DAJ CYNK

120 Mb/s od UPC w kolejnych miastach

08.06.2010

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3086

Ważne 0

0

Wszyscy obecni i nowi klienci UPC z Krakowa, Wieliczki, Brzegu i Starogardu Gdańskiego mogą już zamawiać najszybsze opcje Internetu Fiber Power o prędkościach przesyłu danych do 120 Mb/s.

Wszyscy obecni i nowi klienci UPC z Krakowa, Wieliczki, Brzegu i Starogardu Gdańskiego mogą już zamawiać najszybsze opcje Internetu Fiber Power o prędkościach przesyłu danych do 120 Mb/s.

UPC sfinalizowało proces unowocześniania sieci kablowej na terenie Krakowa, Wieliczki, Starogardu Gdańskiego i Brzegu do standardu EuroDOCSIS 3.0, co umożliwia dostarczanie najszybszych opcji Internetu Fiber Power do 120 Mb/s wszystkim obecnym i nowym klientom UPC. Na dzień dzisiejszy, już blisko 64% całej sieci UPC zostało zmodernizowane do EuroDOCSIS 3.0.

Łącza Fiber Power 50 i 120 dostępne są obecnie w całej sieci UPC na terenie Warszawy, Katowic, Krakowa, Wieliczki, Starogardu Gdańskiego i Brzegu. Najszybszy Internet UPC mogą zamawiać także mieszańcy Gdańska. Z opcji Internetu Fiber Power do 25 Mb/s mogą korzystać klienci we wszystkich miejscowościach, w których UPC świadczy usługi internetowe. W tych lokalizacjach prowadzone są dalsze prace nad modernizacją sieci umożliwiające wprowadzenie najszybszych parametrów usług internetowych.

UPC Fiber Power w opcji do 50 i 120 Mb/s dostępne będzie dla wszystkich obecnych i nowych klientów w zasięgu sieci UPC do końca bieżącego roku.

Źródło tekstu: UPC

Komentarze
Zaloguj się
18. ~p2pmen
0

2010-06-09 11:27:09

@17 Pijo od razu widać, że nie znasz się. http://je.pl/at76

Odpowiedz

17. Pijo
0

2010-06-08 23:45:01

@15 Ten drugi scren nie smiga. A co do Pierszego - emule jako wyznacznik łącza .Zarujesz sobie?? Daj screena z torrenta z prywatnego tarckera.

Odpowiedz

16. shafran
0

2010-06-08 23:43:16

kiedy łódź...

Odpowiedz

15. ~p2pmen
0

2010-06-08 22:36:24

Zapomnieli o najważniejszym: Rozpoznany ruch p2p jest limitowany do ok. 80 kB/s - http://skroc.pl/p2p lub http://img204.imagevenue.com/img.php?image=28577_Clipboard_1_122 _565lo.jpg

Odpowiedz

14. ~Dziki
0

2010-06-08 20:37:34

Ciekawe, kiedy UPC przestanie dzielić klientów na tych z Warszawy i tych spoza. Warszawiak za 75 zł dostanie 15 Mb/s, inni tylko 8 mb/s.

Odpowiedz

13. ~
1

2010-06-08 17:33:41

NA RUCZAJU W ''CENTRUM KRAKOWA'' HAHAHAHA coza brednie z ruczaju do centrum jest 10 km ja mam 1.5 km ale pewnie to jest wg ciebie rynek :D

Odpowiedz

12. ~inter
0

2010-06-08 17:20:20

dzisiaj właśnie zainstalowali mi upc dosłownie mam go od 10 minut wybrałem bo żaden inny dostawca nie obsługiwał mnie tak sprawnie i szybko oraz bezawaryjnie co UPC. :) UPC posiadam już po raz drugi mieszkam w centrum Krakowa ( Ruczaj )

Odpowiedz

11. ~sss
0

2010-06-08 17:09:23

UPS to lipa, maja non stop problemy. Odcinaja internet w całych miejscowościach

Odpowiedz

10. ~
0

2010-06-08 16:49:11

upc w Ciechanowie działa bez zarzutu. Polecam.

Odpowiedz

9. emitar
0

2010-06-08 15:51:57

A co z multimedią się dzieje, wie ktoś ? Czy 6mbit to ich szczyt możliwości ?

Odpowiedz

8. ~Andrzej
0

2010-06-08 15:40:11

1 o jakim łączu Netii mówisz??

Odpowiedz

7. ~
0

2010-06-08 15:23:20

a toruniu kiedyś upc będzie ;-/ ?

Odpowiedz

6. ~Warszawa Śródmieście
0

2010-06-08 15:22:04

Prawie-ścisłe Centrum. I UPC ani widu, ani słychu. Jest za to 2mbit z Astera, za jedyne 80zł na 2 lata. Żenua.

Odpowiedz

5. ~
0

2010-06-08 15:09:01

u mnie działa więcej niż zadowalająco ale faktycznie mam dość blisko do centrali

Odpowiedz

4. ~123
0

2010-06-08 15:08:30

Fajnie! Kiedy Pruszków?

Odpowiedz