DAJ CYNK

11. czerwca sieć Play odświeży jedną ze swoich ofert [ankieta]

07.06.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 26526

Ważne 24

3

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, zapowiedział na Facebooku "refresh" jednej z ofert, który nastąpić ma już 11. czerwca.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, zapowiedział na Facebooku "refresh" jednej z ofert, który nastąpić ma już 11. czerwca.

Niestety póki co rzecznik sieci nie wskazał o jaki segment ofert może chodzić. A Wam jak się wydaje, która z ofert Play wymaga odświeżenia? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie:


Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
294. ~Calm7
-1

2013-06-10 22:45:36

293). Konkurencja nie ma tak dobrych informacji jak Telepolis. Jak Telepolis nic nie wie - to reszta tym bardziej nic nie wie :-)

Odpowiedz

293. ~
0

2013-06-10 22:40:04

Na pewnym konkurencyjnym portalu już jest informacja, że to będzie pełna odpowiedź na nju mobile. Czyli wszystko pozostanie po staremu :(.

Odpowiedz

292. ~Calm7
0

2013-06-10 22:29:20

291). Ty do mnie coś masz? Bo ja nic nie rozumiem :-D Jakie alter? Jakie hotel? Dobrze się czujesz? :-O * PS. I więcej luzu miej do siebie, bo tylko Ty się mnie czepiasz.

Odpowiedz

291. ~
0

2013-06-10 21:36:20

@289. Hotelosram. Ale kto tu ma problemy? Chyba ty ze sobą i jednym z twoich alter ego. Następnym razem jak ktoś będzie zgłaszał podobną sytuacje to niech najlepiej przedstawi na to dowód w postaci nagrania. Teraz praktycznie każdy telefon ma kamerę a obraz nie musi być w UHD. Wtedy będzie wiadomo, że to nie są jakieś wymysły chorego umysłu. Poza tym nawet jeżeli gdzieś występują jakieś problemy to nie można generalizować na całą sieć.

Odpowiedz

290. ~
0

2013-06-10 21:13:20

Nie róbcie szumu z tym 10za5, bo w Play zawsze tak było, że kody dzialały jak chciały. To cecha charakterystyczna Play, że coś działa albo nie działa.

Odpowiedz

289. ~Calm7
0

2013-06-10 20:13:08

Wy to macie problemy ;-D

Odpowiedz

288. bolek2004
0

2013-06-10 19:46:34

Jednemu się nie chce pakiet uruchomić i robi bardach już na kilku forach. Z tym pakietem czasem tak jest trzeba klepać do skutku, bo się pokazuje że pakiet niedostępny albo spróbuj później, z godzinę temu doładowałem jeden numer i bez problemu pakiet się uruchomił.

Odpowiedz

287. toms
0

2013-06-10 19:19:02

10 za 5 odpalił się w przeciągu 2 minut. O co ten szum? A może celowe działanie, żeby zatkać system?

Odpowiedz

286. ~
0

2013-06-10 18:50:15

na jednym numerze mi zadzialalo a na drugim nie.

Odpowiedz

285. ~
0

2013-06-10 18:41:36

@284. Nie hackerzy tylko hejterzy, czy też haterzy :).

Odpowiedz

284. manyaky
0

2013-06-10 18:34:13

Aktywowali się telepolisowi hackerzy! Jeśli jakiekolwiek pakiety przestaną działać, to dopiero jutro. Nie siejcie sensacji.

Odpowiedz

283. ~
0

2013-06-10 18:33:37

@281. W taryfie Play na kartę również? Poza tym po komunikacie błędu polecam skorzystanie z kodu *111*81*3#, który powinien część obaw rozwiać. W trakcie aktywacji ponowne wysłanie kodu *111*81*1# spowoduje tylko pojawienie się kolejnego komunikatu o błędzie.

Odpowiedz

282. ~
0

2013-06-10 18:29:23

@279. U mnie bonus aktywował się w ciągu 5 minut. I co zatkało "kakało"? Ale w sumie możliwe jest, że albo system wcześniej nie działał albo wyłączyli ten pakiet w nowszych taryfach. W sumie to nie wiadomo co jutro pokażą, czy też jak ktoś tutaj wróży jaki numer wykręcą i być może te 100% bonusu mi się przyda :). Dowód: http://youtu.be/vikIJc4B1yI

Odpowiedz

281. ~Karlos22
0

2013-06-10 18:26:37

Drodzy, potwierdzam działanie pakietu 10 za 5. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Jeśli za pierwszym razem kod nie wszedł - próbujcie raz jeszcze. Czasem jest tak, że po wbiciu kodu pojawi się komunikat o błędzie, nie zrażajcie się tym - pakiet zostanie poprawnie włączony.

Odpowiedz

280. ~
0

2013-06-10 17:40:19

@279. Podwoi mi się, ale ja cięgle mam środki z promocji 600 minut za doładowanie oraz aktywny SD więc te dodatkowe kwoty nie są mi potrzebne i będę musiał pamiętać, aby je przedłużyć. No ale jeżeli koniecznie chcesz wiedzieć, czy to jeszcze działa to zrobię test i nagram na kamerze. Tylko dojdźmy do pełni zrozumienia i napisz jaką masz taryfę. Ja będę testował w starym Play Fresh z włączonym profilem Darmowe rozmowy i SMSy w sieci.

Odpowiedz