tekstu: GaduAir, wł

Komentarze
Zaloguj się
358. ~majster
0

2011-02-22 11:24:13

@3 Właśnie to, że nie ma reklam powoduje to że "stać" ich zamiast wydawać na bzdurne reklamy na to konto obniżyć stawki do granicy absurdu :D

Odpowiedz

357. ~groszka
0

2011-01-23 01:37:07

a o ruterach słyszałeś

Odpowiedz

353. ~
0

2011-01-22 22:41:02

Kupiłem dziś doładowanie. Przelew jeszcze nie doszedł a doładowanie dilera było w... kilka sekund. Kod playa działa za setnym razem i jak ludzie pisali że jeśli w 6h się wyrobiłem to miałem szczęście. Play już podziękujemy po kilku latach współpracy.

Odpowiedz

351. ~
0

2011-01-22 21:41:34

Nie wiem co jest napisane w regulaminie ale jak sprawdzałem to 2gr za sms jest także do play.

Odpowiedz

350. ~Taryfiasz19gr
0

2011-01-04 11:00:08

http://blog.gaduair.pl/index.php/2011/01/gaduair-%E2%80%93-ceny- brutto-bez-zmian/

Odpowiedz

349. ~
0

2011-01-03 22:58:52

342@ wyświetlacz w k770 nie zachęca do korzystania z internetu ale awaryjnie można to zrobić, natomiast w i5700 galaxy wszystko śmiga aż miło, używam go jako mini tablet :) z kartą ofnk.

Odpowiedz

348. ~
0

2011-01-03 14:44:23

widzę że gaduair też od stycznia nie podniósł cen brutto...??

Odpowiedz

347. ~grószka
0

2010-12-29 17:59:11

343 a jaki masz telefon i jaka marka jest tak awaryjna

Odpowiedz

346. ~
0

2010-12-29 17:16:37

do 145: ja mam niecałe 2 cale wyświetlacz a mimo wszystko korzystam z mobilnego internetu. ale faktycznie mozna to nazwać ślepą uliczkę..

Odpowiedz

345. ~
0

2010-12-29 17:00:48

342 ja mam wyświetlacz 3.2(640x360) cala wiec do internetu wystarcza ,dlatego wole Ga.

Odpowiedz

344. ~
0

2010-12-28 21:49:34

Grószka są skróty, zakładki, t9 tylko trzeba się nauczyć korzystać. Stacjonarny też mam ale nie da się go brać pod pachę

Odpowiedz

343. ~
0

2010-12-28 21:46:10

Nie życz drugiemu co tobie niemiłe. Fakt że mam tylko edge ale nie jest źle i mi wystarcza. Mam kolegę którego boli że od wielu lat mam jeden telefon, nie raz na betonie łądował, a on co rok zmienia swoje, tej samej marki w dodatku, bo musi buhaha.

Odpowiedz

342. ~grószka
0

2010-12-28 21:40:55

339 internet w telefonie to ślepa uliczka (za mały wyświetlacz ) co innego internet mobilny szybkość jest już wystarczająca ale rozwinie się dopero wtedy jak nie będzie limitów sciągania i cena będzie zbliżona do ceny iternetu stacjonarnego

Odpowiedz

341. ~grószka
0

2010-12-28 21:30:38

337 i 338 na zwykłych pakietach te kody działają a jak jest na playonline to nie wiem raz miałem raz włączony pakiet 25MB na roamingu plusa przy rozliczaniu co 100kB wystarcza to na min 250 odsłon ale powiem ci tak korzystanie z internetu w telefonie poza sytuacjami awaryjnymi to moim zadaniem nieporozymienie . Raz użyłem też telefonu z kartą orange pop jako modemu przy cenie 2-3zł zaotwarcie pojedyńczej strony odechciało mi się mobilnego internetu. na koniec mam dla ciebie propozycję kup sobie polski niedrogi telefon Myphone będziesz miał równż mobilna telewizję w równie wyskiej jakości jak internet.

Odpowiedz

340. ~grószka
0

2010-12-28 21:27:38

337 na zwykłych pakietach te kody działają a jak jest na playonline to nie wiem raz miałem raz włączony pakiet 25MB na roamingu plusa przy rozliczaniu co 100kB wystarcza to na min 250 odsłon ale powiem ci tak korzystanie z internetu w telefonie poza sytuacjami awaryjnymi to moim zadaniem nieporozymienie . Raz użyłem też telefonu z kartą orange pop jako modemu przy cenie 2-3zł zaotwarcie pojedyńczej strony odechciało mi się mobilnego internetu. na koniec mam dla ciebie propozycję kup sobie polski niedrogi telefon Myphone będziesz miał równż mobilna telewizję w równie wyskiej jakości jak internet.

Odpowiedz