DAJ CYNK

11 sierpnia Play zaprezentuje nową ofertę

07.08.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12938

Ważne 7

21

Sieć Play poinformowała o konferencji, która odbędzie się we wtorek 11 sierpnia. Tematem by być zarówno nowa oferta, jak i nowa gwiazda dla reklam.

Sieć Play poinformowała o konferencji, która odbędzie się we wtorek 11 sierpnia. Tematem by być zarówno nowa oferta, jak i nowa gwiazda dla reklam.

Od czasu do czasu naszą ofertę reklamują osoby, które w moim prywatnym subiektywnym rankingu są wyżej niż inne i tak jest tym razem. Ta osoba jest wysoko ;-) Dlatego myślę, że to będzie ciekawe spotkanie również dla dziennikarzy - informuje na blogu rzecznik sieci, Marcin Gruszka i dodaje: Oczywiście spotykamy się nie tylko z gwiazdą, ale również z nową ofertą.



Konferencja będzie transmitowana na żywo na blogu Play.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
161. ~hans
0

2015-08-11 10:09:58

Internetowa/Gortat już są przecieki :) ale tu nic nie podadzą przed bo Gruszka im się "odpłaci" szukajcie gdzie indziej :)

Odpowiedz

160. ~Bober
-1

2015-08-11 09:45:43

Oferta internetowa , nikt z Was nie trafił ...

Odpowiedz

159. ~ola
-1

2015-08-10 18:16:11

za 19zł hmm komórki, sms, 1GB to ok.. jak nie to 2numery do juz na full wypas po 24zł i papa

Odpowiedz

158. jedrek
0

2015-08-10 16:09:13

@94 Możesz rozwinąć temat przełączania nadajników? Czy może chodzi o to, że będąc w zasięgu stacji Play na chamca jesteś przerzucany np. na T-Mobile? Zauważyłem taką przypadłość w Krakowie na 2G. Siedzę w zasięgu trzech stacji play, odległość od stacji nie większa niż 400m więc sygnał max. Słuchawka mimo, że ma wybrany tryb ręczny wyszukiwania stacji na bezczela po kilku minutach zalogowania na bazę play jest przerzucana na T-Mobile. Tak więc niestety od pewnego czasu roamingowe stacje są traktowane jako "macierzyste" play i wręcz jak widzę mają wyższy priorytet od macierzystej. Jest to cholernie wkurzające, bo niestety jakość play przez stację roamingową jest dużo niższa od macierzystej, połączenie przez stację roamingową lubi łapać echo lub wycina wyrazy w zdaniach. Na 3G tego problemu nie ma.Rozumiem gdybym był na granicy 2G zasięgu np. 1/5 wskaźnika i pod nosem miał bazę T-mobile to wtedy niech sobie przełącza, ale bez przesady, że w mieście takie jaja odwala gdzie macierzyste stacje widać z okna, a operator na siłę wbija na T-mobile. Nie podoba mi się konfiguracja styku sieci macierzystej-roaming. Tylko niepotrzebnie żre akumulator jak się tak co kilkanaście minut 2G przelogowuje.

Odpowiedz

157. wlo
-1

2015-08-10 11:09:48

156 - szukać tańszej oferty nikt nie zabroni. Każdy ma prawo. Natomiast inną sprawą jest u nas w Polsce, ze normalną ceną jest cena promocyjna i jak nie ma promocji ludzie nie kupią. Gorzej, ze nie wymagają, żeby ceny - te normalne - były po prostu normalne. Bo liczy cię wartość na żółtej czy czerwonej karteczce ;-) Taki kraj...

Odpowiedz

156. ~pablok029
-3

2015-08-10 10:31:29

A mnie to bawi bo szukacie taniej i taniej a się to nie fundacja charytatywna.Pozatym vectone,virgin mobile red bull to sieci atrapy a soory to nawet nie siec tylko wirtualny moloch.Dla mnie liczy się tylko Orange tmobile plus reszta to badziewie.

Odpowiedz

155. Remington
0

2015-08-10 01:43:31

@149: ja byłem chyba 5 lat albo i dłużej; kiedy inni narzekali na jakość, u mnie było ok jechałem na ręcznym wybirze Plusa; jakiś rok temu zaczęło być coraz gorzej z jakością niezależnie od operatora, a LTE tylko na własnej sieci, do tego oferty znacznie słabsze niż wcześniej; wybrałem ofertę jednego z W3 na firmę i jestem bardzo zadowolony (odpukać).

Odpowiedz

154. ~Calm7
-5

2015-08-09 16:58:50

Ja mam t-mobile i tez pojde do lycamobile. Patrzylem na ich .propozycje. Aktualnie niktnie ma lepszych. Tylko za 5 dni zmienie.

Odpowiedz

151. ~
1

2015-08-09 15:39:01

15o). tu, na Telepolis wszyscy wiedzą w jakiej sieci mam nr (149)

Odpowiedz

150. ~rabin
-1

2015-08-09 14:50:28

@149. a w jakiej jestes sieci bo ja w lycamobile. Jesli nie tajemnica.

Odpowiedz

149. Niezgodna7
1

2015-08-09 12:57:37

148).no, ale gdzie się przeniosłeś? do W3? prepaid? postpaid? a jakość rozmów - bez zmian?

Odpowiedz

148. ~Kaczy
-2

2015-08-09 12:43:11

Jak wolą rozpieszczać swoje gwiazdki niż klientów to ich sprawa .Ja bylem od początku z Play teraz już 2 nr przeniosłem zostały jeszcze 2 .

Odpowiedz

134. ~
2

2015-08-09 09:25:30

do 133: sylwekZolkusza: przecież już teraz redbullmobile na kartę daje za 20zł no limit rozmowy do każdej pl sieci komórkowej i stacjonarnej na 30 czy 31 dni... Więc teoretycznie możliwe jest dodanie 1GB netu i obniżenie ceny o 1zł... - ale fakt - trzeba poczekać do wtorku - wszystko się wyjaśni

Odpowiedz

2015-08-09 09:15:40

132 - gdyby było 19zł za bez limitu na komórki i 1GB internetu, nju stoi przed ścianą, ale to za dobrze wygląda, zobaczymy we wtorek.

Odpowiedz

132. ~
0

2015-08-09 08:48:14

" 9zl na 7dni oraz nowosc 19zl no-limit plus 1GB internetu" no limit 9zł na 7 dni to drogo jak na 1 dzień jest 1zł i na 3 dni są 3zł.. - a co do no limit za 19zł (na 30-31 dni?)to pewnie będzie tylko na komórki - bez stacjonarek - jeśli będzie ze stacjonarnymi to chyba przeniosę numer z nju...(chociaż zamiast 1GB netu na miesiąc wolałbym pakiet no limit smsów do każdej pl sieci komórkowej (mmsów nie potrzebuje...))

Odpowiedz