DAJ CYNK

11 nowych kanałów w podstawowym pakiecie Telewizji TP

10.03.2011

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5616

Ważne 0

0

O 11 kanałów telewizyjnych zwiększył się podstawowy pakiet telewizyjny, który TP oferuje razem z szybkim dostępem do Internetu. Wśród nowości znajduje się 6 kanałów TVN: TVN HD, TVN 24, TVN Meteo, TVN CNBC, TVN Style, TVN Turbo, a ponadto TVP Seriale, TVP Historia, MTV Polska, National Geographic oraz kanał dla dzieci - Nickelodeon.

O 11 kanałów telewizyjnych zwiększył się podstawowy pakiet telewizyjny, który TP oferuje razem z szybkim dostępem do Internetu. Wśród nowości znajduje się 6 kanałów TVN: TVN HD, TVN 24, TVN Meteo, TVN CNBC, TVN Style, TVN Turbo, a ponadto TVP Seriale, TVP Historia, MTV Polska, National Geographic oraz kanał dla dzieci - Nickelodeon.

Rozszerzony pakiet podstawowy będzie dostępny dla wszystkich klientów, którzy skorzystają z obowiązującej od 10. marca oferty neostrady z telewizją. Dotyczy to zarówno nowych klientów, jak i przedłużających umowę. W nowej promocji, Internet ze wzbogaconym podstawowym pakietem programów telewizyjnych jest dostępny od 59,99 zł miesięcznie (poniższa tabela prezentuje ceny przy umowie na 24 mies.):

Opcja neostrady w pakiecie Abonament
do 512 kb/s 59,99 zł
do 1 Mb/s 59,99 zł
do 2 Mb/s 65,99 zł
do 6 Mb/s 69,99 zł
do 10 Mb/s 74,99 zł
do 20 Mb/s 79,99 zł

Wraz z rozszerzeniem pakietu podstawowego klienci odbierający telewizję TP za pośrednictwem linii telefonicznej (IPTV) mają dostęp do 53 kanałów, a użytkownicy telewizji satelitarnej do 49 kanałów. Kanał TVN HD jest obecnie dostępny w technologii satelitarnej. Jeszcze w tym roku TP planuje wprowadzić kanały HD również w telewizji IPTV.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się
19. ~mi
0

2011-04-26 00:00:12

Właśnie! Kiedy w ofercie IPTV pojawi się Polsat? Obiecują już od października zeszłego 2010, ''że już za chwilę, za miesiąc, w tym kwartale itp. itd'' - a kanałów, jak nie było, tak nie ma. Podobno dekodery IPTV mają mieć zmieniany soft - pod odbiór DVB-T, i wtedy pojawi się naziemny Polsat i TV4? Ktoś coś słyszał???

Odpowiedz

18. wojtek115
0

2011-03-16 14:31:41

wie ktoś, czy przy tej umowie, obowiązują również dodatkowe bonifikaty w postaci np. możliwości przetestowania sobie usługi itp.?

Odpowiedz

17. ~aaaa
0

2011-03-11 11:15:43

jeśli chodzi o kartę to z powodzeniem działa na dekoderach np Fergusson Ariva 100

Odpowiedz

16. ~
0

2011-03-11 01:53:25

15. A jak Ty napisałeś to słowo? Poprawnie czy z bykami?

Odpowiedz

15. darkangel
0

2011-03-11 01:42:43

~Jokel, nie wiem co to jest "STANDART", ale wiem co to jest STANDARD, wiec uważaj co piszesz

Odpowiedz

14. ~JOKEL
0

2011-03-11 01:03:41

13-co to jest standart? Ty z gimnazjum jestes? Pleciesz 3 po 3, na dodatek tragiczna ortografia.

Odpowiedz

13. darkangel
1

2011-03-11 00:19:29

Koledze 7, z tą kartą chodziło oto że nie chodzi ona na standardowych tunerach przez dziwne kodowanie, zamiast dać SECA lub Conax daje sie Viaccess, które chcąc nie chcąc jest mało poularne na tunery z kartą. A co do Liveboxa tego nowego, słyszałem że ma on standart N w WIFI :)

Odpowiedz

12. ~KDT
1

2011-03-10 22:29:31

A Polsatu jak nie mieli, tak dalej nie mają...

Odpowiedz

11. ~Mcm
0

2011-03-10 22:24:07

***7- jak nie wiesz, to nie pisz. LB2 to zupełnie inny sprzęt niż LB1.1 czy LB1.2. Zupełnie. Po drugie, karta jest smieszna, bo? Po trzecie, Samsung produkuje całkiem niezłe dekodery i na pewno nie są gorsze niż wynalazek Fergussona, co zresztą łatwo sprawdzić. Więc, zanim cos napiszesz, sprawdź.

Odpowiedz

10. ~
0

2011-03-10 22:10:44

Dziwne bo u mnie niestety nie działa na starej umowie.

Odpowiedz